• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

(62)
  • Dom Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 7 400 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 10 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Luksusowy, przestronny, nowy dom w osiedlu zamkniętym z ochroną, monitoringiem. Wykończony z materiałów najwyższej jakości (kamień, szkło, chrom, podłogi z drzewa afrykańskiego. P...

  • Dom Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 22 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Mamy do zaoferowania Państwu podmiejską rezydencję zbudowaną w stylu dworku polskiego. Położona na starej skarpie wiślanej w pobliżu Rezydencji Kancelarii Prezydenta RP. W domu...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Bielawa

    Bielawa

    • 2 675 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 7 431 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedaży dom w Konstancinie Jeziorna. Budynek wybudowany wg indywidualnego projektu - nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia ( okna, drzwi mahoniowe, na podł...

  • Dom Obory

    Obory

    • 7 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    segment skrajny w cichej i spokojnej okolicy Konstancina- Obory, w sąsiedztwie pałacu Potulickich. Segment skrajny, nowy jeszcze nie był zamieszkały(rok budowy- 2006) , działka 400...

  • Dom Czarnów

    Czarnów

    • 1 650 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom położony na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Piękna spokojne okolica, dom położony właściwie w lesie. 5 minut drogi do Konstancina, Piaseczna. Dojazd do Warszawy zajm...

  • Dom Bielawa ul. Warszawska

    Bielawa » ul. Warszawska

    • 17 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości na osiedlu Konstancja, w ramach drugiego etapu tego prestiżowego osiedla. Ten piękny dom stanowi prawdziwy klejnot wśród nieruch...

  • Dom Chylice gm. Jaktorów
    1 / 15
    Dom Chylice gm. Jaktorów

    Chylice

    • 1 750 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 5 893 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania piękny dom w Chylicach, w powiecie grodziskim Dom o powierzchni całkowitej 297m2 ( mieszkalna 182m2), posadowiony na działce 1720m2 Budynek został zaprojektowa...

  • Dom bliźniak
    1 / 8
    Dom bliźniak

    Chylice

    • 650 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 155 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Chylice

    • 830 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 11 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chylice

    • 2 950 000 zł cena
    • 660 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Chylice

    • 1 150 001 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 6 461 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Obory

    • 1 430 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Słomczyn

    • 1 490 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Borowina

    • 2 450 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABC Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak 136 m2 Słomczyn gmina Konstancin
    1 / 3
    Dom bliźniak 136 m2 Słomczyn gmina Konstancin

    Słomczyn

    • 999 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Chylice

    • 2 450 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 7 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy dom w stylu dworku koło Konstancina
    1 / 20
    Wyjątkowy dom w stylu dworku koło Konstancina

    Opacz

    • 3 500 000 zł cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Borowina

    • 2 989 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Emidom
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjna nieruchomość z klimatem

    Chylice

    • 1 500 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten wyjątkowo atrakcyjny dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce, z oczkiem wodnym z wodospadem i mostkiem, zamieszkałym przez ryby. Oczko otoczone jest bogatą roślin...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Dom w cichej okolicy
    1 / 12
    Dom w cichej okolicy

    Jastrzębie

    • 1 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka, 3 kondygnacje plus jedna kondygnacja -piwnice z garażem każda ok.75 metrów, strych 94 m. Dom po częściowym remoncie, wymienione okna, gładzie na ścianach. Całkow...

  • Dom Parcela-Obory ul.

    Parcela-Obory

    • 2 660 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJANa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Parcela (strefa Konstancina C) - w spokojnej, zielonej okolicy cenionej za kameralny charak...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom Chylice gm. Jaktorów, Chełmońskiego
    Dom Chylice gm. Jaktorów, Chełmońskiego

    Chylice

    • 1 269 321 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 5 617 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przestronna parterowa nieruchomość w spokojnej okolicy. Dom posiada: 3 sypialnie, salon, jadalnię, kuchnię, taras, saunę, kotłownię, pralnię oraz duży garaż na dwa samochody i miej...