• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sędziszowem Małopolskim

(121)
  • Dzialka z wz 10.5 ar
    Dzialka z wz 10.5 ar

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż piękna działkę o powierzchni 10.5 ar . Kleczany, woj podkarpackie. Na działce : Kanalizacja Prąd Woda Światłowód Dojazd do dzialki W pobliżu Sklep Hotel Senator S...

  • Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle
    1 / 6
    Mieszkanie do wynajęcia- Osiedle Parkowe- Pustków Osiedle

    Pustków-Osiedle

    • 2 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na wynajem bezczynszowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni ok. 61 m². Mieszkanie jest wykończone pod klucz z częściowym wyposażeniem. - Nowe instalacje - Wspólna kotłownia - Pod...

  • działka w Czudcu 1.40 ha
    działka w Czudcu 1.40 ha

    Czudec

    • 9 500 zł cena
    • 140 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam działkę w malowniczej okolicy o pow. 1,40ha położonej w Czudcu ul. Strumykowa w powiecie Strzyżowskim. Na słonecznym stoku wschodnio południowym, co daje dużą przestrzeń...

  • Dzialka budowlana 10.5 a4
    1 / 3
    Dzialka budowlana 10.5 a4

    Klęczany

    • 250 000 zł cena
    • 1 042 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż piękna działkę o powierzchni 10.5 ar . Na działce : Kanalizacja Prąd Woda Światłowód Dojazd do dzialki W pobliżu Sklep Hotel Senator Stacja paliw Blisko...

  • Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica
    1 / 12
    Działki budowlane, 16 ar, Stasiówka, gm. Dębica

    Stasiówka

    • 125 000 zł cena
    • 1 597 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej, malowniczej i widokowej miejscowości Stasiówka, oddalonej zaledwie 10 km od centrum Dębicy. To idealne miejsce dla os...

  • Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny
    1 / 16
    Działki rolne 86a i 112a- Brzeziny

    Brzeziny

    • 86 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    OFERTA DZIAŁEK ROLNYCH W GMINIE WIELOPOLE SKRZYŃSKIE Z MOŻLIWOŚCIĄ ODROLNIENIA. Oferujemy do sprzedania dwie działki rolne 86a i 1,13ha w miejscowości Brzeziny- gmina Wielopole Skr...

  • Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.
    1 / 12
    Działki budowlane 21.5a w miejscowości Mała.

    Mała

    • 125 059 zł cena
    • 2 151 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA ŁADNYCH, WIDOKOWYCH DZIAŁEK 21.5a, BLISKO LASU W MIEJSCOWOŚCI MAŁA KOŁO ROPCZYC. Do zaoferowania posiadamy 5 działek budowlanych o powierzchni 21.5a i jedną działkę 22.5a w...

  • Sprzedam dzialke w Kielanowce
    1 / 11
    Sprzedam dzialke w Kielanowce

    Kielanówka

    • 680 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 16 arowa dzialke w Kielanowce, dzialka budiwlana,wszystkie media na dzialce,ogrodzona, poludniowy stok,pieknie polozona, projekt indywidualny na dom jednorodzinny zaadopto...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Czudec

    Czudec

    • 120 000 zł cena
    • 1 968 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Czudec , w powiecie strzyżowskim . Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 19.68 ar daje...

  • Działka Poręby Kupieńskie
    Działka Poręby Kupieńskie

    Poręby Kupieńskie

    • 199 999 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM ŁADNĄ DZIAŁKĘ budowlaną w kształcie prostokąta, z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny . Woda w drodze gminnej, prąd na sąsiedniej działce, telefon i inerne...

  • 1 / 3
    Działka Iwierzyce Olchowa

    Iwierzyce

    • 145 000 zł cena
    • 2 368 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OBNIŻKA CENY O 15'000 ZŁ Mam przyjemność zaprezentować działkę z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący położoną w miejscowości Olchowa, gmina Iwierzyce, w powieci...

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska
    1 / 12
    Działka budowlana-siedliskowa 1h Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 449 000 zł cena
    • 10 800 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs
    1 / 7
    Działka rolna pod Inwestycje, rekreacje, kurs

    Mała

    • 19 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania grunt rolny znajdujący się w miejscowości Mała gmina Ropczyce powiat Ropczycko-Sędziszowski. Działka o pow. 28 arów porośnięta samosiejkami (możliwość wykarczowania)....

  • Działka Świlcza Trzciana

    Świlcza

    • 175 500 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Trzciana , w powiecie Rzeszowskim , gmina Świlcza . Działka ma kształt prostokąta , a jej powierz...

  • 1 / 4
    Działka Wielopole Skrzyńskie

    Wielopole Skrzyńskie

    • 16 400 zł cena
    • 2 803 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    | Działka rolna nad rzeką - Wielopole Skrzyńskie Przedstawiam Państwu ofertę dwóch działek rolnych - łąk o łącznej powierzchni 28, 03 ara 1 - 11,63 ara ŁV 2 -...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 4
    Dom do wynajęcia

    Lubzina

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom około 200m2 w okolicy Dębicy, umeblowany, z garażem, piec na pellet, duży ogród. Więcej informacji na priv. [tel]

  • Działka Świlcza
    1 / 6
    Działka Świlcza

    Świlcza

    • 300 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Świlcza, powiat rzeszowski. Opis: - lokalizacja: Świlcza (Dworzysko), powiat rzeszowski - numer działki 3449 - powierzchnia: 4300m2 - wymiary: 5...

  • Lokal Pustków

    Pustków

    • 6 800 000 zł cena
    • 1 335 m2 powierzchnia
    • 5 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w strefie ekonomicznej - Pustków, gmina Dębica Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkow...

  • 1 / 3
    Działki inwestycyjne w Mrowli

    Mrowla

    • 364 800 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w MrowliOferta na wyłączność, tylko w naszym biurzeDziałki przy S19 MrowlaOpis nieruchomości:- działki roln...