• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dawidy Bankowe
  • Tychy +20 km
  • Nowy Dwór Mazowiecki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Prószkowem

(395)
  • Działka na sprzedaż bud.-usług. 27 ar. Niemodlin

    Niemodlin

    • 188 000 zł cena
    • 2 706 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną z dopuszczeniem usług, niezabudowaną o powierzchni 2706 m2 (27,06 ar), położoną w Niemodlinie - Centrum. Teren płaski, działka posia...

  • Dom Opole Grudzice

    Opole » Grudzice

    • 2 200 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 10 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 210 m2 wraz z budynkami usługowo magazynowymi o powierzchni użytkowej ok. 455 m2 w Opolu - Grudzice na działce o pow. 1439 m2. Dom skła...

  • Mieszkanie Opole Groszowice

    Opole » Groszowice

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z WC oraz przedpokoju, balk...

  • Mieszkanie 34 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 499 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Centrum Opola. Mieszkanie w wysokim standar...

  • Sprzedaż nowy dom wolnost. 220 m2. Opole Grudzice

    Opole » Grudzice » ul. Orkana

    • 1 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 5 455 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SPRZEDAŻ dom - nowy, wolnostojący, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, o pow. mieszkalnej ok.220 m2. - Opole - Grudzice. Proponujemy Państwu nowy /rok budowy 2007/, wygodny i funkcj...

  • Mieszkanie na sprzedaż Opole Śródmieście pow. 73m2

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 555 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, Opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok....

  • Obiekt użytkowy 95m2, Suchy Bór

    Suchy Bór

    • 320 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 3 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni ok. 95 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w miejscowości Suchy Bór, około 5 km od Opola. Nieruchomość...

  • Teren usług-prod. na sprzedaż Opole NWK

    Opole » Nowa Wieś Królewska

    • 2 500 000 zł cena
    • 17 610 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy państwu nieruchomość komercyjną, teren inwestycyjny o powierzchni 1,76 ha, usytuowany w bardzo atrakcyjnej części miasta Opola w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Teren p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom na sprzedaż pow. 282 m2, dz. 39 ar Gogolin

    Gogolin » ul. Jasna

    • 1 390 000 zł cena
    • 282 m2 powierzchnia
    • 4 930 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego domu zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Gogolin, w województwie opolskim. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego mi...

  • Dom wolnostojący, na działce 1252 m2, Walidrogi

    Walidrogi

    • 520 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania ok. 120 metrowy dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 1252 m2 zlokalizowanej w otoczonej lasami miejscowości Wali...

  • Obiekt produkcyjno-mieszkalny, Opole, Pasieka

    Opole

    • 1 500 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 5 977 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania budynek wolnostojący, w przeszłości pełniący funkcję produkcyjną oraz mieszkalną, o powierzchni użytkowej 251 m2, zlokalizowany w Centrum Opola na działce o pow. 144m...

  • 1 / 2
    Lokal Opole Centrum

    Opole

    • 190 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 9 048 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni 21 m2 składający się z jednego pomieszczenia do własnej aranżacji, na gruncie dzierżawionym z możliwością przedłużenia dzierżawy. Os...

  • Sprzedaż dom 230 m2. Opole Kolonia Gosławicka

    Opole » Kolonia Gosławicka » ul. Pomorska

    • 1 100 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SPRZEDAŻ - wyremontowany, dwukondygnacyjny, dom w zabudowie bliźniaczej o pow.ok. 230 m2. pięknie zagospodarowana działka 600 m2. - OPOLE Kolonia Gosławicka. Dom mieszkalny w zabu...

  • Obiekt Opole Grudzice

    Opole » Grudzice

    • 3 600 000 zł cena
    • 665 m2 powierzchnia
    • 5 414 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obiekt-pensjonat ,hostel wraz z budynkami pomocniczymi o łącznej powierzchni 665m2 w Opolu- Grudzice na działce o pow. 1439 m2, składa się z 9 pokoi, holu, klatki schodowej, 2 duży...

  • Sprzedaż dom Opole Szczepanowice 400 m2, dz. 12 ar

    Opole » Szczepanowice

    • 2 500 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Państwu dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom wolnostojący, z garażem w bryle budynku, o powierzchni około 400 m2, posadowiony na działce o powierzchni 12, 10 ar, znajdując...

  • Obiekt na sprzedaż pow. 715 m2, Opole Gosławice

    Opole » Gosławice » ul. Oleska

    • 3 349 000 zł cena
    • 715 m2 powierzchnia
    • 4 684 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż obiekt dwukondygnacyjny z możliwością adaptacji poddasza o łącznej pow. 715 m2, położony na działce o pow. 1302 m2 (13,02 ar). Nieruchomość zlokalizowana w O...

  • Obiekt na sprzedaż 300m2, Opole, ul. Pomorska

    Opole » Śródmieście

    • 1 590 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży obiekt dwukondygnacyjny, w zabudowie bliźniaczej, o łącznej pow. około 300 m2, położony na działce o pow. 589 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Śródmi...

  • Działka dla dewelopera Opole, Wrzoski

    Opole

    • 3 150 000 zł cena
    • 17 300 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DLA DEWELOPERA Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 17300 m2, usytuowana w Opolu, dzielnica Wrzoski. Nieruchomość posiada wydzieloną drogę oraz częściowo pozw...

  • Dom sprzed.Skarbiszowice Gm.Tułowice, 20km.od Opol

    Skarbiszowice

    • 800 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Sprzedaż - Skarbiszowice Gmina Tułowice, 20 km. od Opola Oferujemy Państwu jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony budynek mieszkalny, o powierzchni mieszkalnej o...

  • Dom na sprzedaż Opole Grudzice pow. 175 m2

    Opole » Grudzice » inne Most ks. Konstantego Bajko

    • 1 650 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy Dom Wolnostojący na sprzedaż w Opolu w dzielnicy Grudzice, składający się z trzech poziomów: przyziemia, wysokiego parteru i poddasza użytkowego o łącznej powierzchni uży...