• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Prószków +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prószkowem

(395)
  • WYNAJMĘ POMIESZCZENIA BIUROWE
    1 / 8
    WYNAJMĘ POMIESZCZENIA BIUROWE

    Opole

    • 5 372 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od zaraz 3 pomieszczenia biurowe wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni 96,3 m2 w nowym budynku wyposażonym w windę, ogrzewanie centralne gazowe, klim...

  • Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich
    1 / 14
    Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich

    Opole

    • 578 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- ŚWIETNA INWESTYCJA!!! MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA UMOWY NAJEMCOM!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 63,37m2, położonego...

  • 2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy
    1 / 7
    2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola – Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co...

  • Mieszkanie na sprzedaż M107
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż M107

    Niemodlin

    • 439 810 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w cichej okolicy Niemodlinie na nowo powstającym osiedlu bloków przy ul. Chopina. Ekologiczne i wygodn...

  • Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich

    Opole

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- ŚWIETNA INWESTYCJA!!! MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA UMOWY NAJEMCOM!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego...

  • Sprzedaż mieszkania 2 pok. Opole.ZWM.

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii Krajowej/ZWM/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, fun...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego
    1 / 10
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego

    Opole

    • 425 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole...

  • Nieruchomość - Tułowice
    1 / 3
    Nieruchomość - Tułowice

    Tułowice

    • 4 986 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki przedsiębiorstwa CREATIVE FACTORY Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Tułowicach. W skład przedsiębiorstwa wchodzą w szczególn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 3 pokoje z balkonem – Centrum Opola
    1 / 10
    3 pokoje z balkonem – Centrum Opola

    Opole

    • 459 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 46,11 m², położone w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Gal...

  • Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard
    1 / 7
    Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

     Perełka w Sercu Opola – 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Obiekt magazynowo-biurowy Opole
    1 / 16
    Obiekt magazynowo-biurowy Opole

    Opole

    • 6 450 000 zł cena
    • 8 128 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt położony w Opolu, w przemysłowej części dzielnicy Szczepanowice, przy ulicy Magazynowej 4, działka numer 1383. Działka o powierzchni 8128m2, zabudowana jest piętrowym budyn...

  • 2 pokoje po remoncie 49m Balkon Śródmieście
    1 / 6
    2 pokoje po remoncie 49m Balkon Śródmieście

    Opole

    • 494 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie – Śródmieście, Opole Opis nieruchomości Sprzedam funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie, położone na parterze kame...

  • Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola
    1 / 8
    Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola

    Opole

    • 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę od zaraz -obrzeża Opola,w pełni umeblowane,do dyspozycji parking zamykany, ogródek,grill,więcej informacji pod numerem telefonu [tel]

  • Lokal na wynajem Centrum w sąsiedztwie Solaris
    1 / 6
    Lokal na wynajem Centrum w sąsiedztwie Solaris

    Opole

    • 3 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do zapoznania się z lokalem na wynajem w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się z dużego pr...

  • Nowe komfortowe mieszkanie 47m2 z garażem
    1 / 13
    Nowe komfortowe mieszkanie 47m2 z garażem

    Opole

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem zupełnie nowe, jeszcze nieużywane mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Lokal został wykończony w bardzo wysokim standar...

  • Działka budowlana  gm. Chrząstowice, Ozimska
    1 / 4
    Działka budowlana gm. Chrząstowice, Ozimska

    Dębska Kuźnia

    • 290 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Chrząstowice ul Ozimska 80, działka w planie zagospodarowania przestrzennego opisana symbolem MN, w są...

  • Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego

    Opole

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskie...

  • Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa
    1 / 13
    Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa

    Ciepielowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukając wymarzonego domu kierujemy się okolicą, logistyką i tym aby mieć miejsce i warunki na pełnowymiarowy odpoczynek. Ten dom daje taką możliwość. Przestronność pomieszczeń i i...

  • Lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze
    1 / 11
    Lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze

    Opole

    • 4 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SPRZEDAM Duży ustawny lokal z ogromnymi możliwościami Lokal o powierzchni 115m2 usytuowany na parterze kompleksu handlowo-usługowego KARO. Obiekt znajduje się przy jednych z głó...

  • Szeregowiec z ogródkiem i garażem

    Opole » ul. Barona

    • 782 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do odkrycia osiedla Barona Residence – idealnego miejsca dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne wnętrza i bliskość centrum Opola. Każdy dom został zaprojektowany z myśl...