działka na sprzedaż
21 sie 2024

Działka rolna 17,8a w Boguchwale

woj. Podkarpackie pow. rzeszowski gm. rzeszowski
Dodane 1 rok temu, środa, 21 sierpień 2024 12:21
284 800 zł 1 780 m2
284 800 zł 1 780 m2 160 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 780 m2
Cena za metr 160 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K36767980

Opis

DZIAŁKI W BOGUCHWALE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY.
DO sprzedania działka rolna o powierzchni 17,8a w Boguchwale. Działka płaska, trawiasta o kształcie prostokąta nieregularnego o wymiarach 26.6m x 66.5m.
Dojazd drogą utwardzoną o szer. 5m stanowiącą współwłasność. Grunt kl. RII.
Prąd, woda na działce, kanalizacja, gaz do podciągnięcia (100m).
Wokół działki zabudowania w promieniu 100m.
Dojazd drogą utwardzoną ok 350m, a następnie drogą asfaltową osiedlową do drogi głównej.
ATUTY DZIAŁKI: Dobra lokalizacja, 500m od centrum Boguchwały, bardzo dobry, bliski dojazd, do centrum Rzeszowa około 10km.
CENA-16000zł/a.
Uwaga: wydane Warunki Zabudowy w 2011r. utraciły ważność.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
  • Data aktualizacji: 2026-02-19
  • ID ogłoszenia: K36767980
  • Źródło: KNC Nieruchomości Sp.zo.o.
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Boguchwała, cena: od 242 080 do 327 520 zł, powierzchnia: od 1513 do 2047 m2

Oferta pochodzi z biura nieruchomości

  • KNC Nieruchomości Tarnów
  • Krakowska , 7
  • 33-100 Tarnów
  • https://www.kncn.pl
KN
KNC Nieruchomości Sp.zo.o. Biuro nieruchomości · 421 ogłoszeń

KNC Nieruchomości Sp.zo.o. Biuro nieruchomości

Wyślij wiadomość

Więcej ofert od tego użytkownika