• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Sędziszów Małopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sędziszowem Małopolskim

(121)
  • Działka Czudec Babica

    Czudec

    • 295 000 zł cena
    • 2 813 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejsco...

  • Działka Brzeziny

    Brzeziny

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Brzeziny - zaciszna działka w malowniczej okolicy na sprzedaż Oferuję do sprzedaży cztery działki budowlane w Brzezinach. Każda z nich ma kształt prostokąta o wymiarach...

  • Działki 10a pod zabudowę pod lasem- Widełka

    Widełka

    • 108 432 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI 10A POD ZABUDOWĘ W WIDEŁCE W OTOCZENIU LASU.Oferujemy 4 działki pod zabudowę w Widełce, gmina Kolbuszowa. Oferowane działki mają powierzchnie 10.04a, 10.25a, 10.29a, 10.20a...

  • Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska
    1 / 9
    Działka budowlana-siedliskowa z WZ 1ha Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 10 078 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną o powierzchni 1,0078 ha w miejscowości Wola Zgłobieńska (gmina Boguchwała, powiat rzeszowski, województwo podkarpackie). Działka znajduje się w...

  • Paszczyna - działka na sprzedaż
    Paszczyna - działka na sprzedaż

    Paszczyna

    • 136 884 zł cena
    • 2 013 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 20,13 ar położoną w miejscowości Paszczyna, gmina Dębica. Media: prąd w zasięgu o...

  • Dom Mrowla

    Mrowla

    • 800 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu p...

  • Działka Budy Głogowskie

    Budy Głogowskie

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję zakupu działki o powierzchni 10 arów, położonych w malowniczej miejscowości Budy Głogowskie. Działka znajdują się w pobliżu...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 299 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechob...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Domatków

    Domatków

    • 126 000 zł cena
    • 2 076 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną we wsi Domatków w gminie Kolbuszowa o szczególnych walorach krajobrazowych. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom jed...

  • Działka Niechobrz

    Niechobrz

    • 150 000 zł cena
    • 1 497 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w Niechobrzu. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego wymarzonego domu, ta oferta j...

  • Działka Paszczyna

    Paszczyna

    • 88 200 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu działkę budowlaną w miejscowości Paszczyna, gmina Dębica, powiat Dębicki. Nr działki: 848/6 Powierzchnia działki 12,60 ar Kształt działki: nieregularny...

  • Działka Brzeziny Mały Dział

    Brzeziny

    • 140 000 zł cena
    • 14 712 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Wielopole Skrzyńskie - działka 1,47 ha z warunkami zabudowy Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę działki w Wielopolu Skrzyńskim. Działka budowlan...

  • Dom Racławówka rynek pierwotny ul.

    Racławówka

    • 820 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA CENA!!!Cena przed promocją: 850 000złW ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej...

  • Działka rolno-budowlana 43a w Racławówce.

    Racławówka

    • 390 000 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    NIEDROGA DZIAŁKA 43a POD BUDOWĘ, DLA INWESTORA LUB ROLNIKA- ZALEDWIE 1KM OD GRANICY RZESZOWA.Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni 43a w miejscowości Racławówka, gm...

  • Działki budowlane 39a w Budach Głogowskich

    Budy Głogowskie

    • 550 000 zł cena
    • 3 933 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 39a z Warunkami Zabudowy na 5 budynków- dla inwestora lub klienta indywidualnego.Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 39a w miejscowości Budy Głogowskie, gmina Głog...

  • 1 / 4
    Dom 173m2 do wykończenia w okolicy Racławówki

    Racławówka

    • 580 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wyd...

  • DOM Piętrowy 170m2- Czarna Sędziszowska

    Czarna Sędziszowska

    • 280 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NIEDROGIEGO DOMU PIĘTROWEGO DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI W MIEJSCOWOŚCI CZARNA SĘDZISZOWSKA.Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z...

  • Działki budowlane 8a i 9.5a- Bratkowice

    Bratkowice

    • 106 340 zł cena
    • 818 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta 2 działek do sprzedania z Warunkami Zabudowy w Bratkowicach, gmina Świlcza, pow. rzeszowski. Działki o powierzchni: 8.18a (wymiary: 17.5 x 45m) i powierzchni: 9.54a (wymiary...

  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 199 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Pstrągowa, gm. Czudec - dom drewniany 76 m2 na działkach o łącznej powierzchni 70 arów w widokowym miejscu na wzniesieniu; do generalnego remontu, dojazd drogą gminną - częściowo u...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Mogielnica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości