• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

(62)
  • Dom Konstancin-Jeziorna Chylice, Przyjacielska
    Dom Konstancin-Jeziorna Chylice, Przyjacielska

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 000 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 23 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    English below. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w stylu rezydencyjnym o powierzchni użytkowej 335 m2, położony na działce o powierzchni 1340 m2 w prestiżowej i zielonej czę...

  • 1 / 2
    Dom Konstancin-Jeziorna ul. Warszawska

    Konstancin-Jeziorna » ul. Warszawska

    • 5 350 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 22 108 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż willa w nowej inwestycji deweloperskiej o powierzchni 242m2 + ogród 315m2.Wnętrze domu jest wysokie i przestronne: kondygnacja parteru ma wysokość 3,05 m, półpiętro 3,1...

  • 1 / 4
    Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 430 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 134,67m2+ ogród o pow. 349m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 6 pokoi. Salon przestronny z miejscem na ja...

  • Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 950 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 10 894 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 178m2+ ogród o pow. 309,58m2, obecnie są 4 pokoje ale jest możliwość po wydzieleniu uzyskania w sumie 7 pokoi. Salon przestronny z panoramicznymi...

  • 1 / 4
    Dom Konstancin-Jeziorna ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 430 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 10 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

• Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż
    1 / 16
    Willa Konstancin-Jeziorna na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 8 600 000 zł cena
    • 778 m2 powierzchnia
    • 11 054 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m² | 7 pokoi | działka 3318 m² | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję o powierzchni...

  • Dom Konstancin-Jeziorna Jastrzębie rynek pierwotny ul.

    Konstancin-Jeziorna

    • 990 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 8 919 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    DOM, który łączy naturę, architekturę i wygodę życiaZapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura spo...

  • Luksusowy dom na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 999 999 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Magnat opis Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1600 m2 w atrakcyjnej części Konstanicna. Dom zapro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Komfortowy dom w Konstancinie
    1 / 15
    Komfortowy dom w Konstancinie

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 970 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 16 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz wyjątkowego domu dla swojej rodziny? Marzysz o spokojnym i zielonym otoczeniu! Marzysz o domu, w którym Twoja rodzina będzie szczęśliwa? Nie przegap tej niesamowitej ofert...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 800 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 900 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 13 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Klimatyczna dwupokoleniowa Willla w Konstancinie
    Klimatyczna dwupokoleniowa Willla w Konstancinie

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 990 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom w Konstancinie
    1 / 18
    Nowoczesny dom w Konstancinie

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 295 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 15 403 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • PARTEROWY DOM  164m2 w Solcu pod Konstancinem
    1 / 17
    PARTEROWY DOM 164m2 w Solcu pod Konstancinem

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 199 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 7 311 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom energooszczędny 330m2, Konstancin-Jeziorna
    1 / 18
    Dom energooszczędny 330m2, Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 250 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 15 910 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Dom Konstancin-Jeziorna Konstancin

    Konstancin-Jeziorna

    • 13 950 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny dom typu bliźniak na prestiżowym osiedlu Konstancja zlokalizowanym przy American School of Warsaw. [ENGLISH AND SPANISH BELOW] Przestronny i dobrze zaprojektowany....

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 280 000 zł cena
    • 181 m2 powierzchnia
    • 12 597 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości oddział Magdalenka
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 12 150 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 16 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 16 500 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 51 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • NOWOCZESNY DOM 5 POKOI GARAŻ 2 KONSTANCIN JEZIORNA
    1 / 7
    NOWOCZESNY DOM 5 POKOI GARAŻ 2 KONSTANCIN JEZIORNA

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 490 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości