• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Prószkowem

(81)
  • Lokal użytkowy w głównym pasażu
    1 / 7
    Lokal użytkowy w głównym pasażu

    Opole

    • 285 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – lokal użytkowy z funkcją usługową (obecnie wynajmowany) Spółdzielcze prawo własnościowe Lokalizacja: pawilon SKAUT, główny pasaż – lokal narożny z dużymi szybami witr...

  • Lokal użytkowy Opole, Żerkowicka
    Lokal użytkowy Opole, Żerkowicka

    Opole

    • 3 658 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hale magazynowe o powierzchni ok. 150 m każda, zlokalizowane na ogrodzonym i monitorowanym terenie przy ul. Żerkowickiej w Opolu. Dostępne są dwa niezależne moduły moż...

  • Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny w Opolu

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 1 850 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny, o łącznej pow. około 200 m2, położony na działce o pow. 758 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Budynek p...

  • Na sprzedaż budynek biurowy pow. 540 m2 w Opolu

    Opole

    • 2 200 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 4 075 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt biurowy o łącznej powierzchni około 540 m2 znajdujący się w Opolu- Śródmieściu, na działce o pow. 877 m2, składa się z trzech kondygnacji. Na każdej z kondygnacji znajdują...

  • Sprzedaż obiektu usługowo-mieszkaniowego - centrum

    Opole

    • 2 490 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 3 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania obiekt usługowo - mieszkaniowy, o powierzchni ok. 640 m2 plus garaż oraz pomieszczenia gospodarcze, znajdujący się w dzielnicy Bliskie Zaodrze w Opolu. Nieruchomość k...

  • Do wynajęcia lokal biurowy 250 m2 w Centrum Opola
    1 / 6
    Do wynajęcia lokal biurowy 250 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 12 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal użytkowy biurowo-usługowy w Opolu - Centrum o powierzchni ok. 250 m2, zajmujący całe III piętro w kamienicy. Nieruchomość składa się z jedenastu pokoi, kuchni, ł...

  • Do wynajęcia lokal ok. 105 m2 w Centrum Opola
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal ok. 105 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 4 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia przestronny, pięciopokojowy lokal, o powierzchni użytkowej ok. 105 m2, położony na drugim piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Opola, Plac Kopernika. Mieszkanie w stand...

  • Do sprzedania lokal użytkowy 250 m2 w Centrum Opol

    Opole

    • 1 500 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania lokal użytkowy, biurowo-usługowy w ścisłym Centrum Opola, o powierzchni ok. 250 m2, zajmujący całe III piętro w kamienicy. Nieruchomość składa się z jedenastu pokoi,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Opole, Wspólna
    Lokal użytkowy Opole, Wspólna

    Opole

    • 21 815 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola w odleg...

  • Lokal użytkowy Opole, Kościuszki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Opole, Kościuszki

    Opole

    • 2 000 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIĘKNY LOKAL W PRESTIŻOWEJ KAMIENICY Lokal biurowo-usługowy, mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sam lokal zachwyca ponadcza...

  • Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK
    1 / 8
    Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK

    Opole

    • 11 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem lokal użytkowy o przeznaczeniu gastronomicznym i innym o pow. 156 m2. Opole ścisłe Centrum Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze w zabytkowej kamie...

  • Lokal 78m2 Centrum pl. Kopernika
    1 / 7
    Lokal 78m2 Centrum pl. Kopernika

    Opole

    • 699 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 078 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z lokalem na sprzedaż w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się z dużego p...

  • Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK
    1 / 9
    Wynajem lokal uż.gastronomiczny 370 m2.Opole RYNEK

    Opole

    • 29 000 zł cena
    • 370 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem lokal użytkowy o przeznaczeniu gastronomicznym o pow. 370 m2. Opole ścisłe Centrum Proponujemy do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany na parterze w zabytkowej kamienicy, w...

  • WYNAJMĘ POMIESZCZENIA BIUROWE
    1 / 8
    WYNAJMĘ POMIESZCZENIA BIUROWE

    Opole

    • 5 372 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od zaraz 3 pomieszczenia biurowe wraz z pomieszczeniami socjalnymi o łącznej powierzchni 96,3 m2 w nowym budynku wyposażonym w windę, ogrzewanie centralne gazowe, klim...

  • Nieruchomość - Tułowice
    1 / 3
    Nieruchomość - Tułowice

    Tułowice

    • 4 986 000 zł cena
    • 1 682 m2 powierzchnia
    • 2 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ogłasza sprzedaż z wolnej ręki przedsiębiorstwa CREATIVE FACTORY Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Tułowicach. W skład przedsiębiorstwa wchodzą w szczególn...

  • Obiekt magazynowo-biurowy Opole
    1 / 16
    Obiekt magazynowo-biurowy Opole

    Opole

    • 6 450 000 zł cena
    • 8 128 m2 powierzchnia
    • 794 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt położony w Opolu, w przemysłowej części dzielnicy Szczepanowice, przy ulicy Magazynowej 4, działka numer 1383. Działka o powierzchni 8128m2, zabudowana jest piętrowym budyn...

  • Lokal na wynajem Centrum w sąsiedztwie Solaris
    1 / 6
    Lokal na wynajem Centrum w sąsiedztwie Solaris

    Opole

    • 3 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszam do zapoznania się z lokalem na wynajem w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się z dużego pr...

  • Lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze
    1 / 11
    Lokal użytkowy Opole Bliskie Zaodrze

    Opole

    • 4 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    SPRZEDAM Duży ustawny lokal z ogromnymi możliwościami Lokal o powierzchni 115m2 usytuowany na parterze kompleksu handlowo-usługowego KARO. Obiekt znajduje się przy jednych z głó...

  • Lokal użytkowy Opole, Wspólna
    1 / 7
    Lokal użytkowy Opole, Wspólna

    Opole

    • 12 816 zł cena
    • 534 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wyłączność oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu nieruchomości Hali z pomieszczeniami biurowymi zlokalizowanej w Opolu ulica Wspólna 3, (zachodnia część Opola w odległ...

  • Lokal użytkowy Opole
    1 / 4
    Lokal użytkowy Opole