• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(350)
  • Dom Mietniów

    Mietniów

    • 1 990 000 zł cena
    • 363 m2 powierzchnia
    • 5 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż nowy, w...

  • Łagiewniki - dom z trzema odrębnymi mieszkaniami
    1 / 14
    Łagiewniki - dom z trzema odrębnymi mieszkaniami

    Kraków

    • 2 185 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 12 207 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kraków- Łagiewniki, ul. Deotymy 3 – piętrowy dom z poddaszem użytkowym w miłym otoczeniu – w pobliżu dużo zieleni. W latach 2009 -2011 roku przeprowadzono gruntowną moderniza...

  • Dom Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. Królowej Jadwigi

    Kraków » Krowodrza » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 999 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 21 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WOLA JUSTOWSKA Dom o powierzchni 140m2 z możliwością nadbudowy .składający się z 2 pięter mieszkalnych oraz podpiwniczenia. W sumie 5pokoi , 2łazienki , 2 kuchnie i przedpokoje....

  • Wyjątkowy dom w kameralnej części Krakowa

    Kraków » ul. Gaik

    • 2 500 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 7 289 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować komfortowy, przestronny dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części Krakowa, przy ul. Gaik. Dom jest położony zaledwie 7 kilometrów od Rynku Główneg...

  • 1 / 2
    Dom 270 m2 - spokojne osiedla na Dębnikach

    Kraków » ul. Skotnicka

    • 2 135 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 908 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Twój nowy dom między naturą a miastem – nowoczesny bliźniak w sercu DębnikZamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą. W jednej z najbardziej malowniczych dzielni...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włosań

    • 269 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki ul. Zdunów

    Kraków » Podgórze » ul. Zdunów

    • 3 300 000 zł cena
    • 405 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ŁAGIEWNIKI DUŻY DOM NA PRAWIE DWUDZIESTOAROWEJ DZIAŁCE usytuowany w drugiej linii zabudowy, z bezpośrednim dostępem do ulicy Zdunów. Dojazd drogą asfaltową, teren częściowo ogrod...

  • 1 / 4
    Dom Kraków Podgórze, Kliny ul. Rdzawa

    Kraków » Podgórze » ul. Rdzawa

    • 1 840 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ NA DZIAŁCE 3,5 ARA , KLINY!!! w cichej i spokojnej okolicy pełnej zieleni. Dom do odświeżenia. Parter : salon, kuchnia z jadalnią, hol, toaleta, balkon...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Gaj ul. Akacjowa

    Gaj » ul. Akacjowa

    • 1 800 000 zł cena
    • 274 m2 powierzchnia
    • 6 570 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom NA 27 AROWEJ DZIAŁCE ( istnieje możliwość wybudowania drugiego domu) . z doskonałym dojazdem do Krakowa i autostrady A4m. Wybudowany dla siebie z materiałów najwyższ...

  • Dom Kraków Podgórze, Kurdwanów ul. Wyżynna

    Kraków » Podgórze » ul. Wyżynna

    • 1 799 999 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 13 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DWULETNI DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ DO ZAMIESZKANIA!! WYSOKI STANDARD , spokojna okolica, pełna infrastruktura: pętla autobusowa Stojałowskiego, pętla tramwajowa Kurdwanów, sklep...

  • Dom Kraków Podgórze, Swoszowice ul. Podgórki

    Kraków » Swoszowice » ul. Podgórki

    • 2 400 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 9 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom na 10arowej działce w Swoszowicach . Bardzo dobrze zaprojektowany dom bez skosów na piętrze. Możliwość mieszkania tylko na parterze . Parter: salon z kuchnia i...

  • Dom Sułkowice ul. Wiosenna

    Sułkowice » ul. Wiosenna

    • 999 900 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 5 988 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Parterowy w Sułkowicach z pięknym widokiem na góry. Jest możliwość zakupu domu z dodatkową działka o powierzchni 873 m2 za 100 000 zł więcej. Zaledwie 3 kilometry od An...

  • 1 / 3
    Dom Mogilany ul. Mogilany

    Mogilany

    • 2 450 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 9 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    KILKULETNI , NOWOCZESNY , ENERGOOSZCZĘDNY LUKSUSOWY DOM W MOGILANACH . Wolnostojący z garażem 2stanowiskowym . Zdjęcia dla zainteresowanych . Posesja ogrodzona z monitoringiem...

  • Dom Kraków Podgórze, Łagiewniki ul. Goplana

    Kraków » Podgórze » ul. Goplana

    • 2 599 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ŁĄGIEWNIKI DOM WOLNOSTOJĄCY!!!! czterokondygnacyjny, złożony z parteru (wysokość 2,15 m), pierwszego piętra (wysokość 2,60 m), drugiego piętra (wysokość 2,60 m) oraz poddasza. P...

  • 1 / 2
    Dom Kraków Krowodrza, Krowodrza ul. Żabiniec

    Kraków » Krowodrza » ul. Żabiniec

    • 2 700 000 zł cena
    • 245 m2 powierzchnia
    • 11 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM NA PRAWIE 9 AR DZIAŁCE WOLNOSTOJĄCY , OCIEPLONY W REJONIE UL. ŻABINIEC. PARTER: Pięć pokoi , łazienka, kuchnia, przedpokój, klatka schodowa , balkon PODDASZE Trzy pokoj...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 100 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Definito Nieruchomości i Geodezja przedstawia Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwego domu jednorodzinnego z działką o powierzchni 0,90 ha, usytuowanego w malowniczej okolicy...

  • 1 / 3
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Zarzecze

    Kraków » Krowodrza » ul. Zarzecze

    • 2 059 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 864 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM ok 300 m kw na działce na działce ponad 4 ary :4 POKOJE , KUCHNIA , ŁAZIENKA Z WC , PRZEDPOKÓJ , KLATKA SCHODOWA , PIWNICA : KOTŁOWNIA I PODDASZE DO KAPITALNEGO REMONTU LUB DO...

  • Dom Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. Nad Zalewem

    Kraków » Krowodrza » ul. Nad Zalewem

    • 2 100 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 10 097 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    WOLA JUSTOWSKA !!! Dom jednopiętrowy, w zabudowie szeregowej. Na parterze przedpokój z aneksem jadalnym, salon, kuchnia oraz łazienka, na piętrze cztery pokoje oraz łazienka i...

  • Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe
    1 / 16
    Chorągwica-dom działką 29 ar -z pozwolenie na budowe

    Chorągwica

    • 650 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 5 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży Chorągwica za Wielicką - z pozwoleniem na budowe nowego domu o pow. 120 m2 + 29 ar nieruchomości -budowlano -rolna - sad z mediami na działce -położona przy drodze...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wieliczka

    • 920 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 3 899 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości