• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Rzeszów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Rzeszów

(50)
  • Apartament w Capital Towers 123 m2, Nowe Miasto

    Rzeszów » ul. Podwisłocze

    • 1 850 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 15 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 11 piętro

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartamentowiec o powierzchni 123 m2, znajdujący się w prestiżowej lokalizacji, kompleksie budynków...

  • balkon, świetna okolica, brak prowizji dla biura

    Rzeszów » pl. Dworzysko

    • 580 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 7 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie z balkonem usytuowane w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Dworzysko w Rzeszowie.Brak p...

  • Sprzedam mieszkanie

    Rzeszów

    • 759 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe 75 m przy ul. Krajobrazowej gotowe do zamieszkania. Salon, kuchnia, 3 sypialnie, łazienka, WC, 2 duże balkony i komórka lokatorska. Świetny układ pom...

  • Dwupoziomowe z ogródkiem do wejścia do zaraz

    Rzeszów » ul. Miłosza

    • 607 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 594 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi - na sprzedaż.Brak prowizji dla biura nieruchomości...

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 769 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 12 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    W ofercie biura nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu 4 pokojowy apartament z garażem i komórką lokatorską!!To kameralne, zamknięte osiedle, w skład którego wchodzić b...

  • 2-poziomowe, duże tarasy wentylowane, 0% prowizji

    Rzeszów » ul. Zelwerowicza

    • 869 364 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 8 202 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupoziomowe mieszkanie na piętrze z dwoma miejscami postojowymi usytuowane przy ul. Zelwerowicza.Dodatkowo w cenie jest wykonany tar...

  • Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż
    Mieszkanie czteropokojowe na sprzedaż

    Rzeszów » pl. Jana Pawła II

    • 469 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nieruchomość usytuowana na osiedlu Budziwój. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni około 130 m2. Dokoła dużo zieleni, niska zabudowa jednorodzinna, całe osiedle ogrodzone....

  • Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Krakowska

    Rzeszów » ul. Krakowska

    • 792 657 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 8 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Bez PCC, bez prowizjiBiuro nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejny etap znanej inwestycji solidnego dewelopera na ul. Krakowskiej.Mieszkanie z moż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • apartament w kamienicy w centrum miasta

    Rzeszów

    • 3 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia nowoczesny apartament w stylu loftowym w ścisłym centrum Rzeszowa . Rozkład mieszkania : -cztery samodzielne pokoje -przestronna kuchnia z częścią jadalnianą. -ł...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Rzeszów rynek pierwotny ul. Miłocińska

    Rzeszów » ul. Miłocińska

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 68,8m2 w Łańcucie

    Łańcut

    • 440 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 6 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 68,8m2 Mieszkanie ulokowane jest na 3 piętrze w niskim bloku, na spokojnym i dobrze skomunikowanym z Rzeszowem osiedlu. W skład mieszka...

  • Mieszkanie z widokiem na park w Tyczynie

    Tyczyn

    • 520 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż duże mieszkanie z widokiem na amfiteatr oraz zielone tereny parku w Tyczynie. Mieszkanie posiada komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w cenie mieszkania. Duża prze...

  • Mieszkanie Jasienica Rosielna

    Jasienica Rosielna

    • 210 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 1 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży niezwykle przestronnego mieszkania, położonego na parterze 3 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego w Jasienicy Rosielnej. Nieruchomość o powierzchni 1...

  • 1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn » ul. Potoki

    • 699 776 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie o powierzchni 89,03 m² z dużym tarasem (24,16 m²) i przynależnym garażem w bryle budynku. Nieruchomość stanowi część kamer...

  • nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji
    1 / 4
    nowoczesne, duży taras, garaż w bryle, 0% prowizji

    Tyczyn

    • 699 775 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro