• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Dzianisz
  • Husów
  • Błachów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Pilawą

(111)
  • Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro
    1 / 16
    Apartament z widokiem na golf - 76 m² - Top piętro

    Sobienie Szlacheckie

    • 930 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 12 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Wyjątkowy apartament z widokiem na pole golfowe Sobienie Golf & Country Club Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 76 m², położony na ostatnim, 2. piętrze budynku (całe p...

  • Hala 1000 m² przy DK 801  26 km od Warszawy
    Hala 1000 m² przy DK 801 26 km od Warszawy

    Warszawice

    • 3 650 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa 1000 m² działka ok. 3000 m² DK 801 26 km od Warszawy Oferuję na sprzedaż nowoczesną halę produkcyjno-magazynową o powierzchni ok. 1000...

  • Okazja! Wola starogrodzka 1,4 ha 40 min od Warszawy, PKP
    1 / 11
    Okazja! Wola starogrodzka 1,4 ha 40 min od Warszawy, PKP

    Wola Starogrodzka

    • 280 000 zł cena
    • 13 399 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoje własne siedlisko z wyjściem prosto do lasu i szybkim dojazdem do miasta. Okazja tylko 21 PLN za m2 Wola Starogrodzka! Są jeszcze miejsca, gdzie poranki pachną lasem, a dzie...

  • Działka z prawem zabudowy
    1 / 10
    Działka z prawem zabudowy

    Kołbiel

    • 210 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolna, a właściwie dwie działki (nie podlegają obostrzeniom wynikającym z obrotu gruntami rolnymi) z prawem zabudowy do 50 m od drogi (zgodnie z miejscowym pl...

  • Obiekt biurowo-produkcyjny 930 m² ,działka 4561 m²
    Obiekt biurowo-produkcyjny 930 m² ,działka 4561 m²

    Siennica

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 561 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Obiekt biurowo-produkcyjny z dużym potencjałem inwestycyjnym 930 m² zabudowy na działce 4561 m² Na sprzedaż funkcjonalny budynek biurowo-magazynowy lub produkcyjny...

  • sprzedam 3 działki rekreacyjne
    1 / 6
    sprzedam 3 działki rekreacyjne

    Zgórze

    • 23 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 3 działki rekreacyjne po 0,36 ha każda, porośnięte, położone przy drodze gminnej gruntowej, ok. 400m od drogi asfaltowej i od urokliwej doliny rzeki Wilgi, znakomicie nada...

  • Lokal usługowy 130m2 z ogródkiem, Borki, Zegrze
    1 / 16
    Lokal usługowy 130m2 z ogródkiem, Borki, Zegrze

    Borki

    • 7 380 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Potencjał lokalu: Największą zaletą tej nieruchomości jest jej uniwersalność. Obecny układ sprawia, że można tu wejść i od razu organizować przyjęcia czy prowadzić zajazd. Jeśli j...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 455 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • Dom wolnostojący 147 m2 działka 815 m do aranżacji - Osieck
    1 / 15
    Dom wolnostojący 147 m2 działka 815 m do aranżacji - Osieck

    Osieck

    • 540 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 3 674 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szanowni Państwo, Oferta bezpośrednia. Do sprzedaży dom wolnostojący w budowie, Osieck, ul. Księżnej Anny 24, Działka nr 3076, pow. 815 mkw., tereny mieszkaniowe, kształt działk...

  • Działka Całowanie
    1 / 2
    Działka Całowanie

    Całowanie

    • 590 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m² położona przy Trasie 50. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod inwestycję l...

  • Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew
    1 / 6
    Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew

    Kępa Skórecka

    • 326 400 zł cena
    • 5 440 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny zlokalizowana w miejscowości Kępa Skórecka, w odległości 25 km od Góry Kalwarii i 17 km od Warki. Kształtna, trapez z jednym bokie...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Działka z WZ
    1 / 4
    Działka z WZ

    Wilchta

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy cisza blisko las do Garwolina 7 km nr działki 304,305,306,307,308

  • Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina
    1 / 2
    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina

    Sławiny

    • 95 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k. Garwolina. Las liściasto - iglasty, około 60-letni, powierzchnia 0,6 ha, kształt prostokąt, działka nr 302/2. Cena 95 tyś. do...

  • Dom Stara Wieś gm. Nadarzyn
    1 / 11
    Dom Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 1 300 000 zł cena
    • 275 m2 powierzchnia
    • 4 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 8 pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 222,3 m2 (pow. całkowitej 275,8 m2) zlokalizowany na działce o pow. 1109 m2 w Starej Wsi gm. Nadarzyn. Dobra lokali...

  • Dwie działki blisko Warszawy - gotowe pod budowę
    1 / 3
    Dwie działki blisko Warszawy - gotowe pod budowę

    Bolesławów

    • 410 000 zł cena
    • 1 765 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bolesławowie (gm. Wiązowna) Oferujemy dwie atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną, położone w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim d...

  • NOWA CENA Dzialka budowlana 1002m2 Gagolina,40km od Warszawy
    1 / 9
    NOWA CENA Dzialka budowlana 1002m2 Gagolina,40km od Warszawy

    Gągolina

    • 189 900 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana o powierzchni 1002 m2 w ksztalcie przyblizonego kwadratu okolo 30m x 34m we wsi Gagolina kolo Siennicy,nr dzialki 214/2 w drodze media : prad,woda, kanalizacja,sw...