• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niepołomice +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Niepołomicami

(157)
  • Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca

    Kocmyrzów

    • 539 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny dom w Pietrzejowicach, gm. Kocmyrzów-Luborzyca Stan surowy otwarty | działka 6 ar...

  • Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce
    Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce

    Igołomia

    • 1 480 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. Na sprzeda...

  • elegancki  blisko miasta 5 pokoi garaż
    1 / 16
    elegancki blisko miasta 5 pokoi garaż

    Strumiany

    • 1 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Strumianach w gminie Wieliczka. Lokalizacja: Jednym z większych atutów domu jest jego doskonałe usytuow...

  • Dom Kłaj
    1 / 15
    Dom Kłaj

    Kłaj

    • 1 029 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 9 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 89 m2 (całkowitej 103 m2), położony w miejscowości Kłaj. Dom z 2022 r. posadowiony na działce o...

  • Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja
    Nowy dom wolnostojący Kłaj, pow. 80m2, rekuperacja

    Kłaj

    • 780 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 298 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nowy dom, jednorodzinny, wolnostojący - miejscowość Kłaj. Stan deweloperski, dom położony na małym osiedlu domów jednorodzinnych, przy drodze wewnętrznej, cicha spokoj...

  • Dom z góralską duszą pod Krakowem
    1 / 16
    Dom z góralską duszą pod Krakowem

    Wieliczka

    • 1 180 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej części Chorągwicy obok Wieliczki na wzgórzu, z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla rodz...

  • Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 130,01 ( całkowita 136 - skosy minima...

  • Dom Gorzków

    Gorzków

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania rozpoczęta budowa domu na widokowej działce 14,34 ara w Gorzkowie koło Wieliczki. Projekt firmy Archon: Dom w Rododendronach 3 o powierzchni użytkowej około 100 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Wieliczka rynek pierwotny

    Wieliczka

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . 3 km od Wieliczki w Przebieczanach. Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 1...

  • Dom Wieliczka rynek pierwotny

    Wieliczka

    • 935 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Inwestycja prowadzona zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym. Bezpieczeństwo transakcji gw...

  • Dom Grajów rynek pierwotny

    Grajów

    • 825 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie deweloperskim w urokliwej miejscowości Grajów koło Wieliczki. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu " DOM W ZDROJÓWKACH". Po...

  • Dom Trąbki

    Trąbki

    • 880 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy w zabudowie bliżniaczej na działkach 2,4 do 4,5 ara w Trąbkach koło Wieliczki. Inwestycja zlokalizowana w cichej, malowniczej okolicy z dużą ilością zielonych terenów. W ok...

  • Dom Węgrzce Wielkie rynek pierwotny

    Węgrzce Wielkie

    • 1 090 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domy budowane wg projektu projektu firmy Archon Dom w Arletach z małymi zmianami ( powiększono salon kosztem pokoju na parterze ale zawsze można dobudować ścianę działową)....

  • Dom Trąbki

    Trąbki

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Dom Tomaszkowice rynek pierwotny

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA BEZ PROWIZJI I PCC !!! Solidne domy budowane w technologii tradycyjnej na zacisznych działkach w Tomaszkowicach około 4 km od Rynku w Wieliczce. Domy budowane wg proj...

  • Dom Węgrzce Wielkie rynek pierwotny

    Węgrzce Wielkie

    • 700 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFEERTA BEZ PODATKU PCC!!! Nowe osiedle domów wolnostojących na Węgrzcach Wielkich koło Wieliczki. Blisko do stacji PKP , szkoły, sklepów i komunuikacji MPK. Działki około 4...

  • Dom Bochnia
    1 / 10
    Dom Bochnia

    Bochnia

    • 1 099 000 zł cena
    • 246 m2 powierzchnia
    • 4 468 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gratka dla Tych, którzy kochają stare kamienice z charakterem. Na sprzedaż kamienica w centrum Bochni przy ulicy Kowalskiej, tuż obok szkoła muzyczna, Rynek, tężnia solna na plan...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 3 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym otwartym - idealna baza do realizacji Twojej wizji! Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, położony w Wieliczce przy ul. Świętego Sebasti...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 1 600 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwej 22 arowej zagospodarowanej działce. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 2 300 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwym 42-arowym zagospodarowanym terenie. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...