• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Witkowice
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Prószkowem

(137)
  • Dom w zabudowie szeregowej Opole - Gosławice

    Opole » Gosławice

    • 699 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 76,34 m2, położony na działce 164 m2, zlokalizowany na osiedlu Gosławice w Opolu. Budynek dwukondygnacyjny, z trzema garażami na po...

  • Dom gotowy do zamieszkania - Chrząstowice k/Opola

    Chrząstowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 162 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Chrząstowic. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem, dobrym standard...

  • Dom Wygodny, Inteligentny, Opole-Chmielowice

    Opole

    • 2 500 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom wolnostojący | 224,4 m² + garaż 36 m2 | 2010 r, Chmielowice - Opole.Przedstawiam Państwu do zakupu-sprzedaż, wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o wysokim standar...

  • Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w Nowej Wsi królewskiej
    1 / 15
    Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w Nowej Wsi królewskiej

    Opole

    • 790 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Cześć, dzień dobry, z tej strony Agent Jano Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w dzielnicy Nowa wieś królewska. To zadbana nieruchomość, która od progu sprawia wrażenie bardzo...

  • Dom wolnostojący wysoki standard

    Opole

    • 1 590 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2, wybudowany na działce o powierzchni 890 m2, znajdujący się w Opolu, dzielnica Czarnowąsy. Rozłożysty, dobrze rozpla...

  • Do sprzedaży dom dwukondygnacyjny w Opolu

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dom dwukondygnacyjny, o łącznej pow. około 200 m2, położony na działce o pow. 758 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Budynek z fu...

  • Dom 177 m² na działce 20 ar  Tułowice
    1 / 16
    Dom 177 m² na działce 20 ar Tułowice

    Tułowice

    • 649 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 3 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Tułowicach przy ul. Dworcowej. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 177 m² usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 2...

  • Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras
    1 / 10
    Nietuzinkowa posiadłość dwa domy , duży ogród , taras

    Osiny

    • 850 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam oferuję posiadłość w Osinach gm. Komprachcice przy głównej drodze idealną do mieszkania i do prowadzenia działalności gospodarczej składa się z dwóch domów połączonych zadasz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Chrząstowice, Dom z potencjałem

    Chrząstowice

    • 690 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 2 130 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Za tę cenę w Opole kupisz jedno mieszkanie w bloku. Tutaj zyskujesz nieruchomość z potencjałem na trzy niezależne mieszkania, dodatkową przestrzeń użytkową i własne podwórko. Na sp...

  • Dom Opole Grudzice
    Dom Opole Grudzice

    Opole

    • 998 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam ofertę sprzedaży szeregówki w Opolu-Grudzicach zachęcającej do własnej aranżacji z garażem z kanałem w bryle budynku oraz dużym ogrodem na tyłach nieruchomości. Wysok...

  • Działka z domem
    1 / 8
    Działka z domem

    Chróścina

    • 4 200 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam Sprzedam działkę z domem do generalnego remontu. Cena podana jest za działkę (ar) i do uzgodnienia.

  • Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin
    1 / 16
    Przestronny dom z garażem i ogrodem - Niemodlin

    Niemodlin

    • 739 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 4 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny wybudowany w 1996 roku, posadowiony na działce o powierzchni ok. 4,5 ara. Budynek wzniesiony z pełnej cegły, ocieplony z żelbetowymi stropami, co zapewnia trwałoś...

  • Dom Opole os. Chabrów, Kusocińskiego
    1 / 15
    Dom Opole os. Chabrów, Kusocińskiego

    Opole

    • 1 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Rozłożysty, wygodny dom z przestronnymi pomieszczeniami w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy - Dzielnicy Kwiatów zaprasza. Dom postawiony na małej 4,42 arowej działce w cał...

  • Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa
    1 / 13
    Dom Ciepielowice gm. Dąbrowa, Magnoliowa

    Ciepielowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 287 m2 powierzchnia
    • 5 924 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukając wymarzonego domu kierujemy się okolicą, logistyką i tym aby mieć miejsce i warunki na pełnowymiarowy odpoczynek. Ten dom daje taką możliwość. Przestronność pomieszczeń i i...

  • Szeregowiec z ogródkiem i garażem

    Opole » ul. Barona

    • 782 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do odkrycia osiedla Barona Residence – idealnego miejsca dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne wnętrza i bliskość centrum Opola. Każdy dom został zaprojektowany z myśl...

  • Sprzedaż- Nowoczesny dom Klementynka 2-Odrowąż k. Krapkowic
    1 / 8
    Sprzedaż- Nowoczesny dom Klementynka 2-Odrowąż k. Krapkowic

    Odrowąż

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nowoczesny dom parterowy – Odrowąż, gm. Gogolin Projekt Klementynka II 106,9 m² + poddasze do adaptacji Działka 710 m² Cena: 899 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny...

  • Sprzedam dom
    1 / 12
    Sprzedam dom

    Opole

    • 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 2 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom do remontu wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Opolu-Groszowicach o pow.194m2. Pow.mieszkalna około 85m2,oraz garaż o pow.25m2.C.O.piec węglowy, instalacja alu-pex,(...

  • Dom bliźniak do własnej aranżacji

    Opole

    • 890 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zamieszkaj w sercu Chmielowic, gdzie nowoczesność spotyka się z funkcjonalnością! Przestronny, 130 m² dom typu "bliźniak" to idealna propozycja dla tych, którzy cenią komfort i dos...

  • Wyjątkowy dom z potencjałem Opole winów 370m

    Opole » al. Róż

    • 1 180 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom o powierzchni 370m2 położony na 7-arowej działce w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Opola - Winów. Nieruchomość łączy w sobi...

  • Dom Opole - świetna lokalizacja
    Dom Opole - świetna lokalizacja

    Opole

    • 899 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Dom w zabudowie szeregowej z dużym ogrodem – ul. Stalmacha, Opole – Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokaliza...