• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
  • Gdynia +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gdynią

(204)
  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 649 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchnia mieszkalna (użytkowa): 88,98m2SEGMENT SKRAJNY...

  • Dom Rumia ul. Granitowa

    Rumia » ul. Granitowa

    • 1 480 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 5 249 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 190m2 położony w centrum Rumi. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokal...

  • Dom Bojano ul. Józefa Ceynowy

    Bojano » ul. Ceynowy

    • 1 100 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 089 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!DOM W CENTRUM BOJANALOKALIZACJA:Bojano to prężnie rozwijająca się miejscowość w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich i sąsiedz...

  • Dom Rumia ul. Gdyńska

    Rumia » ul. Gdyńska

    • 1 550 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA  WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż piękny i luksusowy obecnie zaaranżowany jako 3 pokojowy dom.Dom w pierwotnym układzie był 4 pokojowym - w łatwy sposób z najwi...

  • Dom Reda rynek pierwotny ul. Pszenna

    Reda » ul. Pszenna

    • 749 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 140 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122m2 położony w cichej, zielonej części Redy. Powierzchnia: 121,91m2Powierzchnia ogródka: 129...

  • Dom Reda rynek pierwotny ul. Pszenna

    Reda » ul. Pszenna

    • 769 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 304 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 122m2 położony w cichej, zielonej części Redy.Powierzchnia: 121,91m2Powierzchnia ogródka: 154,2...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 589 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - II ETAP SPRZEDAŻY -  na nowej działceNa sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchn...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 589 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II ETAP SPRZEDAŻY Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Powierzchnia mieszkalna (użytkowa): 88,9...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Bojano ul. Czarna Góra

    Bojano » ul. Czarna Góra

    • 669 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !! Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bojanie o powierzchni 83,5m2 z ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi.    ATUTY NIE...

  • Dom Połchowo ul. Morska

    Połchowo » ul. Morska

    • 1 940 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY W POŁCHOWIE - BLISKO REDY I MORZAZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w stylu nowocze...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 649 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 7 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• Dom Rumia ul. Skarpowa

    Rumia » ul. Skarpowa

    • 799 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE Charakterystyka:Lokal dwukondygnacyjny położony w kameralnym 4 lokalowym budynku z 2007r.To idealna propozycja dla osób ceniących spokojną okolicę i pr...

  • Dom Banino ul. Pod Lasem

    Banino » ul. Pod Lasem

    • 1 399 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej z wyjątkowym widokiem, usytuowany na skraju lasu!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przepiękny widok!- Duży,...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 609 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - III ETAP SPRZEDAŻY -  na nowej działceNa sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,98m2.Zakończen...

  • Dom Kielno rynek pierwotny ul. Różana

    Kielno » ul. Różana

    • 1 099 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 6 621 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta Dostępna wyłącznie w Pepper House!!Atuty nieruchomości:-solidnie wybudowany-ogrzewanie podłogowe w całym domu-ogrzewanie gazowe-przemyślany projekt-garaż-cicha i spokojna ok...

  • Dom Reda ul. Wczasowa

    Reda » ul. Wczasowa

    • 1 200 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 12 245 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE! Dom wolnostojący z ogrodem w Redzie - idealny dla rodziny!Biuro Nieruchomości Pepper House z przyjemnością prezentuje Państwu przestronny dom wolnos...

  • Dom Reda ul. Grażyny Bacewicz

    Reda » ul. Bacewicz

    • 1 299 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 6 837 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWOŚĆ! OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Przedstawiamy komfortowy dom w Redzie w najbardziej porządanej dzielnicy Betlejem o pow. 178mkw., w zabudowie bliźniaczej z...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Pogórze

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom Rumia Janowo ul. Katowicka

    Rumia » ul. Katowicka

    • 1 950 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 12 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PRZEPIĘKNY RODZINNY DOM W SERCU RUMI JANOWO, SZYBKIE WYDANIEOFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZELOKALIZACJANieruchomość położona jest w Rumi dzielnicy Janowo, przy ul. Katowickiej...

  • Dom Osłonino ul.

    Osłonino

    • 1 900 000 zł cena
    • 345 m2 powierzchnia
    • 5 508 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy dom z pięknym widokiem na Zatokę PuckąDom jest samowystarczalny w źródła energii i ogrzewaniaDom jest wynajmowany krótkoterminowo z gwarancją stopy zwrotu z inwestycji to...