• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prószkowem

(395)
  • Mieszkanie Nowa kawalerka Opole Śródmieście
    1 / 3
    Mieszkanie Nowa kawalerka Opole Śródmieście

    Opole

    • 2 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przedstawiam Państwu mieszkanie - kawalerkę na wynajem 1 pokój w Opole - Śródmieście. Mieszkanie jest nowe jeszcze nikt w nim nie zamieszkał. Budynek oddany w 2024r. Wszystko nowe....

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w śródmieściu Opola, 40 m2, 2 pokoje, anneks kuchenny, łazienka i przedpokój oraz wiatrołap. Pełna własność z przynależnym gruntem. Wymieniona instalacja elektr...

  • Dom Opole - świetna lokalizacja
    Dom Opole - świetna lokalizacja

    Opole

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem – ul. Stalmacha, Opole – Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokaliza...

  • DZIAŁKA REKREACYJNA
    DZIAŁKA REKREACYJNA

    Opole

    • 28 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witam. Mam do zaoferowania działkę rekreacyjną mieszczącą się w Opolu przy ul. Częstochowskiej ( ROD KOPCIUSZEK). Na działce znajduje się mały drewniany domek, który był stawiany...

  • Pole orne
    Pole orne

    Kamień Śląski

    • 45 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole orne pomiędzy Kosorowicami a Kamieniem Śl 28 ar (od drogi do drogi) cena 45 tyś

  • sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec
    sprzedaż działka inwestycyjna 6.829m2 Grodziec

    Grodziec

    • 210 210 zł cena
    • 6 829 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedaż Działka inwestycyjna 6829 m2. przy drodze asfaltowej, atrakcyjna lokalizacja - Grodziec, trasa Opole - Ozimek - Częstochowa. Proponujemy Państwu działkę pod działalność us...

  • Wynajmę na obrzeżach Opola
    1 / 9
    Wynajmę na obrzeżach Opola

    Opole

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę w pełni umeblowane, więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Sprzedaż mieszk.3-pok. inwestycja Opole centrum

    Opole

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. ok.65 m2., Opole ul.OzimskaProponujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,80...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Projekt budynków, architekt, kierownik budowy, kontruktor
    Projekt budynków, architekt, kierownik budowy, kontruktor

    Opole

    • 1 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYKONUJEMY: Indywidualne projekty budynków i obiektów budowlanych: -domy wielo/ jednorodzinne -budynki usługowe i przemysłowe -placów rekreacji i wyp...

  • Bliźniak z garażem i ogrodem Nowa cena!

    Opole

    • 1 049 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 10 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 103m2 z garażem 16m2 i pięknym ogrodem około 270m2 nieruchomość z 2021r. położona w spokojnej, rozwjając...

  • Do sprzedania dom z dużym stawem, Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 1 420 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 8 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 166 m2, wybudowany na działce o powierzchni 1000 m2, znajdujący się w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Rozłożysty, dobrze...

  • lokal w Opolu
    lokal w Opolu

    Opole

    • 600 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal do wynajęcia w Opolu przy ulicy Bytnara Rudego 3C na starym zwm.

  • Dom do kapitalnego remontu Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 270 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący typu kostka, około 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 464 m2 zlokalizowanej w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Budynek dwukondygnacyjny, do ka...

  • Sprzedaż mieszk.2-pokoje centrum - inwestycja

    Opole » ul. Waryńskiego

    • 335 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 43,20 m2. XI piętro w wieżowcu, standard średni, Opole - Centrum, ul.Waryńskiego.NOWA, ATRAKCYJNA CENA !!!Proponujemy funkcjonalne mieszkanie...

  • Lokal 46m2 - Parter, ul. Ozimska, klimatyzacja, parking
    1 / 4
    Lokal 46m2 - Parter, ul. Ozimska, klimatyzacja, parking

    Opole

    • 3 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal usługowo-handlowo-biurowy na parterze o pow. łącznej ok. 46 m2 przy jednej z głównych ulic Opola i ruchliwym ciągu pieszym - ul Ozimska - idealny pod działalność usługową, h...

  • Lokal Gasronomiczny/komercyjny 145m2 w centrum

    Opole

    • 850 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 145m2 położony w świetnej lokalizacji - blisko centrum miasta . Cena 850 000 zł To przestrzeń z ogromnym potencjałem! Dotychczas funkcjono...

  • Sprzedam garaż murowany Opole grotowice

    Opole

    • 52 000 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 3 059 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    przedam garaż w Opolu Grotowicach przy ul. Złotej. Grunt na własność, księga wieczysta. Garaż o powierzchni 17m2, oświetlenie i gniazdko wtykowe. Kontakt tylko telefoniczny.

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje

    Opole

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Opolu Grotowicach. 2 pokoje kuchnia, łazienka na parterze czteropietrowego bloku. w poblizu petla autobusowa i stacja kolejowa Grotowice.

  • Lokal Opole

    Opole

    • 1 220 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 10 518 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 116m2 usytuowany na parterze w kamienicy. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znak...

  • Dom Opole ul. Bierkowicka

    Opole » ul. Bierkowicka

    • 1 349 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 6 745 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ciepły i przestronny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji! FOTOWOLTAIKA NA STARYCH ZASADACH CENA DO NEGOCJAJI Bierkowice Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana w n...