• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Praszka
  • Kuleje
  • Opacionka
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Supraślem

(71)
  • Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16
    Zaścianki * Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej

    Zaścianki

    • 1 290 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Mamy przyjemność polecać do sprzedaży wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w znakomitej lokalizacji miejscowości Zaścianki gm. Grabówka. Okolica otoczona terenami...

  • Dom Białystok rynek pierwotny ul. Lodowa

    Białystok » ul. Lodowa

    • 719 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 989 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    ? Dlaczego Zawady to "strzał w dziesiątkę"?Zawady to osiedle, które ewoluowało z terenów podmiejskich w prestiżową dzielnicę domów✨ Co sprawia, że to miejsce jest wyjątkowe?Zieleń...

  • Dom Karakule rynek pierwotny ul.

    Karakule

    • 680 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 3 163 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    **Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce | Karakule, gm. Supraśl | 215 m² | 660 000 złSzukasz domu w spokojnej okolicy, blisko natury i jednocześnie z szybkim dojazdem do mia...

  • DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!
    1 / 16
    DOM Bliźniak 129,32 m² | Garaż | Grabówka!

    Grabówka

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom bliźniak 129,32 m² | działka 300 m² | garaż | Grabówka, gm. Grabówka | 1 190 000 zł Na sprzedaż nowoczesny i w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021...

  • Duży dom, doskonała inwestycja pod wynajem.
    1 / 12
    Duży dom, doskonała inwestycja pod wynajem.

    Białystok

    • 799 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 3 184 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest trzypoziomowy dom wolnostojący z cegły, o powierzchni 251 m2. Dom usadowiony jest na działce o powierzchni 387 m2, budowę zakończono w 2008 roku. Dom po...

  • Dom Białystok Wygoda,
    Dom Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 1 199 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mam przyjemność zaprez...

  • Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 11
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 710 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesny...

  • Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 11
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 700 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 5 344 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Sobolewo gm. Supraśl,
    1 / 12
    Dom Sobolewo gm. Supraśl,

    Sobolewo

    • 790 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 6 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Białystok Wygoda,
    1 / 15
    Dom Białystok Wygoda,

    Białystok

    • 755 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu p...

  • Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 760 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 6 281 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Grabówka gm. Supraśl,
    1 / 15
    Dom Grabówka gm. Supraśl,

    Grabówka

    • 780 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Osowicze gm. Wasilków,
    1 / 15
    Dom Osowicze gm. Wasilków,

    Osowicze

    • 1 160 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 9 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć od miejskiego tempa życia, ta nieruchomość w Osowiczach może być dokładnie tym, czego szukasz. Dom położony jest w...

  • Dom Białystok Mickiewicza,
    1 / 14
    Dom Białystok Mickiewicza,

    Białystok

    • 830 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż nowoczesna...

  • Dom Białystok Mickiewicza,
    1 / 14
    Dom Białystok Mickiewicza,

    Białystok

    • 790 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 8 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Klimatyczne i Energooszczędne Siedlisko 5408 m²
    1 / 11
    Klimatyczne i Energooszczędne Siedlisko 5408 m²

    Białystok

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która jest idealną odpowiedzią na dzisiejsze czasy: łączy tradycyjną architekturę siedliskową z najnowocześniejszymi technolog...

  • Dom Białystok Fasty,
    1 / 12
    Dom Białystok Fasty,

    Białystok

    • 999 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż do...

  • DOM PARTEROWY + Bud. Usługowy * Działka 4.000 m2
    1 / 17
    DOM PARTEROWY + Bud. Usługowy * Działka 4.000 m2

    Protasy

    • 1 590 000 zł cena
    • 338 m2 powierzchnia
    • 4 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję nieruchomość, która umożliwia KOMFORTOWE ZAMIESZKIWANIE oraz PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI USŁUGOWEJ na terenie jednej posesji. DZIAŁKA o powierzchni 4.000m2. Bezp...

  • Dom Białystok Zawady,
    1 / 15
    Dom Białystok Zawady,

    Białystok

    • 1 199 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 994 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Białystok Zawady,
    1 / 15
    Dom Białystok Zawady,

    Białystok

    • 999 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż