• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Zbrosławice

(2)
  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 495 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 3 640 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego , zlokalizowanego w Zbrosławicach w cichej i spokojnej okolicy, blisko pól, szkoły itp. Dom w stanie surow...

  • Dom Zbrosławice rynek pierwotny

    Zbrosławice

    • 430 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    | Oferta sprzedaży połowy bliźniaka (lub całości) w Zbrosławicach Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży połowy bliźniaka, położonego w malowniczych Zb...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom szeregowy
    1 / 3
    Dom szeregowy

    Tarnowskie Góry

    • 450 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nieruchomosc jest połozona w centrum Tarnowskich-Gór przy ul.Legionow 37.Posiada 3 garaze gdzie dawniej była prowadzona działanosc gospodarcza a piętro mieszkaniowe do zaadoptowani...

  • Energooszczędny SmartDom

    Tarnowskie Góry

    • 362 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Czy wiesz, że jednym kredytem 2% sfinansujesz zakup działki i budowę domu? Nie musisz posiadać wkładu własnego, wystarczy, że znajdziesz działkę do kwoty 150 000 zł Cała inwestyc...

  • Dom bliźniak
    1 / 15
    Dom bliźniak

    Szałsza

    • 1 830 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 8 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieruchomości Direct Home
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 1 999 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 247 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Wieszowa

    • 1 289 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 312 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 850 000 zł cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GTS Invest sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pyskowice

    • 580 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 5 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Pyskowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 699 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 3 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 789 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 7 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 975 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 8 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 1 279 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 9 993 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Tarnowskie Góry
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Szałsza

    • 1 100 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 5 979 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EstateStreet
    Biuro nieruchomości

  • Dom Tarnowskie Góry rynek pierwotny

    Tarnowskie Góry

    • 989 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 9 074 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu na nowoczesnym osiedlu w Tarnowskich Górach . Osiedle to jest nową inwestycją, która wyc...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pyskowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 11 711 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Nieruchomość zabudowana - Tarnowskie Góry

    Tarnowskie Góry

    • 1 430 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 09.07.2025 roku GL1G/GU/324/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Dom Pyskowice
    1 / 15
    Dom Pyskowice

    Pyskowice

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA . Zapraszamy do zapoznania się ze ofertą sprzedaży wyjątkowego i bardzo słonecznego domu w Pyskowicach , położonego przy spokojnej, zielonej ulicy Kościuszki. T...

  • Dom piętrowy z garażem
    1 / 9
    Dom piętrowy z garażem

    Tarnowskie Góry

    • 939 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Uwaga - Ostatni dom II Etapu BAJKOWE OSIEDLE - II Etap TĄPKOWICE - Ulica Kubusia Puchatka/Mikołaja Kopernika Projekt domu "KUBUŚ" z garażem w bryle budynku i działką o powierzch...

  • Dom 103,5m2 + garaż, działka 563m2 - os. Sielanka
    1 / 16
    Dom 103,5m2 + garaż, działka 563m2 - os. Sielanka

    Tarnowskie Góry

    • 1 380 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 10 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Po dużo więcej zdjęć zapraszam do kontaktu. KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, wybudowany w 2014r., widny, nowoczesny dom w Tarnowskich Górach przy ul. Rumianko...

  • Przetarg - ul. Sienkiewicza 15

    Pyskowice » ul. Sienkiewicza

    • 154 954 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 1 303 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk wyznaczony w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VII...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Tarnowskie Góry

    • 749 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości