• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Tanie mieszkania Katowice

(7)
  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 739 000 zł cena
    • 114 m2 powierzchnia
    • 6 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 114,52 m² zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Tadeusza Kościuszki w Katowicach. Usytuowane na II piętrze w IV piętrowej k...

  • Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka
    1 / 6
    Mieszkanie Katowice Kokociniec, Ligocka

    Katowice

    • 502 471 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    PROMOCJA: Oszczędź 55 831 zł! Mieszkanie dla rodziny na Stacji Ligockiej. 3 pokoje 45,8m2 przedpokój - 7,4m2 łazienka - 3,7m2 salon + kuchnia 16,5m2 pokój - 10m2 pokój- 7,9m2...

  • Mieszkanie Katowice, Krakowska
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice, Krakowska

    Katowice

    • 156 900 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 359 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 37 m w zadbanej kamienicy przy u...

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJE! DUŻA STOPA ZWROTU Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowocześnie wyremontowanej kawalerki o powierzchni użytkowej 16,31m 2 , znajdującej...

  • Mieszkanie Katowice Nikiszowiec

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Jeśli kochasz starszą architekturę to dobrze trafiłeś! Oferta dla osób ceniących uroki kamienic! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wy posa...

  • Mieszkanie Katowice Brynów

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,94 m 2 ( w tym piwnica o powierzchni około 2m 2 ) usytuowanego na 3 piętrze w 10 pięt...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Tychy ul. Kopernika

    Tychy » ul. Kopernika

    • 1 150 000 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 10 361 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Leach & Lang Property Consultants Ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie. Nowocześnie zaaranżowana przestrzeń została ozdobiona nutą kobi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 691 850 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 850 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bytom » Szombierki

    • 220 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 929 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Siemianowice Śląskie

    • 199 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Zabrze

    • 279 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 937 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Częstochowa Centrum
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Zabrze

    • 460 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 5 169 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bytom » Rozbark

    • 169 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 531 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zabrze

    • 79 950 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 2 423 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Zabrze

    • 180 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 6 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Dąbrowa Górnicza

    • 299 999 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 4 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Tychy B

    Tychy

    • 405 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | OKAZJA CENOWA 405 000 TYŚ !!! SZUKASZ CISZY I SPOKOJU TO MIESZKANIE JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego 2 pokojo...

  • OKAZJA, KTÓRA ZNIKA BŁYSKAWICZNIE! 2-pokojowe mieszkanie
    1 / 8
    OKAZJA, KTÓRA ZNIKA BŁYSKAWICZNIE! 2-pokojowe mieszkanie

    Sosnowiec

    • 249 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OKAZJA, KTÓRA ZNIKA BŁYSKAWICZNIE! 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – parter, gotowe do zamieszkania! Wyobraź sobie miejsce, gdzie wszystko masz pod ręką. Gdzie wchod...

  • Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Aleja Jana III Sobieskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Siemianowice Śląskie, Aleja Jana III Sobieskiego

    Siemianowice Śląskie

    • 140 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą funkcjonalnego, własnościowego mieszkania o powierzchni 4...

  • Mieszkanie Bytom, Piekarska
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Piekarska

    Bytom

    • 209 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 7 207 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Wojciech Zając tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,73 m, położonego na parterze w zrewitalizowanej k...

  • Mieszkanie Bytom, Dworcowa
    1 / 15
    Mieszkanie Bytom, Dworcowa

    Bytom

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem o dużym potencjale inwestycyjnym i komercyjnym 38,01 m na 1....

  • Mieszkanie Bytom, Szkolna
    Mieszkanie Bytom, Szkolna

    Bytom

    • 299 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opiekun oferty Wojciech Zając Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. [tel] Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 80 m...