• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowy Modlin
  • Będzin +20 km
  • Będzin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prószkowem

(395)
  • sprzed. mieszk.64m2. I p.dobry standard niski blok

    Opole » Kolonia Gosławicka

    • 648 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe ok.65 m2. bardzo dobry standard, Opole - Osiedle Rodło ! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie z balkonem od stron...

  • Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam

    Opole

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow.38m polozone na w 4-pietrowym bloku w srodmiesciu.Teren ogrodzony zamykany na szlaban miejsce postojowe.Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy w...

  • Mieszkanie Opole, Katowicka
    Mieszkanie Opole, Katowicka

    Opole

    • 4 690 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA OD CZERWCA!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego na wynajem, o powierzchni 89 m2, położonego w doskonałej lokalizacji ul. Katowicka 39...

  • Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77
    1 / 11
    Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77

    Opole

    • 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem – w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m², dodatkowo z piwnicą o powierzchni...

  • Mieszkanie Opole Gosławice, Wiejska
    Mieszkanie Opole Gosławice, Wiejska

    Opole

    • 699 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwupoziomowe Świetna lokalizacja: Gosławice Unikalna aranżacja nieruchomości o powierzchni ok. 76,34m2, usytuowana w dzielnicy Opola. Nieruchomość znajduje się w kam...

  • Dom w zabudowie szeregowej Opole - Gosławice

    Opole » Gosławice

    • 699 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 198 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o pow. 76,34 m2, położony na działce 164 m2, zlokalizowany na osiedlu Gosławice w Opolu. Budynek dwukondygnacyjny, z trzema garażami na po...

  • Dom gotowy do zamieszkania - Chrząstowice k/Opola

    Chrząstowice

    • 1 280 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 6 565 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 162 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Chrząstowic. Nieruchomość wyróżnia się przemyślanym układem, dobrym standard...

  • Dom Wygodny, Inteligentny, Opole-Chmielowice

    Opole

    • 2 500 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom wolnostojący | 224,4 m² + garaż 36 m2 | 2010 r, Chmielowice - Opole.Przedstawiam Państwu do zakupu-sprzedaż, wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o wysokim standar...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka 34m² z balkonem, gotowa do zamieszkania
    1 / 14
    Kawalerka 34m² z balkonem, gotowa do zamieszkania

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka idealna dla singla lub pary – gotowa do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34,10 m², położonej...

  • Mieszkanie Opole, Niemodlińska
    Mieszkanie Opole, Niemodlińska

    Opole

    • 544 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,55 m, położone na pierwszym piętrze jednej z kamienic na opolskim Zaodrzu. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia...

  • Lokal użytkowy w głównym pasażu
    1 / 7
    Lokal użytkowy w głównym pasażu

    Opole

    • 285 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 10 556 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – lokal użytkowy z funkcją usługową (obecnie wynajmowany) Spółdzielcze prawo własnościowe Lokalizacja: pawilon SKAUT, główny pasaż – lokal narożny z dużymi szybami witr...

  • Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek
    1 / 3
    Działka rolna 1,67 ha – Grodziec, gmina Ozimek

    Grodziec

    • 85 170 zł cena
    • 16 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 1,6700 ha, położona w miejscowości Grodziec, w gminie Ozimek, w spokojnej i zielonej okolicy, w otoczeniu gruntów rolnych i terenów...

  • Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka
    Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka

    Opole

    • 730 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Opole

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osied...

  • 2 pokoje po remoncie z balkonem  – Opole
    1 / 10
    2 pokoje po remoncie z balkonem – Opole

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje po remoncie z balkonem typu loggia – Armii Krajowej Opole Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m², położoneg...

  • Nowoczesny apartament świetna lokalizacja

    Opole

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 116 m², usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku wyposażonego w win...

  • Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w Nowej Wsi królewskiej
    1 / 15
    Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w Nowej Wsi królewskiej

    Opole

    • 790 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 5 164 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Cześć, dzień dobry, z tej strony Agent Jano Na sprzedaż wolnostojący dom w Opolu w dzielnicy Nowa wieś królewska. To zadbana nieruchomość, która od progu sprawia wrażenie bardzo...

  • 3 pokoje z balkonem – Centrum Opola
    1 / 11
    3 pokoje z balkonem – Centrum Opola

    Opole

    • 2 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 46,11 m², położonego w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Galerii Solar...

  • Mieszkanie Opole, Sieradzka
    Mieszkanie Opole, Sieradzka

    Opole

    • 569 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,17 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Si...

  • TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica
    1 / 9
    TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica

    Opole

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie czekaj – takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w absolutnie topowej lokalizacji – przy Rynk...