• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sędziszowem Małopolskim

(121)
  • 87,70 m2 – Zabajka – segment skrajny – stan deweloperski

    Zabajka

    • 570 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku od czynności cywilno – prawnych (2% od wartości – PCC) Deweloper wystawia fakturę Vat oraz udziela gwarancji. LIMES Nieruchomości preze...

  • Rudna Mała, Rzeszów - 24 ar - Droga asfaltowa z 2 stron

    Rudna Mała

    • 618 000 zł cena
    • 2 472 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam do zakupu !!! Działki nr ewid. 5100 w Głogowie Małopolskim (obręb Rudna Mała), O powierzchni 24,7 ary Wymiary: szerokość 45,5m x długość min 52,5m/max 58,5m. Działka...

  • 1 / 2
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 16 140 zł cena
    • 1 614 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM 16,14 AR W SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM O POWIERZCHNI 16,14 ARA. BEZ MEDIÓW, Z DOBRYM DOJAZDEM OZNACZENIE GRUNTU : RIVa...

  • 1 / 4
    Sprzedam działkę z domem drewnianym – Świlcza

    Świlcza

    • 160 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Działka nr ewid.2288 w miejscowości Świlcza. Powierzchnia 600 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Lokalizacja bezpośrednio przy drodze powiatowej w kierunku Mrowli. Działka...

  • 1 / 2
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 11 660 zł cena
    • 1 166 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    | DZIAŁKA/ ŁĄKA 11,63 ARA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE. W ofercie naszego biura posiadamy działkę - łąkę o powierzchni 11,63 ara. Łąka z dobrym dojazdem, ze słupem energetycznym inne...

  • 1 / 2
    Działka wielopole skrzyńskie wielopole skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 19 000 zł cena
    • 3 878 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA ZADRZEWIONA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE 37,90 ARA W SPRZEDAŻY DZIAŁKA O POWIERZCHNI 37,90 ARA ZALESIONA O OZNACZENIU GRUNTU RIVa,RIVb,RVI POSIADAMY RÓWNIEŻ INNE...

  • Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 11 580 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 965 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | DZIAŁKA 11,58 ARA W WIELOPOLE SKRZYŃSKIE W SPRZEDAŻY DZIAŁKA W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM O NIEREGULARNYM KSZTAŁCIE I POWIERZCHNI 11,58 ARA. DZIAŁKA Z OZNACZENIEM GRUNTU ŁV, BEZ...

  • Jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie

    Ropczyce

    • 369 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,13 m2. Podstawowe informacje: Gotowe do zamieszkania 3 pokoje na 2 piętrze w środku. W mieszkaniu znajduje się oddz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Różanka

    Różanka

    • 49 650 zł cena
    • 1 986 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Różanka, ładna działka 19,86 ara warunki zabudowy w opracowaniu; dojazd drogą gminną asfaltową; na działce prąd, gaz, woda z wodociągu, linia telefoniczna. Polecamy! LINK DO OF...

  • Działka budowlana Brzeziny podkarpackie
    1 / 6
    Działka budowlana Brzeziny podkarpackie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 65 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam piękną działkę budowlaną z Wz 12 arów z możliwością zabudowy i projektem na dom.Widok na góry zachwycający na 360 stopni.Dojazd drogą gminną utwardzoną i odśnieżoną zimą...

  • Sprzedam działkę w Ociece

    Ocieka

    • 200 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się bezpośrednio obok zbiorników wodnych oraz lasu. Idealna na domek rekreacyjny lub dom mieszkalny. Brak sąsiadów w polu widzenia. Tel. [tel].

  • Sprzedam działkę w Ociece

    Ocieka

    • 100 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Ocieka

    • 60 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną pow.58 arów nr.3306 w Ociece gmina Ostrów Podkarpackie

  • Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.
    Sprzedam działkę 21 arów w Głogowie Małpoplskim.

    Rogoźnica

    • 315 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka 21 arów w dzielnicy przemysłowej, Blisko strefy Zapraszamy inwestorów do zakupu atrakcyjnych działek pod działalność gospodarczą w Głogowie Małopolskim - obręb Rogoźnica....

  • Prywatne
    Prywatne

    Ocieka

    • 75 000 zł cena
    • 72 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr.3590 w Ociece

  • Dom Woliczka

    Woliczka

    • 270 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 3 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom położony w malowniczej miejscowości Woliczka, tuż pod Rzeszowem. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy, otoczonej zabudową je...

  • Działka budowlana

    Wola Zgłobieńska

    • 357 000 zł cena
    • 3 971 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną na budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 39,71 ara zlokalizowaną w Woli Zgłobieńskiej, gmina Boguchwała powiat rzeszowski. Numer działki: 864/5 Powie...

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Ocieka

    • 60 000 zł cena
    • 58 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka nr.3306 pow.58 arów w Ociece

  • Sprzedaż działki
    Sprzedaż działki

    Ocieka

    • 35 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nr.3312 w Ociece

  • Sprzedam działkę rolno budowlana
    Sprzedam działkę rolno budowlana

    Pustków

    • 50 000 zł cena
    • 570 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nie zabudowaną działka rolno budowlana nr 903 o powierzchni 0,57 ha w miejscowości Pustków - Łęg.