• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Sędziszowem Małopolskim

(35)
  • Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa
    1 / 8
    Dom 133,93m2 z działką- szybki dojazd do Rzeszowa

    Boreczek

    • 649 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 844 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Komfort, spokój i natura – zamieszkaj w Boreczku Nowoczesny dom 134 m² w spokojnej okolicy – bezpośrednio od właściciela Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim –...

  • Dom z widokiem, 21 ar – Góra Ropczycka
    Dom z widokiem, 21 ar – Góra Ropczycka

    Góra Ropczycka

    • 499 000 zł cena
    • 191 m2 powierzchnia
    • 2 613 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z widokiem w Górze Ropczyckiej – to właśnie ta cecha wyróżnia tę nieruchomość i sprawia, że trudno przejść obok niej obojętnie. Położony w gminie Sędziszów Małopolski, na dzia...

  • Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy
    1 / 16
    Paszczyna - budynek mieszk. z działką 69 ar + gosp.-garażowy

    Paszczyna

    • 690 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 059 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość budowlaną położoną w spokojnym miejscu i otoczeniu wysokich drzew. To dom o nieszablonowej bryle z 1965 roku, który łączy w sobie surową formę z...

  • nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz
    1 / 16
    nowoczesny dom, duża działka, dostępny od zaraz

    Rudna Mała

    • 1 150 000 zł cena
    • 204 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości "Pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w podwyższonym stanie surowym zamkniętym – według projektu Denver (BBE1007). Projekt łączy w sobie innowacyjn...

  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 250 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 2 605 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA! Pstrągowa, gm. Czudec - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 96 m2 budowany z pustaka na działkach o łącznej powierzchni 1,20 ha; zdrowa więźba dachowa kryta eterni...

  • NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą
    1 / 16
    NOWY Dom parterowy , Pustynia – Dębicą

    Pustynia

    • 649 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 7 132 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy z Dębic...

  • Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica
    1 / 9
    Nowy parterowy dom z garażem , Pustynia – Dębica

    Pustynia

    • 699 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 6 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy parterowy dom w miejscowości Pustynia – na granicy z Dębicą Oferujemy nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w Pustyni, tuż przy granicy z Dębicą. Nierucho...

  • Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media
    Dom pod lasem, duża działka, wszystkie media

    Budy Głogowskie

    • 650 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 4 392 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom przy lesie | 148,8 m² pow. użytkowej | 172 m² po podłodze | 9,8 ara | Budy Głogowskie Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w kameralne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle
    1 / 15
    Dom w Kielanówce z kominkiem i garażem w bryle

    Kielanówka

    • 1 150 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 7 056 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce (gm. Boguchwała), na granicy z Rzeszowem. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 126 m², usytuowana na działce 7 arów (ok. 5 arów teren...

  • Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska
    1 / 4
    Nowoczesna stodoła | 100m2 | Wola Zgłobieńska

    Wola Zgłobieńska

    • 499 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM WOLNOSTOJĄCY | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | 100,01 m² | DZIAŁKA 1239 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu dewelop...

  • Dom w Żdżarach, gmina Czarna
    1 / 12
    Dom w Żdżarach, gmina Czarna

    Zdżary

    • 315 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 316 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szczegółowy opis: Oferujemy Państwu na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na działce o powierzchni 12,52 ar. Działka w kszt...

  • Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a
    1 / 9
    Budynek mieszkalno-usługowy Dom w centrum Paszczyny 19a

    Paszczyna

    • 529 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 3 058 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w centrum Paszczyny – idealny pod dom lub biznes ( posiadam projekt aranżacji domu ) Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położo...

  • Dom do wynajęcia
    1 / 4
    Dom do wynajęcia

    Lubzina

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom około 200m2 w okolicy Dębicy, umeblowany, z garażem, piec na pellet, duży ogród. Więcej informacji na priv. [tel]

  • Dom Mrowla

    Mrowla

    • 800 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom położony w miejscowości Mrowla koło Rzeszowa (8km), oddany do użytku w 1972 roku, stojący na 9 arowej działce. Piękny dwu p...

  • Dom Racławówka rynek pierwotny ul.

    Racławówka

    • 820 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 7 257 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    NOWA CENA!!!Cena przed promocją: 850 000złW ofercie biura Central Office mamy przyjemność przedstawić Państwu osiedle nowoczesnych i energooszczędnych domów w zabudowie szeregowej...

  • 1 / 4
    Dom 173m2 do wykończenia w okolicy Racławówki

    Racławówka

    • 475 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    EKONOMICZNY DOM DO WYKOŃCZENIA, 13KM OD MIASTA. Do sprzedania oferujemy dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 173 m2 w okolicach Racławówki, gmina Boguchwała. Działka wyd...

  • DOM Piętrowy 170m2- Czarna Sędziszowska

    Czarna Sędziszowska

    • 280 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NIEDROGIEGO DOMU PIĘTROWEGO DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI W MIEJSCOWOŚCI CZARNA SĘDZISZOWSKA.Proponujemy Państwu do sprzedania solidnie zbudowany dom piętrowy z...

  • Dom Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 199 900 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Pstrągowa, gm. Czudec - dom drewniany 76 m2 na działkach o łącznej powierzchni 70 arów w widokowym miejscu na wzniesieniu; do generalnego remontu, dojazd drogą gminną - częściowo u...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Mogielnica

    • 1 000 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Nawsie

    • 69 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ideal Home Nieruchomości
    Biuro nieruchomości