• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Swarzów
  • Łowczówek
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Parcela-Obory

(1)
  • Dom Parcela-Obory ul.

    Parcela-Obory

    • 2 660 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJANa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Parcela (strefa Konstancina C) - w spokojnej, zielonej okolicy cenionej za kameralny charak...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Obory

    Obory

    • 7 900 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    segment skrajny w cichej i spokojnej okolicy Konstancina- Obory, w sąsiedztwie pałacu Potulickich. Segment skrajny, nowy jeszcze nie był zamieszkały(rok budowy- 2006) , działka 400...

  • Dom Czarnów

    Czarnów

    • 1 650 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 4 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom położony na skraju Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Piękna spokojne okolica, dom położony właściwie w lesie. 5 minut drogi do Konstancina, Piaseczna. Dojazd do Warszawy zajm...

  • 1 / 2
    Szymanów dz. budowlano przemysłowa

    Szymanów

    • 2 180 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka znajduje się w miejscowości Szymanów koło Konstancina Jeziornej, szer 22m na 427m dł

  • Energooszczędny Dom dla Rodziny 240m2

    Ciszyca

    • 1 500 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    BEZPOŚREDNIO Dom bliźniak połączony garażami,wybudowany w 2019r. o powierzchni 240m2 usadowiony na działce o powierzchni 650m2, położony 5 km od Konstancin Jeziorna w miejscowoś...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 515 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 148 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 589 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 13 242 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 860 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Sołtan Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 948 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 13 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 1 700 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 13 282 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Obory

    • 1 430 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 9 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Słomczyn

    • 1 490 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 278 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Borowina

    • 2 450 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 7 206 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABC Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak 136 m2 Słomczyn gmina Konstancin
    1 / 3
    Dom bliźniak 136 m2 Słomczyn gmina Konstancin

    Słomczyn

    • 999 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m
    1 / 20
    Nowoczesne domy w pobliżu Konstancina/Łubna 85,23m

    Łubna

    • 730 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NextNest
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy dom w stylu dworku koło Konstancina
    1 / 20
    Wyjątkowy dom w stylu dworku koło Konstancina

    Opacz

    • 3 500 000 zł cena
    • 397 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 12 000 zł cena
    • 161 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 5 pokoje

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Borowina

    • 2 989 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 12 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Emidom
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 419 987 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Konstancin-Jeziorna

    • 475 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 500 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 8 065 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom 186 mkw, na działce 1100 mkw.Dom składa się z: sześciu pokoi, salon jest połączony z jadalnią i kuchnią 80 mkw, garażu w oddzielnym budynku na dwa samochody 60...

  • Kawalerka do wynajmu od 10 marca

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 marca w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzieln...

  • Wynajem - Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 maja ! w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzie...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,
    1 / 8
    Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,

    Konstancin-Jeziorna

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym - ide...

  • Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2
    1 / 16
    Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2

    Habdzin

    • 690 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod budowę domu w okolicy Konstancina-Jeziorna w miejscowości Habdzin. Działka o pow. 1922 m2 usytuowana jest przy drodze asfaltowej w pięknej zielonej...

  • Działka Słomczyn ul. Urocza

    Słomczyn » ul. Urocza

    • 1 150 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,są miejsca, które nie krzyczą...one szepczą... Obiecują spokój, zdrowie i przestrzeń do życia w rytmie, który wreszcie jest ludzki. Słomczyn, w zielonym cieniu Konst...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna ul. Elektryczna

    Konstancin-Jeziorna » ul. Elektryczna

    • 4 200 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej około 64 mkw, położone przy ul. Elektrycznej w Konstancinie. Lokal znajduje się na parterze budynku wzniesionego...

  • 1 / 4
    Działka Szymanów ul.

    Szymanów

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka w Szymanowie - gmina TeresinOferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Szymanów, w gminie Teresin. To świetna propozycja zarówno pod budow...

  • Dom 186 m w okolicach Konstancina

    Czarnów

    • 1 800 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 9 678 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• 2pok z osobną kuchnią i balkonem - zielona okolica
    2pok z osobną kuchnią i balkonem - zielona okolica

    Konstancin-Jeziorna

    • 650 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem i piwnicą  Konstancin-Jeziorna, ul. Mikołaja Kopernika! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,18 m², położone na 2. piętrze niski...

  • Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto
    1 / 6
    Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto

    Słomczyn

    • 2 499 987 zł cena
    • 17 238 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż dwie działki przemysłowo-usługowe o powierzchni 17238 m2. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 1 U/P Dla terenów za...