• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Chorzów

(154)
  • Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw
    1 / 2
    Działka budowlana w Chorzowie 1180mkw

    Chorzów

    • 850 000 zł cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 721 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną z możliwością zabudowy mieszkaniowej w centrum Chorzowa 2 przy ul 3-go Maja 71 o pow. 1180 mkw. Nr działki 8 i 7 mapa 62. Plan zagospodarowania...

  • Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2
    1 / 6
    Kameralne ogrodzone osiedle I Nowe gotowe M2

    Chorzów

    • 329 133 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! W ofercie posiadamy również inne apartamenty...

  • Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis
    1 / 6
    Nowe gotowe 42 m2 I 2 pokoje I parking gratis

    Chorzów

    • 380 275 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 9 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Chorzów
    Mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 289 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    NOWA CENA!!!! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w Chorzowie przy ul. Wiosennej na osiedlu Klimzowiec Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskim b...

  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30
    1 / 7
    Funkcjonalne studio pet friendly, Cmentarna 30

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt mieszkanie przy ul. Cmentarnej 30 w Chorzowie. Nieruchomość: Powierzchnia 18 m2. 3 piętro. Elektryczne ogrzewanie. Lokalizacja;...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na parterze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z 2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal dla Call Center lub biuro.
    1 / 6
    Lokal dla Call Center lub biuro.

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal na Call center. 1500 zł Nowoczesny lokal w Centrum. Lokal znajduje się w Chorzowskim Rynku, blisko centrum przesiadkowego. Przechodzą tędy setki osób dziennie, Twój biznes s...

  • Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż w centrum Chorzowa – 49m²

    Chorzów

    • 369 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m² z dodatkową komórką wewnątrz mieszkania o powierzchni 3 m², położone na 8. piętrze w budynku przy ul. Księ...

  • Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt
    1 / 6
    Świdra 15, mini kawalerka przyjazna dla zwierząt

    Chorzów

    • 600 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia mini kawalerka przyjazna dla zwierząt przy ulicy Świdra 15. Nieruchomość: Powierzchnia 15 m2. Parter. Ogrzewanie miejskie. Idealne na studenta lub osoby...

  • Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe 1 piętro ul.Rymera Chorzów

    Chorzów

    • 219 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowe, bardzo ustawne mieszkanie na 1 piętrze w bloku c Chorzowie przy ul. Rymera 19o powierzchni 48,6 m². Mieszkanie składa się z: Przestronnego sal...

  • Sprzedam mieszkanie Chorzów
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie Chorzów

    Chorzów

    • 300 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do zamieszkania od zaraz! Sprzedam Mieszkanie w Chorzowie Batorym ul.Farna,około 50m2,drugie piętro,z wyposażeniem,jeden sąsiad na piętrze,przedpokój,2 pokoje, kuchnia,łazienka z o...

  • DZIAŁKA Z HALA, MARKET, PRODUKCJA, MAGAZYN
    1 / 6
    DZIAŁKA Z HALA, MARKET, PRODUKCJA, MAGAZYN

    Chorzów

    • 2 200 000 zł cena
    • 4 106 m2 powierzchnia
    • 536 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    SUPER OFERTA - DZIAŁKA Z HALA, MOŻNA WYBUDOWAĆ MARKET Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w Chorzowie zabudowana halą. Można również rozbudować lub wybud...

  • Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory
    1 / 16
    Atrakcyjne mieszkanie z loggią /Chorzów Batory

    Chorzów

    • 395 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 7 315 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    AGNIESZKA IMIELSKA Agent prowadzący [tel] Jeśli szukasz mieszkania funkcjonalnego, zadbanego, ciekawie zaprojektowanego gdzie możesz wypić kawę na zewnątrz w loggi z widokiem na o...

  • Mieszkanie Chorzów, Powstańców
    1 / 9
    Mieszkanie Chorzów, Powstańców

    Chorzów

    • 275 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m2 usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Powstańców w Chorzowie. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, sypial...

  • Lokal użytkowy Chorzów Centrum
    1 / 7
    Lokal użytkowy Chorzów Centrum

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Polecam do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 22 m2 na parterze kamienicy w Centrum Chorzowa. Lokal nadaje się na działalność usługową, handlową lub biurową, Miesięczny wynajem w...

  • HALA Z GRUNTEM-NISKA CENA
    1 / 5
    HALA Z GRUNTEM-NISKA CENA

    Chorzów

    • 2 400 000 zł cena
    • 4 106 m2 powierzchnia
    • 585 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży nieruchomości w Chorzowie! Działka o powierzchni 4106m2 z zabudowana halą i 6 chłodniami czeka na nowego właściciela. Moż...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 13
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie w centrum Chorzowa Polecam do wynajmu mieszkanie o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum, składające się z 1...

  • Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa

    Chorzów

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Chorzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwe...