• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sopot +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na wynajem pod Piasecznem

(62)
  • Bezpośrednio,Nowe,5 pokoi/158m+ogród 450m

    Warszawa

    • 6 500 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Bezpośrednio wynajmę nowe,pierwszy raz wynajmowane-5 pokoi/148m+własny ogród 450m,3 łazienki,2 miejsca parkingowe naziemne,przyjazne zwierzakom, Michałów-Grabina ul.Borki 05-119 J...

  • Szukam domu do wynajęcia 2000

    Warszawa

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Szukam domu do wynajęcia 1800 plus opłaty Opieka nad domem i przy ogrodzie posiadam pracę stałą może być opalany węglem drewnem Gazem Mogę płacić tygodniowo dwutygodniową a kau...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom do wynajęcia (woj. mazowieckie). Grodzisk Mazowiecki, 4 500 PLN, 151,12 m2
    1 / 14
    Dom do wynajęcia (woj. mazowieckie). Grodzisk Mazowiecki, 4 500 P...

    Grodzisk Mazowiecki

    • 4 500 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Piękny dom z niezwykłym ogrodem, jasne pomieszczenia.Główne atuty nieruchomości: -˘ prestiżowa lokalizacja-˘ bliskość komunikacji miejskiej-˘ dobra ekspozycja na strony świataNieru...

  • Dom w Łomiankach 10 pokoi, Kwatery pracownicze

    Łomianki

    • 18 500 zł cena
    • 292 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Dom w Łomiankach o Powierzchni 290 m2 Bezpośrednio od Właściciela - Bez Prowizji Zapraszam do wynajęcia przestronnego domu o powierzchni 290 m2 w Łomiankach. Ta...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Owczarnia

    • 4 500 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    M Kwadrat Nieruchomości sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Milanówek

    • 7 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom szeregowiec
    1 / 19
    Dom szeregowiec

    Marki

    • 5 500 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    RE/MAX City
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wigro Wiesław Groszyk
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Grodzisk Mazowiecki

    • 6 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Marki

    • 12 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Blizne Jasińskiego

    • 3 200 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    em5 nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...

  • Dom Milanówek
    1 / 3
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 8 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Do wynajęcia dom blisko centrum Milanówka. Idealny na instytucję, działalność biurową, przedszkole.... Powierzchnia 200 m kw, 5 pomieszczeń, łazienka, WC. Podjazd wykostkowany z mi...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 9
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 13 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE !!!-- Duży, przestronny i komfortowy dom o pow. 312 m kw, usytuowany na ładnej działce o pow. 2500 m kw w Grodzisku Mazowieckim. Na parterze salon połączony z ku...

  • Szukam mieszkania lub domu
    Szukam mieszkania lub domu

    Łomianki

    • 3 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Szukam mieszkania do 50 metrów ,2 pokoje kuchnia i łazienka,okolice Łomianek lub Łomianki z osobnym wejściem do budynku .kwota 3000zl z opłatami .

  • Do wynajęcia dom z trzema mieszkaniami
    Do wynajęcia dom z trzema mieszkaniami

    Parzniew

    • 11 600 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia od połowy lipca część domu w Parzniewie przy ul. Głównej Do dyspozycji najemców trzy kondygnacje budynku w tym użytkowe poddasze. Budynek znajduje się w spokojnym mi...

  • Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie
    1 / 10
    Dom 200 m² wielofunkcyjny – firma lub mieszkanie

    Wołomin

    • 7 995 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni 200 m², położony w w Wołominie na ogrodzonej działce o powierzchni 800 m². Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia, a na k...

  • Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie
    1 / 9
    Nowoczesny wolnostojący dom 168m2 w Adamowiźnie

    Adamowizna

    • 8 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki. Budynek parterowy z 2025 rok...