• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(350)
  • Dom Kraków Wzgórza Krzesławickie

    Kraków » Wzgórza Krzesławickie

    • 1 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej lokalizacji Kraków- Grębałów. Cała inwestycja obejmuje 4 domy w zabudowie bliźniaczej. Budyn...

  • Dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 6
    Dom w zabudowie bliźniaczej

    Wieliczka

    • 709 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 7 543 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Zapraszamy do nowego osiedla domów bliźniaczych w malowniczej miejscowości Czechówka, położonej pomiędzy historyczną Wieliczką a urokliwymi Dobczycami. Nieopodal Zalewu Dobczyckieg...

  • Do sprzedaży dom z działką w Sułkowicach koło Myślenic
    1 / 10
    Do sprzedaży dom z działką w Sułkowicach koło Myślenic

    Sułkowice

    • 920 000 zł cena
    • 266 m2 powierzchnia
    • 3 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o wymiarach ok. 30,5m-31,5m szerokości oraz 54m długości. Teren w granicach działki jest płaski, ogrodzony-ogrodzenie od frontu stanowią murowane słupki, konstrukcja stalow...

  • Dom Kraków Podgórze, Bieżanów, Mała Góra
    1 / 16
    Dom Kraków Podgórze, Bieżanów, Mała Góra

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BIEŻANÓW, WOLNOSTOJĄCY DOM DWURODZINNY POSADOWIONY W OTOCZENIU BUJNEJ ZIELENI, NA DZIAŁCE 9,81 ara .WNĘTRZA PO GENERALNYM REMONCIE Duży 2,3 - rodzinny dom, 12 pokoi !! Możliwe wyk...

  • Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²
    1 / 16
    Jastrzębia Dom na sprzedaż 70 m² | działka 700 m²

    Jastrzębia

    • 809 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 11 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom z ogrodem – 70 m² | Jastrzębia, gm. Ciężkowice Cena: 809 000 zł Na sprzedaż nowy, niezamieszkały dom jednorodzinny o powierzchni ok. 70 m², usytuowany na działce 700 m² w...

  • Kraków Branice 125 m / ogród 282 metrów

    Kraków

    • 1 270 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 10 160 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie!
    1 / 12
    Dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie!

    Myślenice

    • 509 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 789 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Myślenice, Głogoczów DOM WOLNOSTOJĄCY Z TARASEM I OGRODEM! DOSTĘPNY OD ZARAZ! Nieruchomość o metrażu 52,08m2 składa się z dwóch pięter, na których znajdują się: dwa pokoje, pral...

  • Świetna lokalizacja! Dom 170 m², działka 15a!

    Kraków » ul. Poronińska

    • 1 850 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 10 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronny dom wolnostojący 170 m² na 15-arowej działce – Kraków, Opatkowice Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m², położony na duż...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nieruchomość - Wieliczka

    Wieliczka

    • 1 194 800 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Masy upadłości ogłasza, że do dnia 20 lutego 2026 r. godzina 12:00 można składać pisemne oferty na zakup nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym stanowiący...

  • Dom 700 m²
    1 / 6
    Dom 700 m²

    Kraków

    • 4 800 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 6 887 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    To duża i wyjątkowa nieruchomość, dla konkretnego klienta – kogoś, kto doceni jej potencjał, np. pod inwestycję, siedzibę firmy czy rezydencję. Nieruchomość zlokalizowana przy ul....

  • Działka budowlana z projektem domu.
    Działka budowlana z projektem domu.

    Kraków

    • 465 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka budowlana1170 m2, cena: 465 000 złotych, Pełna własność, wykonany Projekt nowoczesnego domu ARCHON, wydny dziennik budowy, współwlasność w drodze - OKAZJA. Prąd, woda, k...

  • Wola Justowska dom na sprzedaż.
    1 / 9
    Wola Justowska dom na sprzedaż.

    Kraków

    • 2 000 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 11 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wola Justowska – bardzo atrakcyjna dzielnica Krakowa otoczona zielenią Lasku Wolskiego, parkami z willami ( Park Decjusza, dwa Kopce, alejki do spacerów i jazdy rowerowej, również...

  • Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie
    1 / 8
    Niepowtarzalna nieruchomość w Glichowie

    Glichów

    • 600 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa dom -willa z duszą w artystycznym Glichowie – 300 m² historii, stylu i ciepła. Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Glichów – miej...

  • Dom bliźniaczy 124m2 / ogródek / taras / Wola Justowska

    Kraków

    • 2 176 475 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 17 553 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Władysława Łokietka
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Władysława Łokietka

    Kraków

    • 2 500 000 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 7 268 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kraków Tonie okolice ul Łokietka i Gaik Zielona okolica , 7 km od Rynku Głównego . KILKUNASTOLETNI dom ok 200 m2 powierzchni mieszkalnej na ok 12 ar działce z ogrodem. Parter ; hol...

  • Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka
    Dom Kraków Krowodrza, Bronowice, Bronowicka

    Kraków

    • 4 699 440 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 16 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KAMIENICA W BRONOWICACH MAŁYCH POSADOWIONA NA DZIAŁCE 6,5 ARA. Parter : dwa lokale usługowe z zapleczami sanitarnymi . Piętro : dwa lokale mieszkalne dwu pokojowe, kuchnie, łazien...

  • Dom Kraków Stare Miasto, Rynek Główny
    1 / 12
    Dom Kraków Stare Miasto, Rynek Główny

    Kraków

    • 2 830 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 14 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednia przecznica od Rynku Głównego Oficyna do generalnego remontu z prawomocnym pozwoleniem na nadbudowę i przebudowę. Obecnie powierzchnia 160 m2 składająca się z 4 lokali...

  • Dom Kraków Łagiewniki-Borek Fałęcki ul. Zawiła

    Kraków » Łagiewniki-Borek Fałęcki » ul. Zawiła

    • 1 300 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Właściciel sfinansuje do 1 000 000 PLN zakup kupującemu (pożyczka bezprocentowa na okres 2 lat). Potencjalny dochód z całej nieruchomości to 11000 zl miesięcznie. Leach &...

  • Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Jastrzębi z działką

    Jastrzębia

    • 199 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom około 70 m2 w Jastrzębi, powiecie tarnowskim gminie Ciężkowice z działką 20 arową. Dom w starym stylu do remontu bądź wyburzenia, piwnicą, stodołą i stajnią. Dom s...

  • Willa z basenem i ogrodem w prestiżowej dzielnicy

    Kraków » ul. Zakamycze

    • 4 500 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni ok. 500 m², położona w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa — Zwierzyniec, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Wolskie...