• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pilawą

(111)
  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,
    1 / 15
    Mieszkanie Sobienie Szlacheckie gm. Sobienie-Jeziory,

    Sobienie Szlacheckie

    • 715 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 213 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Gotowe do wprowadzenia mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie...

  • Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego
    1 / 14
    Dom Osieck, Ks. Aleksandra Olszewskiego

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cisza | Prywatność | Samowystarczalność | Strefa SPA | Duża działka | 30 minut od Warszawy Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja położona w Osiecku (powiat otwocki...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Garwolin

    • 168 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położną w Sławinach. Powierzchnia działki to 2800 m kw. Dojazd drogą szutrową, dookoła las mieszany i śpiew ptaków. Media w drodze. Działka ma szerokość...

  • Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków
    1 / 5
    Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków

    Rębków

    • 330 000 zł cena
    • 10 105 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ponad hektar prywatnej przestrzeni z możliwością budowy – Rębków k. Garwolina Duża działka, cisza i przestrzeń – coraz trudniej znaleźć takie miejsce w rozsądnej odległości od mia...

  • Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie
    1 / 4
    Sprzedam lub zamienię dom Podlaskie

    Jatne

    • 195 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 448 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Witam zamienię lub sprzedam dom w okolicach Augustowa i parku Biebrzańskiego .Dom nadaje się do zamieszkania.W domu jest kuchnia 2pokoje jest łazienka, przedpokój komora w komorze...

  • Działka inwestycyjna 3,1 ha - Starogród
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 3,1 ha - Starogród

    Starogród

    • 800 000 zł cena
    • 31 174 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 31 174 m², składająca się z numerów ewidencyjnych 361/1 oraz 363, położona w miejscowości Starogród, w gminie Siennica, powiat miński. Nie...

  • Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina
    1 / 5
    Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina

    Nowy Puznów

    • 289 000 zł cena
    • 5 651 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 56 arów blisko S17 to miejsce, które łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację. Położona w miejscowości Nowy Puznów, w gminie Garwolin, stanowi doskonałą propozycję...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • bliźniak w otulinie lasu – Nowy Puznów
    1 / 11
    bliźniak w otulinie lasu – Nowy Puznów

    Nowy Puznów

    • 719 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 2 568 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek został wzniesiony w technologii tradycyjnej z solidnego suporexu. Wyposażony w stolarkę okienną i drzwiową, a dach został zabezpieczony pokryciem z papy. Konstrukcja pozwa...

  • Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa

    Sobienie Biskupie

    • 179 200 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana o numerze  4/8  nieopodal centrum miejscowości. Lokalizacja: Działki znajdują się w pobliżu centrum miejscowości Sobienie-Jez...

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa
    1 / 16
    Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem
    1 / 15
    Dom parterowy pod Nadarzynem z szybkim dojazdem

    Stara Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 12 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowe, eleganckie domy parterowe zlokalizowane w kameralnej inwestycji Osiedle Bałtycka w Starej Wsi obok Nadarzyna w dwóch dostępnych i wygodnych powierzchniach 194,91...

  • Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy
    1 / 16
    Dom parterowy z szybkim dojazdem do Warszawy

    Stara Wieś

    • 2 500 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 12 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje
    1 / 16
    Wilga - klimatyczny domek z 2 tarasami na weekendy, wakacje

    Wilga

    • 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Klimatyczny, drewniany dom całoroczny z dwoma tarasami znajduje się w lesie we wsi Malinówka nieopodal znanej miejscowości turystyczno- wypoczynkowej Wilga, 50 km od Warszawy. Dzia...

  • Dom Brzumin ul.

    Brzumin

    • 1 470 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny dom z duszą | Brzumin | 28 km od KabatW otulinie zieleni, zaledwie 28 km od warszawskich Kabat, czeka na Ciebie dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią...

  • Działka leśna rolna na sprzedaż
    1 / 6
    Działka leśna rolna na sprzedaż

    Słup Pierwszy

    • 38 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolna o pow. 2 200 m² w Słupie Pierwszym, gmina Borowie nr. ewidencyjny 211/1 Opis działki: Działka położona przy skraju drogi gminnej (ok. 200 m od drogi ut...

  • Działka budowlana
    1 / 11
    Działka budowlana

    Glina

    • 90 zł cena
    • 3 228 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni użytkowej 3228m2 Działka została podzielona na 3 odrębne działki budowlane (WZ) Działka pow 115.3m2 kolor fioletowy Działka pow 1037m2 kolor róż...

  • Piękny parterowy dom działka 1ha do wprowadzenia
    1 / 16
    Piękny parterowy dom działka 1ha do wprowadzenia

    Parcele-Rębków

    • 2 650 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 15 407 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfortowy dom o powierzchni 172m zlokalizowany jest pod Garwolinem, Parcele Rębków. Bardzo duża wyjątkowo zagospodarowana działka o wielkości 10000m. W sąsiedztwie zabudowa jednor...

  • Wygodny dom, duża działka, Kołbiel, Gadka
    1 / 7
    Wygodny dom, duża działka, Kołbiel, Gadka

    Gadka

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w którym postawiono na funkcjonalność, przestrzeń, oraz wysoki standard. Budynek o powierzchni 200 m2, na działce 3000 m2, w pobliżu Mazowie...

  • Dom Człekówka 8 pokoi
    1 / 12
    Dom Człekówka 8 pokoi

    Człekówka

    • 850 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom położony w Człekówce, gmina Kołbiel. Budynek jest usytuowany na działce o powierzchni 1100m2. Składa się z parteru, piętra i poddasza. Powierzchnia budynku wynosi 260m2. W dom...