• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Stara Iwiczna
  • Gulczewo
  • Medynia Głogowska
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Gdynią

(204)
  • DOM Z DUSZĄ NIEDALEKO MORZA
    DOM Z DUSZĄ NIEDALEKO MORZA

    Połchowo

    • 899 000 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 3 458 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GRATKA DLA MIŁOSNIKÓW DOMÓW Z DUSZĄ I HISTORIĄ NA SPRZEDAŻ DOM WOLNO STOJĄCY w POŁCHOWIE ok 8 km OD NADMORSKIEGO PUCKA Oferuję Państwu dom ok 260 m2 z 1902 r, który posadzony...

  • PROMOCJA NA OSTATNI DOM -  SEGMENT ŚRODKOWY
    1 / 5
    PROMOCJA NA OSTATNI DOM - SEGMENT ŚRODKOWY

    Bojano

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Reda

    • 929 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 202 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom Dobrzewino ul.

    Dobrzewino

    • 1 299 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 11 918 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom jednorodzinny w Dobrzewinie!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w miejscowości Dobrzewino, jednej z najczęściej wybieranych lokalizacji w okolicach Trójmiasta prz...

  • Dom Rumia ul. Królowej Jadwigi

    Rumia » ul. Królowej Jadwigi

    • 679 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 4 042 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    TYLKO U NASATUTY:- willowa okolica- salon, kuchnia, 3 sypialnie (możliwość przeniesienia kuchni w formie aneksu do salonu i zaadaptowania kuchni na kolejny pokój)- szybkie wydanie-...

  • Dom Rewa ul.

    Rewa

    • 2 790 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 9 490 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! TYLKO U NAS!ATUTY:- Bliskość morza!- Basen!- Wysoka jakość zastosowanych materiałów- Funkcjonalny układ pomieszczeń- Garaż dwustanowiskowy w bryle- Cicha spokojna okol...

  • Dom Pogórze ul.

    Pogórze

    • 1 199 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO U NAS!!ATUTY:- Funkcjonalny rozkład pomieszczeń- Sauna- Cicha, spokojna okolica- Garaż w bryle budynku - Dookoła tereny zielone- Pełne zaplecze usługowo...

  • Dom Reda rynek pierwotny ul.

    Reda

    • 899 000 zł cena
    • 124 m2 powierzchnia
    • 7 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOSTĘPNE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie nr B1 o powierzchni 124,21 m², zlokalizowane w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, w kameralne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Mosty ul. Olchowa

    Mosty » ul. Olchowa

    • 1 199 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 7 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 123,98 m2 / całkowitej 155,38 m2. Dom w pełni urządzony, wybudowany w 2022 roku, położony na ogrodzonej działce. Lok...

  • Dom Rumia ul.

    Rumia

    • 890 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość dostępna wyłącznie w Pepper House!Atuty nieruchomości: Solidna, powojenna konstrukcja znana z wyjątkowej trwałości Ocieplenie styropianem 10 cm — realne oszczędnoś...

  • Dom Pępowo ul.

    Pępowo

    • 779 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Tylko w Pepper House!Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy dom w zabudowie szeregowej położony w Pępowie. To propozycja dla osób, które szukają gotowej do zamieszkania nieruchomości...

  • Dom Bojano rynek pierwotny ul. Lesoki

    Bojano » ul. Lesoki

    • 609 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 6 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!NOWOŚĆ ! - III ETAP SPRZEDAŻY  Zakończenie budowy - IV kwartał 2026 Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzc...

  • Dom Rumia rynek pierwotny ul.

    Rumia

    • 899 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 956 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE !!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję:PREMIERA PRZEDSPRZEDAŻOWA - "Domy przy Modrzewiowej"OPIS NIERUCHOMOŚCI:Na...

  • Dom Reda ul. Czesława Miłosza

    Reda » ul. Miłosza

    • 1 699 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 9 234 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duża, zagospodarowana działka- całoroczna altana- w otoczeniu domów jednorodzinnych- w spokojnej, cichej okolicy- przy lesie- komfortowy układ pomieszczeń- sa...

  • Dom Czaple ul.

    Czaple

    • 1 600 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 10 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m², zlokalizowany w miejscowości Czaple, w bezpośrednim sąsiedztwie Gdańska. To idealna pr...

  • Dom Nowy Tuchom ul. Wspólna

    Tuchom » ul. Wspólna

    • 699 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 7 767 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    HOT OFERTA W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dostępne od zaraz!- brak czynszu- kameralna zabudowa w okolicy- funkcjonalny rozkład pomieszczeń- jasne i słoneczne pokoje- dodatkow...

  • Dom Warzno ul.

    Warzno

    • 2 950 000 zł cena
    • 248 m2 powierzchnia
    • 11 896 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż luksusowy dom w klasycznym stylu z obłędnym widokiem na jezioro o powierzchni 247,7m² (pow. użytkowa: 206,5m²) usytuowany...

  • Dom Zbychowo ul. Źródlana

    Zbychowo » ul. Źródlana

    • 1 199 000 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 4 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTEPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 258,23m2 położony w Zbychowie. Niewątpliwym atutem jest staw, który znajduje się na dz...

  • Dom Banino ul. Kubusia Puchatka

    Banino » ul. Kubusia Puchatka

    • 849 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 6 582 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Po wielu udanych inwestycjach czas na kolejną inwestycję:Segment lewy - dostępny.  Segment prawy - sprzedany.Na sprzedaż budynek mieszkaln...

  • Dom Połchowo ul. Morska

    Połchowo » ul. Morska

    • 1 850 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 10 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY W POŁCHOWIE - BLISKO REDY I MORZAZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w stylu nowocze...