• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Krakowem

(362)
  • Dom Tomaszkowice rynek pierwotny

    Tomaszkowice

    • 850 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 6 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA BEZ PROWIZJI I PCC !!! Solidne domy budowane w technologii tradycyjnej na zacisznych działkach w Tomaszkowicach około 4 km od Rynku w Wieliczce. Domy budowane wg proj...

  • Dom Węgrzce Wielkie rynek pierwotny

    Węgrzce Wielkie

    • 700 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 5 883 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFEERTA BEZ PODATKU PCC!!! Nowe osiedle domów wolnostojących na Węgrzcach Wielkich koło Wieliczki. Blisko do stacji PKP , szkoły, sklepów i komunuikacji MPK. Działki około 4...

  • Dom Lusina gm. Mogilany, Spacerowa
    1 / 15
    Dom Lusina gm. Mogilany, Spacerowa

    Lusina

    • 2 890 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 17 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o powierzchni 170 mkw, w prestiżowej, zielonej cześci Lusiny,...

  • Dom Zabierzów rynek pierwotny

    Zabierzów

    • 1 200 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak w stanie deweloperskim o projektowanej pow. użytkowej 122.5m 2 usytuowany na działce o powierzchni ok 3a. Standard wykończenia w skrócie:...

  • Dom Cholerzyn rynek pierwotny

    Cholerzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    INWESTYCJA ZIELONY CHOLERZYN REZERWACJA - DOSTĘPNY BLIŹNIACZY LOKAL B2 (PO PRAWEJ) DOM W STANIE DEWELOPERSKIM - II ETAP INWESTYCJI BRAK PROWIZJI , BRAK PCC Nowoczes...

  • Dom w malowniczej okolicy Zerwana, ul. Diamentowa
    1 / 16
    Dom w malowniczej okolicy Zerwana, ul. Diamentowa

    Zerwana

    • 1 320 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 4 475 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego w urokliwej miejscow...

  • Dom Wieliczka

    Wieliczka

    • 730 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 3 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie surowym otwartym - idealna baza do realizacji Twojej wizji! Na sprzedaż przestronny dom w stanie surowym otwartym, położony w Wieliczce przy ul. Świętego Sebasti...

  • Dom Siepraw

    Siepraw

    • 1 100 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W ofercie dom jednorodzinny, w stanie deweloperskim, położony na widokowej działce w gminie Siepraw (10 km od Wieliczki i Myślenic oraz 3 km od Dobczyc). Budynek odebrany d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Narama gm. Iwanowice, Spacerowa
    1 / 14
    Dom Narama gm. Iwanowice, Spacerowa

    Narama

    • 949 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 8 253 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom pod Krakowem - przestrzeń, światło i komfort na co dzień Narama | 115,06 m² | 4 sypialnie | Garaż | Ogród Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością. Ten dom...

  • Dom 227m z basenem, fotowoltaiką i pompą ciepła
    1 / 14
    Dom 227m z basenem, fotowoltaiką i pompą ciepła

    Wola Zachariaszowska

    • 1 490 000 zł cena
    • 227 m2 powierzchnia
    • 6 564 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 227 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym. Budynek oddany do użytkowania w 2000 roku. Dom mieści się na działce o powierzchni 8 aró...

  • Gotowy dom, nowoczesny, funkcjonalny
    1 / 11
    Gotowy dom, nowoczesny, funkcjonalny

    Mników

    • 719 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 6 848 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania gotowy funkcjonalny, nowoczesny solidny dom w stanie deweloperskim. *** OPIS *** Powierzchnia całkowita 120m2 Powierzchnia użytkowa 105m2 Powierzchnia działki...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 1 600 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwej 22 arowej zagospodarowanej działce. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Dom Wieliczka,
    1 / 15
    Dom Wieliczka,

    Wieliczka

    • 2 300 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 480 m2 usytuowany na urokliwym 42-arowym zagospodarowanym terenie. Nieruchomość jest położona w miejscowości R...

  • Dom Libertów gm. Mogilany,
    1 / 9
    Dom Libertów gm. Mogilany,

    Libertów

    • 1 074 291 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 11 309 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralny luksus blisko Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 95,07 m², stanowiący połówkę bliźniaka  w otoczeniu zieleni z 160m2 ogrodem.  Inwestycja obejmuje zaledw...

  • Dom Libertów gm. Mogilany,
    1 / 9
    Dom Libertów gm. Mogilany,

    Libertów

    • 1 403 686 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 11 321 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ✨ Kameralna inwestycja - tylko 4 domy w otoczeniu zieleni. Budowa zakończona, pozwolenie na użytkowanie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 124,22 m², położo...

  • Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)
    1 / 10
    Syndyk sprzeda dom w miejscowości Radziszów (gmina Skawina)

    Radziszów

    • 842 000 zł cena
    • 229 m2 powierzchnia
    • 3 677 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KONKURS OFERT Syndyk masy upadłości Krzysztofa Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oraz masy upadłości Agaty Kowalczyk - osoby fizycznej nieprowad...

  • BEZPOŚREDNIO Domy JUŻ GOTOWE z działką, pod lasem
    1 / 16
    BEZPOŚREDNIO Domy JUŻ GOTOWE z działką, pod lasem

    Zabierzów

    • 995 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker - 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej - podwyższony standard wykończenia PREMIUM...

  • Dom Pawlikowice gm. Wieliczka
    1 / 15
    Dom Pawlikowice gm. Wieliczka

    Pawlikowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 819 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Oferta sprzedaży domu dwurodzinnego - Pawlikowice, gmina Wieliczka Na sprzedaż zadbany dom dwurodzinny wykańczany w 2007 roku, położony w malowniczej miejscowości Pawli...

  • Dom Grabówki gm. Wieliczka,
    1 / 12
    Dom Grabówki gm. Wieliczka,

    Grabówki

    • 1 059 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 060 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralne osiedle Grabówki k/Wieliczki Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogródkiem  Kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż przestronny, nowoczes...

  • Dom w Sułkowie
    1 / 16
    Dom w Sułkowie

    Sułków

    • 915 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 243 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Opis Oferujemy do sprzedania dom wolnostojący w Sułkowie z działką 384 m2. Inwestycja znajduje się w zacisznym i urokliwym miejscu, które jednocześnie zapewnia bliskość infrastruk...