działka na sprzedaż
9 lip 2022

Działka budowlana Kołbiel, powiat otwocki. Właściciel

woj. Mazowieckie pow. otwocki gm. otwocki
Odświeżone 3 lata temu, Sobota, 9 lipiec 2022 20:47
295 000 zł 1 033 m2
295 000 zł 1 033 m2 286 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 1 033 m2
Cena za metr 286 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K21539586

Opis

Sprzedam działki budowlane położone w Kołbieli pod Warszawą (Kołbiel, powiat Otwock).
Świetna lokalizacja w pobliżu Warszawy, w powiecie Otwockim, w starej miejscowości Kołbiel, działki pośród starej zieleni i nowopowstających domów jednorodzinnych.
Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową lub usługową.
Każda z działek ma formę regularnego prostokąta umożliwiającą budowę domu jednorodzinnego z ogrodem czy budynku z usługami. Działki posiadają dostęp do mediów w ulicy.
Do sprzedaży są cztery działki w tej samej okolicy:
Działka w Kołbieli przy ulicy Armii Krajowej, nr działki 2384, powierzchnia 1033m2 , 295.000,- zł
Działka w Kołbieli przy ulicy Armii Krajowej, nr działki 2385, powierzchnia 1044m2, 299.000,- zł
Działka w Kołbieli przy ulicy 1-go Maja, nr działki 2453, powierzchnia 957m2, 239.000,- zł
Działka w Kołbieli przy ulicy 1-go Maja, nr działki 2456, powierzchnia 1674m2, 419.000,- zł
Istnieje możliwość zakupu każdej z działek indywidualnie. Oferta właściciela.
Niestety nie odpowiadamy na maile, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: Pokaż numer telefonu
O miejscowości Kołbiel: patrz Wikipedia
Niniejsze ogłoszenie stanowi niezobowiązującą zachętę do kontaktu, nie stanowi wiążącej oferty w rozumieniu odnośnych przepisów prawa.
  • Data aktualizacji: 2022-07-09
  • ID ogłoszenia: K21539586
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!