• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prószkowem

(395)
  • Sprzedaż mieszk.3-pok. Szarych Szeregów niski blok

    Opole » ul. Szarych Szeregów

    • 540 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 61,30 m2., parter, Opole nowy ZWMProponujemy Państwu słoneczne przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 6...

  • Mieszkanie Opole, Kościuszki
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Kościuszki

    Opole

    • 630 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum...

  • Mieszkanie Opole, Ozimska
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Ozimska

    Opole

    • 2 600 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    MIESZKANIE NA WYNAJEM- KOMPLETNIE WYPOSAŻONE DWA POKOJE, WINDA - OPOLE ul. Ozimska 180D Wyłączność oferty Szukasz klimatycznego mieszkania na wynajem, w wysokim standardzie? Balk...

  • Pole orne
    Pole orne

    Kamień Śląski

    • 45 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole orne pomiędzy Kosorowicami a Kamieniem Śl 28 ar (od drogi do drogi)

  • Sprzedaż- Nowoczesny dom Klementynka 2-Odrowąż k. Krapkowic
    1 / 8
    Sprzedaż- Nowoczesny dom Klementynka 2-Odrowąż k. Krapkowic

    Odrowąż

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom parterowy – Odrowąż, gm. Gogolin Projekt Klementynka II 106,9 m² + poddasze do adaptacji Działka 710 m² Cena: 899 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny...

  • Działka rod 5a
    1 / 5
    Działka rod 5a

    Komprachcice

    • 45 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka 5arow ,domek całoroczny, w pełni wyposażony, WC, kuchnia, prysznic ,jadalnia ,salon. Ogrzewanie ,woda, prąd. Zainteresowanych zapraszam na priv odpowiem na wsz...

  • Lokal użytkowy Opole, Wspólna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Opole, Wspólna

    Opole

    • 12 816 zł cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola w odległ...

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pok. Opole.Zaodrze.

    Opole

    • 519 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 49.45 m2, położonego na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w Opolu, dzielnica Zaodrze. Lokal mieszkalny po komplek...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Mieszkanie z balkonem, ścisłe Centrum Opola

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,39 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w wysok...

  • Lokal użytkowy Opole
    1 / 4
    Lokal użytkowy Opole

    Opole

    • 2 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m, położony na drugim piętrze kamienicy na Pasiece. Lokal w stanie dobrym, jasny i ustawny, z wysokością pomieszczeń ok. 3 m (kamienic...

  • Lokal użytkowy Opole
    1 / 3
    Lokal użytkowy Opole

    Opole

    • 1 523 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 32 m, położony na drugim piętrze kamienicy w Opolu. Lokal stanowi jedno ustawne pomieszczenie, w stanie dobrym, z wysokością ok. 3 m (cha...

  • Mieszkanie z ogródkiem Szczepanowice
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem Szczepanowice

    Opole

    • 808 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na parterze w nowoczesnym bliźniaku z 2019 roku. Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się okolicy Opola, w...

  • Sprzedam dom
    1 / 12
    Sprzedam dom

    Opole

    • 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 2 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do remontu wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Opolu-Groszowicach o pow.194m2. Pow.mieszkalna około 85m2,oraz garaż o pow.25m2.C.O.piec węglowy, instalacja alu-pex,(...

  • Mieszkanie Opole, Plac Teatralny
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Plac Teatralny

    Opole

    • 659 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 11 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 58,22 m, położone w centrum Opola - Plac Teatralny, na 6. piętrze wysokiego budynku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, do...

  • Kawalerka w stylu boho Centrum Opola
    1 / 8
    Kawalerka w stylu boho Centrum Opola

    Opole

    • 394 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 940 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Stylowa kawalerka w stylu Boho – Centrum Opola | 140 m od Solaris Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki urządzonej w modnym stylu Boho, położonej w sam...

  • Mieszkanie Opole, książąt opolskich
    1 / 12
    Mieszkanie Opole, książąt opolskich

    Opole

    • 859 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 6 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE CENTRUM OPOLE UL. KSIĄŻĄT OPOLSKICH Wyłączność oferty ! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 128,69m2, usytuowana na I piętrze niskiej kamienicy tuż przy Ry...

  • Mieszkanie Opole, Górna
    1 / 11
    Mieszkanie Opole, Górna

    Opole

    • 459 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 14 807 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Szukasz mieszkania na start albo gotowca pod inwestycję? To wnętrze ma wszystko: świetny układ, nowoczesne wykończenie, dużo światła i 2 miejsca parkingowe - w tym jedno w garażu p...

  • Do wynajęcia miejsce garażowe pod budynkiem
    Do wynajęcia miejsce garażowe pod budynkiem

    Opole

    • 200 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia miejsce postojowe o powierzchni użytkowej około 16 m2 w garażu podziemnym, przy ulicy Tęczowej 15 w Opolu. Budynek z miejscem postojowym jest położony w atrakcyjnej lo...

  • Obiekt użytkowy, 173,6 m2, Opole, NWK

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 790 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 4 567 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni 173,6 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska Nieruchomość na działc...

  • Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 80 m² Szczepanowice

    Opole » Szczepanowice

    • 612 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż nowoczesnego mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 44,78m2 w spokojnej, cichej dzielnicy Opola, Szczepanowice przy ul. Barona.Lokal mieszkalny położony na w...