• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kotórz Mały
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prószkowem

(395)
  • Lokal użytkowy Opole, Wspólna
    Lokal użytkowy Opole, Wspólna

    Opole

    • 21 815 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola w odleg...

  • Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras
    1 / 10
    Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras

    Osiny

    • 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam oferuję posiadłość w Osinach gm. Komprachcice przy głównej drodze idealną do mieszkania i do prowadzenia działalności gospodarczej składa się z dwóch domów połączonych zadasz...

  • Chrząstowice, Dom z potencjałem

    Chrząstowice

    • 690 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 2 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Za tę cenę w Opole kupisz jedno mieszkanie w bloku. Tutaj zyskujesz nieruchomość z potencjałem na trzy niezależne mieszkania, dodatkową przestrzeń użytkową i własne podwórko. Na sp...

  • Dom Opole Grudzice
    Dom Opole Grudzice

    Opole

    • 998 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam ofertę sprzedaży szeregówki w Opolu-Grudzicach zachęcającej do własnej aranżacji z garażem z kanałem w bryle budynku oraz dużym ogrodem na tyłach nieruchomości. Wysok...

  • Ciekawe 2pok. mieszkanie z dużym taraswm
    1 / 15
    Ciekawe 2pok. mieszkanie z dużym taraswm

    Opole

    • 2 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym osiedlu , dzielnica Półwieś w Opolu. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w czteropiętrowym...

  • Działka z domem
    1 / 8
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Sprzedam działkę z domem do generalnego remontu. Cena podana jest za działkę (ar) i do uzgodnienia.

  • Nowy apartament z tarasem w Górkach.
    1 / 8
    Nowy apartament z tarasem w Górkach.

    Górki

    • 498 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWICJI BIURA NIERUCHOMOŚCI! Oferta objęta programem „Zamień stare na nowe”. Witam serdecznie. Zielone Górki to kameralne osiedle, obejmujące 16 nowoczesnych b...

  • Sprzedaż rozkładowego mieszkania 3 pok.Opole,ZWM

    Opole » ul. Grota-Roweckiego

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka
    1 / 15
    Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka

    Opole

    • 555 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA ZAWIESZONA!!! NOWA NIŻSZA CENA! PRZESTRONNE DWA POKOJE, BALKON, MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny dwupokojowy, o powierzchni 5...

  • Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa
    1 / 2
    Działka 32a w urokliwej okolicy Skarbiszowa

    Skarbiszów

    • 219 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy działkę o powierzchni 32 a położoną w miejscowości Skarbiszów w gminie Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dojazdem drogą asfaltową. Działka jest...

  • Gotowe mieszkanie z ogrodem | 37,96 m² | Osiedle C
    1 / 9
    Gotowe mieszkanie z ogrodem | 37,96 m² | Osiedle C

    Niemodlin

    • 355 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na Osiedlu Chopina w Niemodlinie. Lokal został wykończony w neutralnej, nowoczesnej stylistyce, co pozwala nowemu właśc...

  • Nova Ozimska, Apartament 3 pokoje 64m2
    1 / 12
    Nova Ozimska, Apartament 3 pokoje 64m2

    Opole

    • 849 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament 64m2 przy ul. Ozimskiej w Opolu (Nova Ozimska na Kolonii Gosławiciej ) z zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są pięknie doświetl...

  • Lokal użytkowy Opole, Kościuszki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Opole, Kościuszki

    Opole

    • 2 000 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIĘKNY LOKAL W PRESTIŻOWEJ KAMIENICY Lokal biurowo-usługowy, mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sam lokal zachwyca ponadcza...

  • Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK
    1 / 8
    Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK

    Opole

    • 11 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem lokal użytkowy o przeznaczeniu gastronomicznym i innym o pow. 156 m2. Opole ścisłe Centrum Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze w zabytkowej kamie...

  • Duże mieszkanie w Kamienicy z loggią

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy – centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m², położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To...

  • Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, balkon Chabry
    1 / 8
    Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, balkon Chabry

    Opole

    • 519 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,44m2 m2, zlokalizowanego na malowniczym osiedlu CHABRY ! Mieszkanie po generaln...

  • Lokal 78m2 Centrum pl. Kopernika
    1 / 7
    Lokal 78m2 Centrum pl. Kopernika

    Opole

    • 699 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z lokalem na sprzedaż w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się z dużego p...

  • Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK
    1 / 9
    Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK

    Opole

    • 29 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem lokal użytkowy o przeznaczeniu gastronomicznym o pow. 370 m2. Opole ścisłe Centrum Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze w zabytkowej kamienicy, w...

  • Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin
    1 / 16
    Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin

    Niemodlin

    • 739 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wybudowany w 1996 roku, posadowiony na działce o powierzchni ok. 4,5 ara. Budynek wzniesiony z pełnej cegły, ocieplony z żelbetowymi stropami, co zapewnia trwałoś...

  • Dom Opole os. Chabrów, Kusocińskiego
    1 / 15
    Dom Opole os. Chabrów, Kusocińskiego

    Opole

    • 1 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozłożysty, wygodny dom z przestronnymi pomieszczeniami w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy - Dzielnicy Kwiatów zaprasza. Dom postawiony na małej 4,42 arowej działce w cał...