• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Kołobrzegiem

(73)
  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 650 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymieni...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 2 850 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 3 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzybowo na sprzedaż, budynek usługowo - wczasowo- mieszkalny położony w odległości ok. 450 m od morza. Wg. wydanego pozwolenia na budowę : budowa budynku usługowego z mieszkaniem...

  • Dom Ustronie Morskie
    1 / 15
    Dom Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 6 500 000 zł cena
    • 685 m2 powierzchnia
    • 9 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ustronie Morskie na sprzedaż przepiękna nieruchomość składająca się z pensjonatu, domku letniskowego i domu jednorodzinnego. Nieruchomość o pow. działki 2.501 m2 oddalona jest od...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 3 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony . Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Promienna
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg Osiedle Bałtyk, Promienna

    Grzybowo

    • 1 800 000 zł cena
    • 206 m2 powierzchnia
    • 8 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu na strzeżonym i bezpiecznym osiedlu z dala od miejskiego gwaru, blisko parku nadmorskiego i morza, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednoro...

  • Dom Niekanin gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Niekanin gm. Kołobrzeg

    Niekanin

    • 1 450 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 741 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o pow. ok 135 m2 z dwoma garażami. Jeżeli szukasz ciepłego i zarazem słonecznego domu o niskim koszcie utrzymania z ładnie zagospodarowanym ogrodem a do tego czuwającą nad Twoi...

  • Dom Pławęcino gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Pławęcino gm. Gościno

    Pławęcino

    • 490 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 5 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bliźniak z Dodatkowym Mieszkaniem, 20 km od Kołobrzegu Pławęcino Ta oferta dla rodziny , to nie tylko dom mieszkalny, ale także w pełni funkcjonalny, wyremontowany budynek gospoda...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 16
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 1 250 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Grzybowo na sprzedaż nowy dom z 2023 roku w zabudowie bliźniaczej położony ok. 1.200 m od morza. Dom wykonany jest w standardzie deweloperskim do wykończenia, jest bardzo ciepły i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Siemyśl
    Dom Siemyśl

    Siemyśl

    • 350 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Siemyśl na sprzedaż budynek mieszkalno- użytkowy II kondygnacyjny wybudowany ok. 1930 roku. PARTER: o pow. 220 m2 Na parterze budynku znajduje się pomieszczenie o wysokości ca. 6...

  • DOM nad morzem z potencjałem inwestycyjnym!!!
    1 / 16
    DOM nad morzem z potencjałem inwestycyjnym!!!

    Grzybowo

    • 2 800 000 zł cena
    • 301 m2 powierzchnia
    • 9 303 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom NAD MORZEM  tylko 10 minut pieszo do piaszczystej plaży. Czy nie brzmi jak marzenie? Na sprzedaż dom jednorodzinny  posiadający odrębne mieszkanie z osobnym wejściem o pow. ca...

  • Dom w Ustroniu Morskim - idealny pensjonat!
    1 / 16
    Dom w Ustroniu Morskim - idealny pensjonat!

    Ustronie Morskie

    • 1 390 000 zł cena
    • 433 m2 powierzchnia
    • 3 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowy dom w Ustroniu Morskim - idealny jako dom wczasowy lub pensjonat! Cena: 1 390 000 z...

  • Dom Ołużna gm. Gościno
    1 / 15
    Dom Ołużna gm. Gościno

    Ołużna

    • 700 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM W OŁUZNIE K. KOŁOBRZEGU! Nieruchomość idealna dla osób poszukujących zacisza i spokoju, w otoczeniu zieleni i natury, w spokojnej oko...

  • mieszkanie
    1 / 12
    mieszkanie

    Ustronie Morskie

    • 3 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • kamienica

    Do wynajecia mieszkanie dlugoterminowe Dotakowe oplaty prad,woda,ogrzewanie

  • Dom Sianożęty gm. Ustronie Morskie, Kwiatowa
    1 / 15
    Dom Sianożęty gm. Ustronie Morskie, Kwiatowa

    Sianożęty

    • 1 799 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości znajdującej się w Sianożętach w odległości 3km od Ustronia Morskiego i 11 km od Kołobrzegu, składającej się z pięciu dr...

  • Funkcjonujący pensjonat 400 m od plaży | Sianożęty
    1 / 16
    Funkcjonujący pensjonat 400 m od plaży | Sianożęty

    Sianożęty

    • 2 250 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 4 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ul. Kwiatowa 6, Sianożęty Zaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Gotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzeni...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg

    Grzybowo

    • 1 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dochodowy dom o pow. 300m2 z wydzielonym mieszkaniem dla właściciela powierzchnia działki 801m2 zlokalizowany, w Grzybowie 6km od Kołobrzegu . 11 pokoi (8 pokoi z łaz...

  • Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Kościelna
    1 / 15
    Dom Grzybowo gm. Kołobrzeg, Kościelna

    Grzybowo

    • 1 700 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny z osobnym wejściem dla turystów i podwójnym garażem. Ogrodzony, z wysokim, zielonym żywopłotem i brama wjazdową na żwirowy parking dla wszystkich o gości. Zadb...

  • Dom Ustronie Morskie, Ku Słońcu
    1 / 15
    Dom Ustronie Morskie, Ku Słońcu

    Ustronie Morskie

    • 975 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 629 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom wolnostojący z dużym patio. ZAMIESZKAJ NIEODPŁATNIE ZANIM KUPISZ ! Nowoczesny dom parterowy o powierzchni 113m2 + 39m2 patio i fotowoltaiką o mocy 9,75kW Podan...

  • Dom Nieżyn gm. Siemyśl
    1 / 12
    Dom Nieżyn gm. Siemyśl

    Nieżyn

    • 790 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż NOWY DOM składający się z salonu aneksem kuchennym i 3 sypialni, korytarza i łazienki oraz wc na parterze z tarasem oraz 3 sypialni i łazienki na poddaszu użytkowym....

  • Ustronie Morskie dom pensjonat dz.2099m własność
    1 / 7
    Ustronie Morskie dom pensjonat dz.2099m własność

    Ustronie Morskie

    • 2 070 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prosto od właściciela Działka z przyłączami prąd woda gaz kanalizacja światłowód Bardzo dobra lokalizacja Na działce jest budynek mieszkalny z pokojami wczasowymi. 11 pokoi , każdy...