• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Stare Faszczyce

(3)
  • Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie
    1 / 16
    Dom 177 m², pompa ciepła | Stare Faszczyce, Błonie

    Stare Faszczyce

    • 930 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 146 m², w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na działce o powierzchni 515 m², zlokalizowany przy ul. Gimnazjalnej, w miejsco...

  • Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie
    1 / 16
    Dom 133 m2 Stare Faszczyce, gm. Błonie

    Stare Faszczyce

    • 850 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni użytkowej 100 m², w zabudowie bliźniaczej oddzielonej garażem, posadowiony na działce o powierzchni 513 m², w miejscowości Stare Faszc...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Stare Faszczyce

    • 2 030 000 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Adamów gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 15
    Dom Adamów gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamów

    • 1 250 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zjawiskowe nieruchomości nad stawem!!! Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w bezpośrednim sąsiedztwie stawu. Położone w na pograniczu Grodziska Mazowieckiego i Milanówka...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 1 495 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 9 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Błonie

    • 999 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 10 628 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 1 499 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 8 977 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 790 000 zł cena
    • 268 m2 powierzchnia
    • 2 948 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Adamów

    • 390 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Wykończony segment Nowa Wieś Komorów 4 pokoje
    Wykończony segment Nowa Wieś Komorów 4 pokoje

    Nowa Wieś

    • 1 790 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 12 606 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 1 995 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 9 926 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Dębówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 9 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Błonie

    • 1 035 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Błonie-Wieś

    • 969 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 699 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC
    Bliźniak/stan deweloperski/brak PCC

    Adamów

    • 1 235 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 8 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • FUNKCJONALNY DOM ATRAKCYJNEJ OKOLICY !

    Tłuste

    • 935 500 zł cena
    • 209 m2 powierzchnia
    • 4 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Urokliwy, funkcjonalny dom położony jest w sąsiedztwie domów w bezpiecznej i zielonej okolicy, dobrze skomunikowanej z miastami Grodzisk Mazowiecki i Błonie.Dom składa się z zagosp...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Milęcin

    • 584 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 795 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" w Wyszkowie poleca na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, zlokalizowaną w miejscowości Now...

  • Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie
    1 / 11
    Dom pod Warszawą w cenie kawalerki w Warszawie

    Dębówka

    • 730 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 3 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż niemal wykończony dom, w zabudowie bliźniaczej, stykający się z przemiłym sąsiadem jedynie ,,plecami”, o powierzchni użytkowej 158,9m2 + ok.40 mkw strychu do zagospodar...

  • Dom Bieniewice ul. Dobra

    Bieniewice » ul. Dobra

    • 897 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 7 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesny, przestronny segment w Bieniewicach - gotowy do zamieszkania!Sprzedam dwukondygnacyjny segment o pow. użytkowej 122 m2 zbudowany w 2023 r. w Bieniewicach, w gminie Błoni...

  • Wyjątkowy dom 6 sypialni | Cisza i natura

    Nowa Wieś

    • 1 530 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Prestiżowy dom inwestycyjny | Cisza, przestrzeń i natura | 1000 m² działkiSą miejsca, w których naprawdę odpoczywa głowa.Ten dom j...

  • Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m
    1 / 10
    Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m

    Błonie

    • 899 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Agencja DOMi. Błonie ul. Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Błonie nowe domy do sprzedaży. OFERTA DEWELOPERSKA (Klient KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!). Agencja DOMi zaprasza do zapozna...

  • Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach

    Bieniewice

    • 639 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2 zlokalizowany w miejscowości Bieniewice. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 50m2. Cicha...

  • Dom Błonie
    Dom Błonie

    Błonie

    • 1 500 000 zł cena
    • 590 m2 powierzchnia
    • 2 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 240 m2 z 2012 r., położony na działce o pow. 1800 m2 przy trasie przelotowej w Błoniu. Przed domem stoi budynek gospodarczy z 1998 r. o powierzchni ok. 250 m2, k...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem
    1 / 16
    Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem

    Nowa Wieś

    • 1 549 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek składający się z dwóch oddzielnych połówek bliźniaka. Na sprzedaży bliźniaki połączone tylko podwójnymi garażami. Wyjątkowe miejsce, spokojna okolica. Inwestycj...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Gospodarstwo z potencjałem-działka 2ha-dom 280m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 2 300 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo z dostępem do rzeki Rokitnica – Błonie, ul. Powstańców Zapraszam do zakupu unikalnej nieruchom...

  • Dom 160m2 po remoncie | działka 650m2

    Błonie » ul. Powstańców

    • 999 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 6 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    --- NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w Błoniu – przy ul. Powstańców. To idealna pro...

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Bieniewice

    • 549 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 7 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości