• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lipowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pilawą

(111)
  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Stara Wieś

    • 850 000 zł cena
    • 228 m2 powierzchnia
    • 3 729 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mariańskie Porzecze

    • 1 480 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Best
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Stara Wieś

    • 1 700 000 zł cena
    • 456 m2 powierzchnia
    • 3 729 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kubiak Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 18
    Dom bliźniak

    Garwolin

    • 929 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Trident House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołbiel

    • 465 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 14 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom dla rodziny
    1 / 16
    Komfortowy dom dla rodziny

    Garwolin

    • 1 450 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Stara Wieś

    • 8 856 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łucznica

    • 7 700 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 19 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Zabieżki

    • 1 299 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działki Borowie
    1 / 3
    Sprzedam działki Borowie

    Borowie

    • 135 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Do sprzedania działki z wydanymi warunkami zabudowy w Borowiu przy drodze krajowej 76. 146/1-1430 m2 (135 tys) 146/2-1390m2 sprzedana 146/4-902m2 (95 tys) 146/5-896 m2...

  • 1 / 4
    Piotrowice - działka 20 arów w doskonałej cenie!

    Piotrowice

    • 95 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piotrowice - działka budowlana 20 arów w doskonałej cenie! Właściwości:Wymiary: 25 m x 75 mDziała płaska, przy drodze asfaltowejLokalizacja:- Piotrowice, gmina Nałęczów- Odległość...

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Stara Wieś

    • 2 220 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 7 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PL NIERUCHOMOŚCI LINIA ZACHODNIA ANETTA SZWONDER
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Piwonin

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wilga ul. Babci I Dziadka

    Wilga » inne Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"

    • 1 600 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż piękny dom w minimalistycznym stylu o powierzchni ok 244m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w miejscowości Wilga w województwie mazowieckim, powiecie garwol...

  • Lokal użytkowy na wynajem
    Lokal użytkowy na wynajem

    Sobiekursk

    • 20 000 zł cena
    • 486 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    W skrócie Dom wolnostojący z biurem + budynek magazynowy + miejsce na dodatkowe hale produkcyjne/magazyny | działka 10300 m2 | pierwszy budynek z biurem o pow. 448 m2, w tym 8 poko...

  • Sprzedam domek mobilny całoroczny wraz z działką

    Wilga

    • 275 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży domek o pow.35m2 /dwie sypialnie ,salon z aneksem kuchennym/.Nieruchomość znajduje się w gminie Wilga wieś Cyganówka .Urokliwe miejsce :cisza, spokój ,pośród l...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Kołbiel, powiat otwocki. Właściciel

    Kołbiel

    • 295 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane położone w Kołbieli pod Warszawą (Kołbiel, powiat Otwock). Świetna lokalizacja w pobliżu Warszawy, w powiecie Otwockim, w starej miejscowości Kołbiel, d...

  • 1 / 3
    Działka Borki

    Borki

    • 290 000 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Borki, gmina Radzymin, o powierzchni całkowitej 1937 m2. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfal...

  • Posesja na sprzedaż
    1 / 15
    Posesja na sprzedaż

    Stara Wieś

    • 2 700 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom jednopiętrowy z piwnicą, piętro domu jest w drzewie, dwie łazienki, klimatyzacja oraz panele fotowoltaiczne na 6 kW. Na terenie posesji znajduje się garaż z kanałem, dom letnis...

  • Działka budowlana 2700m Górzno powiat garwoliński

    Górzno

    • 162 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana o powierzchni 2700m2 przeznaczona na zabudowe mieszkaniową jednorodzinną lub działalnośc komercyjną. Tel.[tel] Mail [email]