• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Sędziszowem Małopolskim

(73)
  • Działka Szufnarowa

    Szufnarowa

    • 134 900 zł cena
    • 19 500 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż sześć atrakcyjnych działek rolnych o łącznej powierzchni około 1,95 ha , położonych w malowniczej miejscowości Szufnarowa , w województwie podkarpackim (pow...

  • Działka 10,8 ar z WZ, 2 km od Sędziszowa Małp.
    Działka 10,8 ar z WZ, 2 km od Sędziszowa Małp.

    Gnojnica

    • 150 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z warunkami zabudowy - Gnojnica, powiat ropczycko-sędziszowski. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Gnojnica, powiat ropczycko-sędzi...

  • 1 / 4
    Działka Iwierzyce Nockowa

    Iwierzyce

    • 260 000 zł cena
    • 2 610 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż dużą, płaską działkę o powierzchni 2610 m2, położoną w centrum malowniczej wsi Nockowa, gmina Iwierzyce. To idealne miejsce na budowę domu, gdzie cisza i sp...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2
    1 / 2
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Ociecka* 1095m2

    Wola Ociecka

    • 75 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SPRZEDAM działkę budowlaną w miejscowości Wola Ociecka gm. Ostrów, powiat Ropczycko-Sędziszowski , o powierzchni 10,95 a . Jest opracowany plan miejscowy pod zabudowę jednorodzinn...

  • Działka inwestycyjna z WZ Ropczyce 1,22 ha

    Ropczyce » ul. Witosa

    • 2 690 000 zł cena
    • 12 222 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Ropczyce przy ul. Witosa. Grunt pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną....

  • Działka budowlana 23a w Bratkowicach

    Bratkowice

    • 230 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W BRATKOWICACH Z WARUNKAMI ZABUDOWY, ŚCISŁA ZABUDOWA, PEŁNE MEDIA.Do sprzedania posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 23a w miejscowości Bratkowice, gmina Świ...

  • Działka rekreacyjna Borek Mały gm. Ostrów
    1 / 2
    Działka rekreacyjna Borek Mały gm. Ostrów

    Borek Mały

    • 83 000 zł cena
    • 7 644 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka inwestycyjna z MPZP pod zabudowę jednorodzinną i rekreacyjną - Borek Mały Idealna propozycja dla inwestora szukającego gruntu z potencjałem rozwojowym. Lokalizacja: Borek M...

  • Pole 1,3ha pod KRUS albo inwestycje
    Pole 1,3ha pod KRUS albo inwestycje

    Czudec

    • 67 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest pole składające się z 3 działek: - Nowa Wieś - numery: 413/1, 413/2, 415/2 - dojazd drogą asfaltową 1,3ha w jednym kawałku, W celu uzyskania dodatkowych...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka inwestycyjna przy A4, Sędziszów Małopolski

    Borek Wielki

    • 5 945 000 zł cena
    • 23 773 m2 powierzchnia
    • 251 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Borek Wielki, Gmina Sędziszów Małopolski. Grunt pod zabudowę produkcyjno...

  • Działka Glinik

    Glinik

    • 40 000 zł cena
    • 9 850 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Glinik, gm. Wielopole Skrzyńskie - dwie działki rolne o powierzchni łącznej 98,5 ara z dojazdem drogą gruntową; teren lekko pochyły. Cena za całość: 40 000 zł - do negocjacji. P...

  • 1 / 4
    Działka Pstrągowa

    Pstrągowa

    • 115 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pstrągowa, gm. Czudec - działka 23 ary (warunki zabudowy na dwa domy w opracowaniu) w bardzo ładnym miejscu i bardzo dobrym dojazdem drogą asfaltową; media: prąd i woda z wodociągu...

  • Działki pod zabudowe 0,65 arów
    1 / 3
    Działki pod zabudowe 0,65 arów

    Wielopole Skrzyńskie

    • 3 500 zł cena
    • 6 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 65 arów ziemi w całosci lub na działki w Wielopolu Skrzyńskim.Cena 3500 zł za ar.Uzbrojone woda i prad na działce.

  • Sprzedam 48 arów działka pod zabudowe
    1 / 6
    Sprzedam 48 arów działka pod zabudowe

    Wielopole Skrzyńskie

    • 4 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 48 arów działka pod zabudowę w całości lub na działki w Wielopolu Skrzyńskim.Dojazd drogą asfaltową.Uzbrojenie po drugiej stronie drogi.Cena 4000 za ar

  • Działka Będziemyśl, 37ar
    1 / 6
    Działka Będziemyśl, 37ar

    Będziemyśl

    • 120 000 zł cena
    • 3 680 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży czterech działek (sprzedawanych razem) położonych w miejscowości Będziemyśl, w powiecie ropczycko-sędziszowskim, gmina Sędziszów Małopo...

  • Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2
    1 / 5
    Działka * SPRZEDAŻ * Wola Mielecka*gm. Mielec *5594m2

    Wola Ociecka

    • 90 000 zł cena
    • 5 594 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM działkę w miejscowości Wola Mielecka gm. Mielec , o powierzchni 55,94 a . Służebność w drodze dojazdowej. Działka posiada dostęp do następujących mediów : prąd, woda, ga...

  • Działka rolno budowlana
    1 / 3
    Działka rolno budowlana

    Niechobrz

    • 241 600 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 027 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działka 603/5 i 8/10 działki 603/6 dojazd drogą gminną utwardzoną uzbrojenie w sąsiedztwie .Cena3900zł/ar

  • Działka budowlana Rudna Mała gm. Głogów Małopolski,
    1 / 3
    Działka budowlana Rudna Mała gm. Głogów Małopolski,

    Rudna Mała

    • 478 250 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki pod nowoczesną inwestycję mieszkaniową w świetnej lokalizacji pod Rzeszowem? Biuro Okazja Nieruchomości prezentuje działkę w Rudnej Małej, która łączy atrakcyjną ce...

  • Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Niechobrz gm. Boguchwała,

    Niechobrz

    • 779 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Oferta dla Ciebie! Lokalizacja i parametry: Miejscowość:...

  • Działka komercyjno- usługowa 27,55a w Lutoryżu.

    Lutoryż

    • 430 000 zł cena
    • 2 755 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DO SPRZEDANIA DZIAŁKA 27,55a O PRZEZNACZENIU PRZEMYSŁOWO-USŁUGOWYM W LUTORYŻU.Działka płaska o kształcie trapezu, o szerokości 46m i długości od 40m do 78m posiada wszystkie niezbę...

  • Działka z WZ 13,5 ar
    Działka z WZ 13,5 ar

    Nawsie

    • 65 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka o powierzchni 13,5 ara w malowniczej miejscowości Nawsie (gmina Wielopole Skrzyńskie). To idealne miejsce, by zrealizować marzenie o własnym do...