• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Milanówek +20 km
  • Gdynia +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gdynią

(204)
  • Dom Reda rynek pierwotny ul. Pszenna

    Reda » ul. Pszenna

    • 859 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 7 342 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 117.27m2 położony w cichej, zielonej części Redy.Powierzchnia:117.27m2Powierzchnia ogródka: 94....

  • Dom Pogórze ul.

    Pogórze

    • 2 249 000 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 11 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w pasie nadmorskim w miejscowości Pogórzepołożonej ok 5 minut samochodem od Gdyni, kilka minut od Rewy...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w kameralnym kompleksie wybudowanym przez dewelopera Seven Invest w 2019 roku.Powierzchnia całkowita wynosi 131,22 m², w tym powierz...

  • Dom Kosakowo ul.

    Kosakowo

    • 1 479 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 11 291 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Kosakowie, ok. 7 minut od plaży w Mechelinkach i 12 km od Gdyni.LOKALIZACJA:Kosakowo - spokojna...

  • Dom Zbychowo ul.

    Zbychowo

    • 950 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 9 794 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM DO DROBNYCH PRAC WYKOŃCZENIOWYCHLOKALIZACJANieruchomość położona jest w kameralnej i niezwykle urokliwej wsi Zbychowo, w powiecie wejherowskim, na obszarze Trójmiejskiego Parku...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 759 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA PROMOCYJNA NA ŚWIĘTA WIELKIEJ NOCY Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 75m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z poda...

  • Dom Banino rynek pierwotny ul. Dąbrowa

    Banino » ul. Dąbrowa

    • 789 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 8 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom jednorodzinny jednopiętrowy o powierzchni 94m2 + ogródek 170m2, Banino/Miszewko, ul. Dąbrowa:Rynek pierwotny, kupujący zwolniony z podatku PCC- dom nowy, stan deweloperski- ene...

  • Dom Rumia Biała Rzeka ul. Artura Grottgera

    Rumia » ul. Grottgera

    • 1 000 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z ogromnym potencjałem | spokojna część Rumi | bardzo dobra komunikacja LOKALIZACJA:Rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje stając się coraz bardzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Banino ul. Wojciecha Kossaka

    Banino » ul. Kossaka

    • 799 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 878 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Słoneczne, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m² w Baninie.  Kameralny budynek 4-lokalowy w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny!LOKALIZACJA:Mieszkanie zlok...

  • Dom Rumia rynek pierwotny ul. Czereśniowa

    Rumia » ul. Czereśniowa

    • 690 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM 6 pokojowy W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, PO ODBIORACH, stan deweloperski - DOSTĘPNY OD ZARAZLOKAL G1LOKALIZACJAInwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniow...

  • Dom Rumia ul. Górnicza

    Rumia » ul. Górnicza

    • 989 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rumi , o powierzchni całkowitej 136,40 m (użytkowa 107,19 m ), położony na działce 320 m .Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Górniczej ,...

  • Dom Warzenko ul. Zaciszna

    Warzenko » ul. Zaciszna

    • 2 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 16 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesna nieruchomość położona w Tuchomiu, nad jeziorem, w otoczeniu lasu i zieleni, idealna dla miłośników spokoju i natury. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym, strzeżonym...

  • Dom Reda ul.

    Reda

    • 1 399 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 6 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Eastate ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykły dom, który od pierwszego spojrzenia wyróżnia się swoim wyjątkowym klimatem w połączeniu z zadbanym ogrodem oraz dopracowanym...

  • Dom Bojano ul. Lisia

    Bojano » ul. Lisia

    • 1 499 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 12 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja:Bojano to ładna wieś kaszubska połączona z Trójmiastem poprzez gdyńską komunikację autobusową. W centrum miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkola, przyc...

  • Dom Bojano ul. Władysława Jagiełły

    Bojano » ul. Władysława Jagiełły

    • 1 799 000 zł cena
    • 295 m2 powierzchnia
    • 6 099 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący w kameralnej części Bojana, usytuowany w otulinie zieleni. Działka jest znajduje się w części oddalonej od Trasy Kaszubskiej, co sprawia, że...

  • Dom Kamień ul. Zeusa

    Kamień » ul. Zeusa

    • 2 200 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 12 430 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM W KAMIENIU !Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu zie...

  • Dom Rumia ul. Hetmańska

    Rumia » ul. Hetmańska

    • 1 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM:Powierzchnia całkowita ok 150m/2 natomiast powierzchnia użytkowa domu to 134,34m/2Parter:- salon z wyjściem na taras i kameralny ogródek;- w pełni wyposażony aneks kuchenny z o...

  • Dom Kielno ul.

    Kielno

    • 2 649 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 11 619 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    LOKALIZACJAKielno to urokliwa miejscowość położona w sercu Kaszub, która łączy spokój życia poza miastem z wygodą dostępu do pełnej infrastruktury. Mieszkańcy cenią tu kameralny kl...

  • Dom Kosakowo ul. Tymiankowa

    Kosakowo » ul. Tymiankowa

    • 1 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą.LOKALIZACJA:Kosakowo to duża wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w p...

  • 1 / 4
    Dom Czaple rynek pierwotny ul. Flaminga

    Czaple » ul. Flaminga

    • 899 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji  planowany na 4 kwartał 2026 ! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku.Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie !LOKA...