• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gdynia +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gdynią

(204)
  • Dom Banino ul. Wspólna

    Banino » ul. Wspólna

    • 949 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 10 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), jasny, ustawny, rozkładowy, funkcjonalny, 3-pokojowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) usytuowany w Baninie (powiat k...

  • Dom Rębiechowo ul. Barniewicka

    Rębiechowo » ul. Barniewicka

    • 1 950 000 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM: na sprzedaż 2-kondygnacyjny (parter i piętro), przestronny, jasny, rozkładowy, ustawny, 7-pokojowy dom wolnostojący w Rębiechowie (powiat kartuski, gmina Żukowo). Powierzchnia...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 999 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 7 487 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM W SPOKOJNEJ OKOLICY LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana w kameralnej części prężnie rozwijającej się wsi Banino; położona z dala od zgiełku głównych ulic, a mimo to doskona...

  • Dom Mosty  gm. Kosakowo, xxxx
    1 / 4
    Dom Mosty gm. Kosakowo, xxxx

    Mosty

    • 1 215 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 9 205 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej 6 pokojowy w stanie deweloperskim i dwoma miejscami postojowymi w Mostach gmina Kosakowo. Wyobraź sobie poranek z filiżanką...

  • Dom Mrzezino gm. Puck, Olchowa
    1 / 15
    Dom Mrzezino gm. Puck, Olchowa

    Mrzezino

    • 1 290 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 5 444 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | DOM WOLNOSTOJĄCY | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA | CICHA OKOLICA | PRZYSTANEK PKP | GARAŻ | MRZEZINO | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą...

  • Dom Zbychowo gm. Wejherowo, Kaszubska
    1 / 15
    Dom Zbychowo gm. Wejherowo, Kaszubska

    Zbychowo

    • 720 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | NOWY DOM | 5 POKOI | TARAS | STAN DEWELOPERSKI | BLISKO LASU | ZBYCHOWO | Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni 100 m2, położony w spok...

  • Gdynia- Chwaszczyno - dom wolnostojący
    1 / 15
    Gdynia- Chwaszczyno - dom wolnostojący

    Chwaszczyno

    • 1 300 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CHWASZCZYNO- GDYNIA - Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 136,21m2. Nieruchomość posadowiona na działka o pow. 930m2. Bardzo starannie wykonany z...

  • Pępowo - dom na kameralnym osiedlu
    1 / 16
    Pępowo - dom na kameralnym osiedlu

    Pępowo

    • 1 290 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 486 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pępowo (gm. Żukowo) Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 136,86m2 do nieruchomości przynależy działka o pow. 563,43m2. Nieruchomość idealnie usytu...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Warzenko - domy w stanie deweloperskim
    1 / 16
    Warzenko - domy w stanie deweloperskim

    Warzenko

    • 815 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 5 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dotyczy dwóch domów w zabudowie bliźniaczej położonych w miejscowości Warzenko (gm. Przodkowo) Domy zlokalizowane są na nowym zadbanym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej...

  • Dom bliźniaczy z ogrodem  Czaple 10 min do Gdańska
    1 / 11
    Dom bliźniaczy z ogrodem Czaple 10 min do Gdańska

    Czaple

    • 799 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 6 550 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom został zaprojektowany i wykonany z wykorzystaniem solidnych materiałów budowlanych oraz nowoczesnych instalacji zapewniających komfort codziennego użytkowania. Poniżej link do...

  • Dom Pępowo ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 920 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 5 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy prawej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Dom Pępowo rynek pierwotny ul. Jaśminowa

    Pępowo » ul. Jaśminowa

    • 889 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 586 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    UROKLIWY DOM IDEALNY DLA  RODZINY ! STAN DEWELOPERSKI - KAMERALNA OKOLICA - ŚWIETNE POŁĄCZENIE Z TRÓJMIASTEM - oferta dotyczy lewej połówki bliźniaka.DOM: Na sprzedaż urokliwy dom...

  • Dom Smolno ul. Lipowa

    Smolno » ul. Lipowa

    • 1 599 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 7 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lokalizacja jest idealna dla osób ceniących sobie spokój i wypoczynek w zgodzie z naturą.LOKALIZACJA:Smolno to malownicza wieś kaszubska położona w województwie pomorskim, w powiec...

  • Pepowo-  nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej
    1 / 16
    Pepowo- nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej

    Pępowo

    • 920 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 6 815 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dotyczy nowoczesnego projektu domu w zabudowy bliźniaczej położony w miejscowości Pępowo. Budynek po pow.135m2, pow. działki 920m2, na nowym zadbanym osiedlu domów jednorod...

  • Wyjątkowa nieruchomość z działającą agroturystyką
    1 / 16
    Wyjątkowa nieruchomość z działającą agroturystyką

    Tuchom

    • 3 690 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 10 483 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położona w malowniczej miejscowości Tuchom w gminie Żukowo (powiat kartuski). To idealne miej...

  • Sprzedam NOWY DOM
    1 / 14
    Sprzedam NOWY DOM

    Mrzezino

    • 1 370 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 709 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom usytuowany w miejscowości Mrzezino bardzo dobrze skomunikowanej z Trójmiastem w najbliższej okolicy szkoła, przedszkole, stacja PKP oraz sklepy. Dom nigdy nie zamieszkany. OPI...

  • Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu w Bojanie.
    1 / 11
    Nowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu w Bojanie.

    Bojano

    • 895 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 581 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nasze osiedle zachwyca swoim nowoczesnym designem. Już z daleka w oczy rzucają się charakterystyczne bryły budynków. Ponadczasowa kolorystyka nadaje wyjątkowy charakter. Atrakc...

  • Dom Tuchom ul. Zaciszna

    Tuchom » ul. Zaciszna

    • 2 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 16 481 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesna nieruchomość położona nad jeziorem, w otoczeniu lasu i zieleni, idealna dla miłośników spokoju i natury. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Gol...

  • Dom Rumia,
    1 / 15
    Dom Rumia,

    Rumia

    • 996 600 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWA , KAMERALNA INWESTYCJA TRZYPOZIOMOWYCH DOMÓW Z PODDASZEM I PRYWATNYMI OGRODAMI POWSTAJE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI RUMI PRZY ULICY MORELOWEJ! OSIEDLE MORELOWE to propozycja skierowan...

  • Dom Banino ul.

    Banino

    • 1 550 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 10 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej w Baninie - dodatkowy pokój na paterze Nieruchomość:Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej (lewy segment) o powierzchni...