• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pilawa +20 km
  • Lipowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pilawą

(111)
  • Działka rolno leśna Kołbiel ul Polna
    1 / 8
    Działka rolno leśna Kołbiel ul Polna

    Kołbiel

    • 179 000 zł cena
    • 4 868 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno leśną w Kołbieli ul Polna. Wymiary działki 15m x 304m. Powierzchnia gruntu 4868m. Zapraszam Paweł Filipowicz  tel: [tel] Szanowni Państwo, Treść niniejsze...

  • Działka rolno budowlana Gocław gmina Pilawa
    1 / 7
    Działka rolno budowlana Gocław gmina Pilawa

    Gocław

    • 106 600 zł cena
    • 1 640 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję do sprzedania działkę w malowniczej miejscowości Gocław gmina Pilawa. Grunt o powierzchni 1640m2 i wymiarach 18m x 90m. Media: prąd i woda w drodze. Na nieruchomość przed...

  • Działka inwestycja - Jatne pow. otwocki
    1 / 14
    Działka inwestycja - Jatne pow. otwocki

    Jatne

    • 895 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna ok. 3500 m2, kształtna, z doskonałym dojazdem (z centrum Warszawy ok. 40 minut przez Południową Obwodnicę Warszawy i Trasę Lubelską). W 2012 roku rozpoczęto bu...

  • Działka usługowa gmina Kołbiel Lubice
    1 / 6
    Działka usługowa gmina Kołbiel Lubice

    Lubice

    • 999 999 zł cena
    • 22 658 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna (usługowa) położona w gminie Kołbiel, miejscowość Lubice, w powiecie Otwockim. Odległość od drogi S17 to 500 m,  (Warszawa - Lublin), węzeł Kołbiel 6 km. Aktu...

  • Działka rolno budowlana Gocław gmina Pilawa
    1 / 7
    Działka rolno budowlana Gocław gmina Pilawa

    Gocław

    • 285 000 zł cena
    • 7 913 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy. Malowniczo położona działka, otoczona jest polami i lasami. Wijąca się w pobliżu zakolami struga wodna dodaje uroku okolic...

  • Działka w Sobieniach Jeziory.
    1 / 5
    Działka w Sobieniach Jeziory.

    Sobienie Biskupie

    • 320 000 zł cena
    • 4 008 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dużą działkę o pow. 4008 m2 w miejscowości Sobienie - Jeziory, w pobliżu niska zabudowa jednorodzinna . Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, trzeba wyst...

  • Blisko S2, parking, duża posesja
    1 / 9
    Blisko S2, parking, duża posesja

    Jatne

    • 5 400 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia budynek wolnostojący  o powierzchni ~ 268 m2 z przeznaczeniem na biuro. Budynek usytuowany na ogrodzonej posesji bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Przed budynkiem o...

  • Działka rolna blisko drogi asfaltowej
    1 / 7
    Działka rolna blisko drogi asfaltowej

    Celestynów

    • 699 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 7 500 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 35,5 m x  211 m. Działka objęta Studium Uwaru...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przy drodze asfaltowej, duża działka
    1 / 6
    Przy drodze asfaltowej, duża działka

    Celestynów

    • 569 000 zł cena
    • 6 126 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 6 126 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 38,5 m x 211 m. Działka objęta Studium Uwarun...

  • działka
    działka

    Podbiel

    • 57 855 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w cichej okolicy Maz. Parku Kraj. z dobrym dojazdem. Pojemniki wielofunkcyjne 40/40/60 40/40/80 cm po 25 zł/szt.

  • Dom Osieck,
    1 / 14
    Dom Osieck,

    Osieck

    • 1 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom typu stodoła w Osiecku - komfort, przestrzeń i natura Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom typu stodoła o powierzchni 280 m², położony w malowniczej c...

  • Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym
    1 / 5
    Działka rekreacyjna z domkiem letniskowym

    Sobienie Kiełczewskie Drugie

    • 230 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej gminnej, ogrodzona. Woda, prąd-własny słup energetyczny. Domek letniskowy, sad około 60 drzew owocowych: 20 czereśni, 12 wiśni, j...

  • sprzedam działkę
    1 / 7
    sprzedam działkę

    Wólka Iłówiecka

    • 268 000 zł cena
    • 6 700 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość składa się z dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 6700m2.Posiadają status działek rolnych.Drogi asfaltowe umożliwiają dojazd do działki z dwóch...

  • Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha
    1 / 6
    Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha

    Całowanie

    • 450 000 zł cena
    • 3 476 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Całowanie obok nr 127 Powierzchnia 0.347 ha Działka ogrodzona Metalowy garaż

  • Dom Osieck, Osieck
    1 / 15
    Dom Osieck, Osieck

    Osieck

    • 4 150 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 7 411 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy rezydencję na potężnej działce o powierzchni 12 000 m2. Dom o powierzchni 560 m2 z wewnętrzną częścią SPA i basenem Wyjątkowa propozycja dla poszukujących prywatnośc...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Działka budowlana 2683m2, Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 990 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Prostokątna działka budowlana położona w podwarszawskiej Starej Wsi gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Nieruchomość niezabudowana o pow. 2683m2 i wymiarach 72m(szerok...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Sprzedam dom na wsi w otoczeniu lasu
    1 / 12
    Sprzedam dom na wsi w otoczeniu lasu

    Zakącie

    • 800 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 3 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w spokojnej okolicy we wsi Zakącie koło Garwolina. Dom otoczony z 3 stron lasem. GŁÓWNE INFORMACJE - Powierzchnia domu: 250 m2 . - Powierzchnia działki: 1300 m2 (n...

  • Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 455 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...