• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ciepielowice
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prószkowem

(395)
  • Dom bliźniak do własnej aranżacji

    Opole

    • 890 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamieszkaj w sercu Chmielowic, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością! Przestronny, 130 m² dom typu "bliźniak" to idealna propozycja dla tych, którzy cenią komfort i dos...

  • Gwoździce - działka budowlana o pow. 10,36 ar.
    1 / 2
    Gwoździce - działka budowlana o pow. 10,36 ar.

    Gwoździce

    • 114 700 zł cena
    • 1 036 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży pięknie położona na nowo powstającym, spokojnym i cichym osiedlu w miejscowości Gwoździce (23 km od Opola, 2 km od Krapkowic, 3 km od wjazdu na autostradę A4) działka...

  • Sprzdaż mieszkania 2pok.Nowy budynek ul.Pomorska

    Opole » Kolonia Gosławicka » ul. Pomorska

    • 690 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedaż nowoczesnego, komfortowego, mieszkania dwu-pokojowego o powierzchni użytkowej 48,66 m2, położonego w Opolu, Kolonia Gosławicka, usytuowanego na piątym piętrze w nowoczes...

  • Wyjątkowy dom z potencjałem Opole winów 370m

    Opole » al. Róż

    • 1 180 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom o powierzchni 370m2 położony na 7-arowej działce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Opola - Winów. Nieruchomość łączy w sobi...

  • Bliźniak , 4 pokoje , sprzedam duże mieszkanie, Opole
    1 / 16
    Bliźniak , 4 pokoje , sprzedam duże mieszkanie, Opole

    Opole

    • 899 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie w bliźniaku – Opole, Winowska Cena 899 000 zł OFERTA PRYWATNA , BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 8...

  • Do sprzedania lokal ok. 105 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 1 000 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 9 524 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania przestronny, pięciopokojowy lokal, o powierzchni użytkowej ok. 105 m2, położony na drugim piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Opola, Plac Kopernika.Lokal w standa...

  • Opole, mieszkanie 3 pok. atrakcyjna lokalizacja

    Opole » ul. Grota-Roweckiego

    • 490 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedaży 3 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Opolu, Osiedle Armii Krajowej ul. Grota RoweckiegoNieruchomość o powierzchni ok. 61 m2 i jest usytuowana na 4 piętrze w 4-piętrow...

  • 1 / 3
    Chrząstowice, Działka z mediami i dojazdem gminnym

    Chrząstowice

    • 290 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 282 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 10,3 a położona na samym początku Chrząstowic – w świetnej lokalizacji z bardzo dogodnym dojazdem do Opola .Nie trzeba wjeżdżać w głąb miejscow...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    CHRZĄSTOWICE/Działka budowlana 12,5a!

    Chrząstowice

    • 275 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki na swój wymarzony dom blisko Opola?Nie przy głównej drodze?Z bardzo dogodnym dojazdem do Opola ?Na sprzedaż działka budowlana o pow. 12,5a zlokalizowana w miejscowo...

  • OPOLE ZAODRZE NIEZALEŻNY POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNY
    1 / 5
    OPOLE ZAODRZE NIEZALEŻNY POKÓJ Z ANEKSEM KUCHENNY

    Opole

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    zapraszam do wynajmu kawalerki mieszczącej się na dzielnicy ZAODRZE - WÓJTOWA WIEŚ znajdującej się przy ulicy ODRODZENIA - spokojnej, cicha okolica pośród zieleni. W pobliżu WYSP...

  • Duże mieszkanie do wynajęcia w Opolu na ul. Grudzickiej
    1 / 10
    Duże mieszkanie do wynajęcia w Opolu na ul. Grudzickiej

    Opole

    • 1 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia piękne, w pełni wyposażone, 80 m mieszkanie mieszczące się w Opolu na dzielnicy Kolonia Gosławicka. Mieszkanie posiada: - dwie niezależne łazienki jedna p...

  • Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku

    Krapkowice

    • 290 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Krapkowicach na Rynku 45m. Drugie piętro, balkon, piwnica, strych. Do zamieszkania. 290000 Tel [tel]

  • kawalerka chabry
    kawalerka chabry

    Opole

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna kawalerka w cichym miejscu w Opolu- Chabry niski blok. mieszkanie po remoncie umeblowane.

  • Mieszkanie w centrum Opola
    1 / 8
    Mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 390 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 40m, 2 pokoje aneks kuchenny, Opole,plac Kopernika, pełna własność, księga wieczysta, bez pośredników

  • Nieruchomości na sprzedaż
    1 / 12
    Nieruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • Dzialka rekreacyjno uprawna ROD
    1 / 6
    Dzialka rekreacyjno uprawna ROD

    Opole

    • 33 000 zł cena
    • 276 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD Zalesie w Lędzinach, domek murowany, kominek, taras, miejsce na basen, basen duży rozporowy, grill, własna studnia, meble kuchenne, lodówka, nasadzenia, domek do odświe...

  • Wynajem lokalu handlowego – parter, główna ulica miasta!
    1 / 5
    Wynajem lokalu handlowego – parter, główna ulica miasta!

    Opole

    • 2 400 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję lokal handlowy na parterze przy najbardziej ruchliwej ulicy w Opolu Reymonta 12– świetna ekspozycja, duży ruch pieszy i samochodowy! Lokum jest jasne i przestronne, co stwa...

  • Działka z domem
    1 / 9
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 690 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę wraz z domem do generalnego remontu. Nie trzeba nic przyłączać z Medii ponieważ wszystko jest, na samej działce lub w granicy. Dom jest niezamieszkały. Cena podana...

  • Widok na Odrę,cisza i centrum miasta-3pokoje

    Opole » ul. Spychalskiego

    • 630 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2, położonej na 10 piętrze w zadbanym, wysokim budynku z dwiema windami. Nieruchomość zachwyca przepięknym wi...

  • Mieszkanie w centrum miasta z garażem podziemnym

    Opole » ul. Targowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż- nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70m2 z balkonem i garażem podziemnym. Mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie nigdy wcześniej niezamieszkałe pachnące nowością...