• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Krakowem

(362)
  • Dom Wielka Wieś Modlniczka, Modlniczka, Willowa
    Dom Wielka Wieś Modlniczka, Modlniczka, Willowa

    Wielka Wieś

    • 1 400 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Modlniczka | Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą | Smart Home | Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codzie...

  • elegancki  blisko miasta 5 pokoi garaż
    1 / 16
    elegancki blisko miasta 5 pokoi garaż

    Strumiany

    • 1 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 10 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! |R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Strumianach w gminie Wieliczka. Lokalizacja: Jednym z większych atutów domu jest jego doskonałe usytuow...

  • Dom Głogoczów gm. Myślenice
    Dom Głogoczów gm. Myślenice

    Głogoczów

    • 940 000 zł cena
    • 208 m2 powierzchnia
    • 4 520 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący na malowniczej działce w Głogoczowie koło Krakowa - stan surowy *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom jednorodzinny...

  • Dom Zabierzów, Konwaliowa
    1 / 14
    Dom Zabierzów, Konwaliowa

    Zabierzów

    • 995 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 9 213 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | *zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. - podwyższony standard wykończenia PREMIUM: - pompa ciepła, ogrzewa...

  • Dom Pękowice gm. Zielonki, Łąkowa
    Dom Pękowice gm. Zielonki, Łąkowa

    Pękowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 7 512 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wolfies House ma przyjemność zaprezentować dom znajdujący się w Pękowicach, na terenie gminy Zielonki. Dom znajduje się na działce o powierzchni 6 arów, a jego metraż wynosi 225 m...

  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !
    1 / 10
    Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...

  • Dom na sprzedaż Kryspinów ogórd taras garaż
    1 / 16
    Dom na sprzedaż Kryspinów ogórd taras garaż

    Piekary

    • 1 469 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 12 345 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    On My Own Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom typu bliźniak oddany do użytku w 2018 r. usytuowany w miejscowości Piekary gmina Liszki nieopodal Zalewu Kryspinów. Nieruchomość...

  • Nieruchomość - Świątniki Górne

    Świątniki Górne

    • 119 757 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 1 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Ilony Iwaszko („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej działaln...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Radwanowice gm. Zabierzów
    Dom Radwanowice gm. Zabierzów

    Radwanowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 214 m2 powierzchnia
    • 5 982 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Radwanowice, ul. Szkolna Oferta dostępna bez prowizji oraz 2% PCC Projekt domu Archon - dom w malinówkach 9(G) Do sprzedania komfortowy 6 pokojowy dom o powierzchni użytko...

  • Dom z góralską duszą pod Krakowem
    1 / 16
    Dom z góralską duszą pod Krakowem

    Wieliczka

    • 1 180 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 240 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w spokojnej, zielonej części Chorągwicy obok Wieliczki na wzgórzu, z szybkim dojazdem do Krakowa i Wieliczki. To idealna propozycja dla rodz...

  • Dom Przebieczany rynek pierwotny

    Przebieczany

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 130,01 ( całkowita 136 - skosy minima...

  • Dom Rzeszotary rynek pierwotny

    Rzeszotary

    • 2 400 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 8 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka o ekspozycji południowej z pięknym widokiem ! Dom z garażem dwustanowiskowym na widokowej działce. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. Duży i nowoczesny...

  • Dom Gorzków

    Gorzków

    • 390 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania rozpoczęta budowa domu na widokowej działce 14,34 ara w Gorzkowie koło Wieliczki. Projekt firmy Archon: Dom w Rododendronach 3 o powierzchni użytkowej około 100 m2...

  • Dom Wieliczka rynek pierwotny

    Wieliczka

    • 899 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 916 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy już wybudowane . 3 km od Wieliczki w Przebieczanach. Zgoda na użytkowanie wydana przez PINB! Domy wybudowane wg projektu DOMY W KLEMATISACH 23B - powierzchnia użytkowa 1...

  • Dom Wieliczka rynek pierwotny

    Wieliczka

    • 935 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Inwestycja prowadzona zgodnie z ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym. Bezpieczeństwo transakcji gw...

  • Dom Grajów rynek pierwotny

    Grajów

    • 825 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w stanie deweloperskim w urokliwej miejscowości Grajów koło Wieliczki. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, wybudowany na podstawie projektu " DOM W ZDROJÓWKACH". Po...

  • Dom Mogilany rynek pierwotny

    Mogilany

    • 910 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy Państwu pięknie położone domy w Mogilanach. Okolica to drzewa, las i inne domki jednorodzinne. Inwestycja to mini osiedle zamknięte składające się z 6 domów. Ogrzewanie z...

  • Dom Trąbki

    Trąbki

    • 880 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Domy w zabudowie bliżniaczej na działkach 2,4 do 4,5 ara w Trąbkach koło Wieliczki. Inwestycja zlokalizowana w cichej, malowniczej okolicy z dużą ilością zielonych terenów. W ok...

  • Dom Węgrzce Wielkie rynek pierwotny

    Węgrzce Wielkie

    • 1 090 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domy budowane wg projektu projektu firmy Archon Dom w Arletach z małymi zmianami ( powiększono salon kosztem pokoju na parterze ale zawsze można dobudować ścianę działową)....

  • Dom Trąbki

    Trąbki

    • 880 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 5 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak