• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Marki

(26)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Marki

    • 990 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 579 969 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 58,5 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład prz...

  • Mieszkanie Marki ul. Kościuszki

    Marki » ul. Kościuszki

    • 602 700 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 10 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,40 m² mieszczące się przy ul. Kościuszki w Markach.~~Lokal znajduje się na I piętrze w kameralnym II-piętrowym bloku mieszkalnym, a jego rozkład pr...

  • Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 568 512 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 371 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NAJLEPSZE CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na pięt...

  • 1 / 2
    Mieszkanie Marki rynek pierwotny

    Marki

    • 619 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 11 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Marki rynek pierwotny ul. Legionowa

    Marki » ul. Legionowa

    • 434 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 038 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    OSTATNIE MIESZKANIA! Bez prowizji od kupującego i podatku PCC!!! POLECAM!!! mieszkanie z ogródkiem dla rodziny z dziećmi, pary lub starszych osób. ZAPRASZAM NA PREZENTAC...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Ząbki ul. Powstańców

    Ząbki » ul. Powstańców

    • 840 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 79,50 m² mieszczące się przy ul. Powstańców w Ząbkach.~~Nieruchomość położona jest na II piętrze bloku mieszkalnego z windą, z ekspozycją okien na zac...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 780 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 935 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 303 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbki

    • 780 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zielonka

    • 715 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom nieruchomości Oddział Józefów
    Biuro nieruchomości

  • Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking
    1 / 16
    Okazja! Apartament z dużą loggią+2x parking

    Ząbki

    • 1 149 999 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 12 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronny i jasny apartament zlokalizowany w Ząbkach przy ul. Andersena 30. Lokal wykończony w wysokim standardzie, który jest w pełni...

  • 1 / 4
    Wynajme 3pokojowe mieszkanie 60m2 Zielonka ul.Wolnosci2 balkon,pi...

    Zielonka

    • 2 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajme trzy pokojowe mieszkanie 60m2 na osiedlu przy ulicy Wolności 2 w Zielonce. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w czteropietrowym bloku i posiada duzy balkon . Składa się z...

  • Mieszkanie Ząbki ul. Kościelna

    Ząbki » ul. Kościelna

    • 730 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 54,26 m²- przestronne z funkcjonalnym rozkładem, otwartą kuchnią na salon i wyjściem na taras (32,55 m2).Mieszkanie w przeważającej części...

  • Mieszkanie Ząbki, Powstańców
    1 / 15
    Mieszkanie Ząbki, Powstańców

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone na nowoczesnym, monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną . Idealna propozycja dla osób, które cenią wysoki standard życia, bli...

  • Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY
    1 / 15
    Mieszkanie bez czynszu z ogrodem 112 m2 DOM JEDNORODZINNY

    Ząbki

    • 800 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie BEZCZYNSZOWE trzypokojowe 56,4 m2 (każde mieszkanie posiada indywidualne wejście i wjazd na posesję oraz indywidualną księgę wieczystą). DOM składa się z dwóch - nieza...

  • Top lokalizacja! 3 pokoje Ząbki

    Ząbki » ul. Szwoleżerów

    • 700 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ząbek – idealne do zamieszkania dla rodziny lub pod inwestycję! Mieszkan...