• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Supraślem

(71)
  • Dom Białystok Zawady,
    1 / 15
    Dom Białystok Zawady,

    Białystok

    • 899 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 075 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż do...

  • Dom Białystok Bema,
    1 / 6
    Dom Białystok Bema,

    Białystok

    • 3 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 13 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż rozpoczęty...

  • Dom z garażem i przestrzenią usługową | Wygoda

    Białystok » ul. Wańkowicza

    • 999 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – dom wolnostojący z systemem SMART, budynkiem gospodarczym i przestrzenią do prowadzenia działalnościLokalizacja: Białystok, osiedle WygodaAdres: ul. Melchiora Wańkowi...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skrybicze

    • 2 500 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom Białystok Starosielce ul. Watykańska

    Białystok » Starosielce » ul. Watykańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z Lokalem Usługowym - Gotowiec Inwestycyjny!Na sprzedaż dochodowa nieruchomość o powierzchni 220 m², generująca stały zysk z wynajmu 5 mieszkań oraz lokalu usługowego. Kupujesz...

  • Dom Zaścianki ul. Zaścianki

    Zaścianki

    • 1 199 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 7 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 153,3 m² z 2014 roku.Szukasz domu, który nie był budowany "na sprzedaż" przez dewelopera, ale z sercem i dbałością o każdy det...

  • Dom Białystok Skorupy ul. Wielkopolska

    Białystok » Skorupy-Pieczurki » ul. Wielkopolska

    • 1 290 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 7 679 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej nieruchomości znajdującej się w jednej z lepszych dzielnic Białegostoku. Dom znajduje się na osiedlu Skorupy, bardzo blisko Centrum...

  • Dom Nowodworce rynek pierwotny ul. Spacerowa

    Nowodworce » ul. Spacerowa

    • 599 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 048 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Szeregówka w dobrej cenie w Nowodworcach - przy granicy z Białymstokiem. Stan deweloperski. Segment środkowy.Parter budynku składa się ze słonecznego salonu z wyjściem do ogródka,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • **Dojlidy Górne**
    1 / 15
    **Dojlidy Górne**

    Białystok

    • 1 150 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 6 726 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący o powierzchni 171m2 w Białymstoku w dzielnicy Dojlidy Górne na działce 528m2. Na parterze domu znajdują się: duży garaż, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, ła...

  • Sprzedam dom Studzianki
    1 / 16
    Sprzedam dom Studzianki

    Studzianki

    • 675 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam bezpośrednio dom parterowy z poddaszem użytkowym. Parter 65m po generalnym remoncie. Poddasze ok. 45m do własnej aranżacji Salon połączony z aneksem kuchennym,dwie sypialn...

  • Parterowe domy wolnostojące z działkami 2400m² !
    1 / 4
    Parterowe domy wolnostojące z działkami 2400m² !

    Załuki

    • 619 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 869 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowa inwestycja w Załukach (15min od Białegostoku) równa się ogromnym możliwościom. Oferujemy wolnostojące domy parterowe o powierzchni ok. 160m², wybudowane na naprawdę przestro...

  • Dom Zaścianki ul. Bałtycka

    Zaścianki » ul. Bałtycka

    • 2 150 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 239 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż - wyjątkowy, energooszczędny dom w zaciszu, blisko miasta Jeśli marzysz o przestronnym domu w spokojnym otoczeniu, z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta jest dla Ci...

  • Dom Kozłowy Ług

    Kozłowy Ług

    • 299 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 3 181 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | UROKLIWE SIEDLISKO W ZACISZU PODLASKIEJ WSI Jeśli marzy Ci się niewielki, drewniany domek na Podlasiu, ta oferta będzie dla Ciebie idealna!!! Nieruchomość znajduje...

  • Dom BIAŁYSTOK Bacieczki

    Białystok » Bacieczki

    • 890 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 6 497 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    | Przestronny dom z potencjałem - środkowy szereg, ogród i garaż w bryle budynku, osiedle Bacieczki Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (środkowy szereg) o powi...

  • Dom Białystok Dojlidy ul.

    Białystok » Dojlidy

    • 1 600 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Unikatowy drewniany dom z bali w zielonym sercu Dojlid Górnych.W malowniczej części Białegostoku, w otoczeniu zieleni i zabudowy jednorodzinnej, znajduje się niepowtarzalny dom z b...

  • Unikatowy dom z dużą działką w zielonej okolicy

    Dąbrówki

    • 1 890 000 zł cena
    • 377 m2 powierzchnia
    • 5 014 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie przestrzeń, elegancję i harmonię z naturą. Ten imponujący dom o powierzchni 3...

  • Dojlidy Górne * Dom 148m2* Działka 639m2 * media !
    1 / 14
    Dojlidy Górne * Dom 148m2* Działka 639m2 * media !

    Białystok

    • 1 319 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 8 913 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny kameralny dom wolnostojący na popularnym osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Spokojna cicha okolica w sąsiedztwie wyłącznie zabudowy jednorodzinnej. "Do...

  • Dojlidy Górne * Nowy dom * Działka 644m2 * media !
    1 / 15
    Dojlidy Górne * Nowy dom * Działka 644m2 * media !

    Białystok

    • 1 219 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 708 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż bardzo ładny kameralny dom wolnostojący na popularnym osiedlu Dojlidy Górne w Białymstoku. Spokojna cicha okolica w sąsiedztwie wyłącznie zabudowy jednorodzinnej. Wyg...

  • Wygodny dom wolnostojący - Białystok
    1 / 15
    Wygodny dom wolnostojący - Białystok

    Białystok

    • 829 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 7 147 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni całkowitej 116m², położony na działce o powierzchni 428m² na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Nieruchomość mieści się w świetnej...

  • Dom Wasilków Dąbrówki

    Wasilków

    • 985 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 880 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | WYJĄTKOWY DOM JEDNORODZINNY NA SPRZEDAŻ - DĄBRÓWKI, GMINA WASILKÓW Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący, niepodpiwniczony dom jednorodzinny z podd...