• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pilawa +20 km
  • Lipowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pilawą

(111)
  • Budynek produkcyjny z zapleczem hotelowym
    1 / 15
    Budynek produkcyjny z zapleczem hotelowym

    Sobiekursk

    • 1 999 999 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferujemy wyjątkową okazję zakupu / wynajmu zakładu biznesowego z hotelem, zlokalizowanego w miejscowości Sobiekursk koło Otwocka Wielkiego. O...

  • Działka leśna w miejscowości Stary Żabieniec ( 4308 m2 )
    1 / 8
    Działka leśna w miejscowości Stary Żabieniec ( 4308 m2 )

    Stary Żabieniec

    • 50 000 zł cena
    • 4 308 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam bezpośrednio działkę leśną w miejscowości Stary Żabieniec o powierzchni 4308 m², jednostka ewidencyjna: Wilga, powiat garwoliński. Na działce starodrzew sosnowy. W 2017 ro...

  • Sprzedam kompleks działek rolno -budowlanych z siedliskiem
    1 / 12
    Sprzedam kompleks działek rolno -budowlanych z siedliskiem

    Wólka Iłówiecka

    • 360 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję do sprzedaży kompleks 9-ciu działek rolno- budowlanych z siedliskiem w tym również las, w Wólce Iłówieckiej 7 km od Mińska Mazowieckiego. Siedlisko z domem i budynkiem gosp...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 520 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Dom parterowy – duży ogród, taras, warsztat

    Celestynów

    • 1 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOŚĆ!TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Marzysz o miejscu, w którym po pracy możesz odetchnąć, wypić kawę na tarasie i patrzeć, jak dzieci bawią się w ogrodzie? Ta...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą
    1 / 14
    Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą

    Kołbiel

    • 992 789 zł cena
    • 20 261 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2,0261 ha ziemi w miejscowości Kołbiel. Obszar składa się z 4 działek o różnym statusie i powierzchni. DO ZAKUPU NIE SĄ POTRZEBNE UPRAWNIENIA ROLNICZE !!! DZIAŁKA nr 13-...

  • Lokal handlowo-usługowy na trasie Lublin-Nałęczów.

    Piotrowice

    • 150 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy ok 140m2Po adaptacji moze służyć jako lokal mieszkalnyPrzy głównej ulicy przy trasie Lublin - Markuszów - Nałęczów.Istnieje możliwość adaptacji tej nieruc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana, uzbrojona STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 415 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • Sprzedam siedlisko w Górznie

    Górzno

    • 210 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Sprzedam siedlisko z domem drewnianym w Górznie na ul.Dębowej 45 Działak około 2200. Dojazd drogą utwardzoną z dwóch stron. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu:tel.[tel]

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • Atrakcyjna rezydencja w osadzie Kołbiel.

    Kołbiel

    • 1 950 000 zł cena
    • 448 m2 powierzchnia
    • 4 353 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bardzo atrakcyjna rezydencja, położona w cichym i spokojnym miejscu a jednocześnie blisko szlaków komunikacyjnych i zaplecza handlowego. Można ja przeznaczyć na ośrodek konferency...

  • 1 / 4
    Działka w pierwszej linii zabudowy pow.1160m2

    Stara Wieś

    • 590 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Starej Wsi gmina Nadarzyn o powierzchni 1 160m2, działka w pierwszej linii zabudowy w kształcie w prostokąta, przybliżone wymiary 36x32m.Działka częściowo ogr...

  • Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.
    1 / 4
    Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.

    Goździk

    • 58 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane. Goździk gm. Górzno. Powiat Garwoliński. Początek miejscowości Gożdzik, przy przystanku PKS w stronę Garwolina. 4,5 km do Garwolina. Niecałe 2 km do szkoły pods...

  • Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola

    Lasek

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa o powierzchni 7800 m2 w miejscowości Lasek gmina Żabia Wola - na sprzedaż. Duża działka usługowo-mieszkaniowa położona w drugiej linii zabudowy...

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wilga

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Citymark
    Biuro nieruchomości

  • Piękny dom w Goździku
    1 / 19
    Piękny dom w Goździku

    Goździk

    • 1 580 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 15 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Działka Przydawki

    Przydawki

    • 1 950 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękny pasek ziemi w miejscowości Przydawki w Sobieniach Jeziory. Pasek jest duży, idealnie nadaje się na siedlisko, posiadłość wypoczynkową bowiem mamy tu staw, mnóstw...

  • Siedlisko w urokliwej wsi, 43 km od Warszawy
    1 / 8
    Siedlisko w urokliwej wsi, 43 km od Warszawy

    Celestynów

    • 167 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI STELMASZAK - Marzena Stelmaszak
    Biuro nieruchomości