• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Przydawki

(1)
  • Działka Przydawki

    Przydawki

    • 1 950 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękny pasek ziemi w miejscowości Przydawki w Sobieniach Jeziory. Pasek jest duży, idealnie nadaje się na siedlisko, posiadłość wypoczynkową bowiem mamy tu staw, mnóstw...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Piękna działka 40 km od Warszawy

    Ostrówek

    • 660 000 zł cena
    • 26 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Idealna oferta dla Dewelopera lub Inwestora czy też jako działka pod wymarzony dom. Oferuję na sprzedaż piękną działkę zlokalizowaną w południowo części woj. Mazowieckiego gm....

  • 1 / 3
    Działka Borki

    Borki

    • 290 000 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Borki, gmina Radzymin, o powierzchni całkowitej 1937 m2. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfal...

  • Sprzedam domek mobilny całoroczny wraz z działką

    Wilga

    • 275 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży domek o pow.35m2 /dwie sypialnie ,salon z aneksem kuchennym/.Nieruchomość znajduje się w gminie Wilga wieś Cyganówka .Urokliwe miejsce :cisza, spokój ,pośród l...

  • Dom Wilga ul. Babci I Dziadka

    Wilga » inne Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"

    • 1 600 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż piękny dom w minimalistycznym stylu o powierzchni ok 244m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w miejscowości Wilga w województwie mazowieckim, powiecie garwol...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Piwonin

    • 249 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 3 113 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Immo Concept Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łucznica

    • 7 700 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 19 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Mariańskie Porzecze

    • 1 480 000 zł cena
    • 285 m2 powierzchnia
    • 5 193 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Best
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wilga

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Citymark
    Biuro nieruchomości

  • Dom Osieck, Osieck
    1 / 15
    Dom Osieck, Osieck

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy rezydencję na potężnej działce o powierzchni 12 000 m2. Dom o powierzchni 560 m2 z wewnętrzną częścią SPA i basenem Wyjątkowa propozycja dla poszukujących prywatnośc...

  • Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym
    1 / 5
    Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Sobienie Kiełczewskie Drugie

    • 230 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej gminnej, ogrodzona. Woda, prąd-własny słup energetyczny. Domek letniskowy, sad około 60 drzew owocowych: 20 czereśni, 12 wiśni, j...

  • Dom Osieck,
    1 / 14
    Dom Osieck,

    Osieck

    • 1 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom typu stodoła w Osiecku - komfort, przestrzeń i natura Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom typu stodoła o powierzchni 280 m², położony w malowniczej c...

  • Działka w Sobieniach Jeziory.
    1 / 5
    Działka w Sobieniach Jeziory.

    Sobienie Biskupie

    • 320 000 zł cena
    • 4 008 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę o pow. 4008 m2 w miejscowości Sobienie - Jeziory, w pobliżu niska zabudowa jednorodzinna . Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, trzeba wyst...

  • Dom Brzumin ul.

    Brzumin

    • 1 470 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny dom z duszą | Brzumin | 28 km od KabatW otulinie zieleni, zaledwie 28 km od warszawskich Kabat, czeka na Ciebie dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią...

  • Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa
    1 / 16
    Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa

    Sobienie Biskupie

    • 179 200 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana o numerze  4/8  nieopodal centrum miejscowości. Lokalizacja: Działki znajdują się w pobliżu centrum miejscowości Sobienie-Jez...

  • Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku
    Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku

    Osieck

    • 120 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spredam dzialke budowlana w Osiecku, z warunkami zabudowy. Dzialka ma powierzchnie 1396 m kw. ksztalt trapezu. Na dzialce znajduje sie przylacze gazu i kabel telefoniczny. W drodze...

  • Sprzedam dzialke
    Sprzedam dzialke

    Osieck

    • 125 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow. 1396 m kw w Osiecku. Dzialka polozona jest na skraju Osiecka w otoczeniu nowych, ladnych domow. Ma ksztalt trapezu. Dwoma bokami dotyka do drog, j...

  • Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego
    1 / 14
    Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cisza | Prywatność | Samowystarczalność | Strefa SPA | Duża działka | 30 minut od Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w Osiecku (powiat otwocki...

  • Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,
    1 / 15
    Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,

    Sobienie Szlacheckie

    • 715 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie...

  • Dom wolnostojący 147 m2 działka 815 m do aranżacji - Osieck
    1 / 15
    Dom wolnostojący 147 m2 działka 815 m do aranżacji - Osieck

    Osieck

    • 540 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo, Oferta bezpośrednia. Do sprzedaży dom wolnostojący w budowie, Osieck, ul. Księżnej Anny 24, Działka nr 3076, pow. 815 mkw., tereny mieszkaniowe, kształt działk...

  • Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,
    Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,

    Potycz

    • 234 540 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1303 m², zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Potycz w gminie Góra Kalwaria, zaledwie pół godziny drogi od granic...

  • Lokal usługowy 130m2 z ogródkiem, Borki, Zegrze
    1 / 16
    Lokal usługowy 130m2 z ogródkiem, Borki, Zegrze

    Borki

    • 7 380 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Potencjał lokalu: Największą zaletą tej nieruchomości jest jej uniwersalność. Obecny układ sprawia, że można tu wejść i od razu organizować przyjęcia czy prowadzić zajazd. Jeśli j...

  • Hala 1000 m² przy DK 801  26 km od Warszawy
    Hala 1000 m² przy DK 801 26 km od Warszawy

    Warszawice

    • 3 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 1000 m² działka ok. 3000 m² DK 801 26 km od Warszawy Oferuję na sprzedaż nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 1000...

  • Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro
    1 / 16
    Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro

    Sobienie Szlacheckie

    • 930 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m², położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe p...