• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Sędziszowem Małopolskim

(121)
  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Nawsie

    • 69 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar
    1 / 8
    Rudna Mała, 130m2, szeregówka środkowa, 2,76 ar

    Rudna Mała

    • 679 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje
    1 / 6
    Rudna Mała, 56m2, mieszkanie z ogródkiem, 3 pokoje

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze
    1 / 6
    Rudna Mała, 3 pokoje, 68m2, balkon, poddasze

    Rudna Mała

    • 529 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Budy Głogowskie

    • 629 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 5 991 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak w cenie mieszkania - Racławówka

    Racławówka

    • 649 900 zł cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 2 416 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" przedstawia Państwu dostępny w naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Racławówce w odległości 1 km od granicy Rzeszowa.&nb...

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Czarna Sędziszowska

    • 380 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 2 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Woliczka

    • 1 880 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 6 267 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Pustków

    • 399 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 3 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 6
    Dom bliźniak

    Ropczyce

    • 549 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 5 904 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 18
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 480 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Rudna Mała

    • 479 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 140 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka nawsie nawsie

    Nawsie

    • 27 000 zł cena
    • 2 675 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Działka 26,75 ar- Nawsie - rolna, rekreacyjna Mamy przyjemność przedstawić Państwu pięknie położoną działkę w Nawsiu gmina Wielopole Skrzyńskie. Działka o powierzchni 26,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mrowla

    • 1 100 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 6 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 20
    Dom dwór, zamek, pałac

    Paszczyna

    • 1 150 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 6 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BESTATE Tarnów
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę rekreacyjną

    Ropczyce

    • 25 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam posiadam na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 4,5 ar zagospodarowana, prąd z paneli, woda , proszę o kontakt pod nr [tel]

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zagorzyce

    • 749 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha
    1 / 9
    Przedbórz dom do remontu , działka 2,9ha

    Przedbórz

    • 550 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Dzialka budownlana w Bedziemyslu

    Będziemyśl

    • 240 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ladna dzialka polozona przy drodze w Bedziemyslu. Jest na niej obecnie stary dom do zburzenia. Ogrodzona i uzbrojona. Sklada sie z dwoch dzialek, 1106 i 1056/1.

  • 1 / 3
    Działka 480ar - Budy Głogowskie

    Budy Głogowskie

    • 1 248 000 zł cena
    • 48 000 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży działki w Budach GłogowskichOpis nieruchomości:- powierzchnia działki 480ar- szybki dojazd do Rzeszowa- pierwszy pa...