• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kiczki Pierwsze

(1)
  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ, KICZKI PIERWSZE

    Kiczki Pierwsze

    • 75 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość rolną o powierzchni 1,86 ha, zlokalizowaną w miejscowości Kiczki Pierwsze, gm.Cegłów.

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • atrakcyjna działka budowlana

    Latowicz

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadam do sprzedania działki budowlane o zróżnicowanej powierzchni w miejscowości Latowicz. Działki znajdują się bezpośrednio przy drodze powiatowej (w pierwszej linii zabudowy)....

  • 1 / 4
    działka budowlana

    Latowicz

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 2500 m2 leśna Siennica Strugi Krzywickie / Chmielew
    1 / 3
    Działka 2500 m2 leśna Siennica Strugi Krzywickie / Chmielew

    Strugi Krzywickie

    • 35 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną 2500m2 gm.Siennica , Strugi Krzywickie/Chmielew, powiat Mińsk Mazowiecki szer.18m. , dł.140m. dojazd od drogi asfaltowej i drogą polną Nr Ew.dz. 383

  • Działka 5000m2 leśna Siennica
    1 / 3
    Działka 5000m2 leśna Siennica

    Strugi Krzywickie

    • 59 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśną 5000m2 gm.Siennica , Strugi Krzywickie /Julianów , powiat Mińsk Mazowiecki szer.25m. , dł.200m. w okolicy działki rekreacyjne i działki leśne Położona pr...

  • Działka w Piasecznie

    Piaseczno

    • 250 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno - budowlaną z dostępem do drogi asfaltowej w miejscowości Piaseczno (gmina Cegłów). Działka jest uzbrojona, doprowadzony jest wodociąg, oraz podziemne łacze...

  • Działka budowlana w Jeruzalu (Ranczo Wilkowyje)

    Jeruzal

    • 100 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Jeruzal (Ranczo Wilkowyje) w gminie Mrozy, powiat miński. Działka nr 725/1 o pow. 2954 (szerokość 18m, głębokość 168m) ujęta jest w MPZ...

  • Dom w Cegłowie
    1 / 7
    Dom w Cegłowie

    Cegłów

    • 985 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom na Wsi
    1 / 15
    Dom na Wsi

    Mienia

    • 944 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Cegłowie
    1 / 10
    Dom w Cegłowie

    Cegłów

    • 790 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom z działką i dwoma budynkami gospodarczymi w okolicy Rancza W...

    Wężyczyn

    • 900 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Atrakcyjna posesja z całorocznym domem wolnostojącym: 110 m2 na działce 4094 m2 (o wym. 54x86x50x73) otoczona tujami, świerkami , z 2 murowanymi budynkami gospodarczymi, ogrodz...

  • Barcząca, 4900m2, 46m x 107m
    1 / 4
    Barcząca, 4900m2, 46m x 107m

    Wiciejów

    • 249 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną w miejscowości Wiciejów, na granicy z Barczącą, o pow. 4900m2. Wymiary ok....

  • Działka 1363 m2 Latowicz
    1 / 5
    Działka 1363 m2 Latowicz

    Latowicz

    • 110 000 zł cena
    • 1 363 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Latowicz powiat miński. Powierzchnia: 1363 m2 Cena: 110 000 zł Działka znajduje się przy drodze DW802 zapewniając idealny dojazd w kierunku Miń...

  • Działka budowlana pow. 1977 m2
    1 / 7
    Działka budowlana pow. 1977 m2

    Woźbin

    • 200 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Woźbin gm. Cegłów. Powierzchnia: 1977 m2 Cena: 200 000 zł Lokalizacja: - PKP Cegłów - ok 2 km (trasa Warszawa - Siedlce) - Mińsk Mazowiecki -...

  • Działka inwestycyjna 3,1 ha - Starogród
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 3,1 ha - Starogród

    Starogród

    • 800 000 zł cena
    • 31 174 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 31 174 m², składająca się z numerów ewidencyjnych 361/1 oraz 363, położona w miejscowości Starogród, w gminie Siennica, powiat miński. Nie...

  • Działka inwestycyjna na sprzedaż. Magazyn, hala, kurnik.
    1 / 7
    Działka inwestycyjna na sprzedaż. Magazyn, hala, kurnik.

    Posiadały

    • 1 750 000 zł cena
    • 16 400 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam zabudowaną nieruchomość znajdująca się w miejscowości Posiadały gm. Cegłów powiat miński województwo mazowieckie ( działki nr 640 i 642/1 ). Teren z przeznaczeniem pod spe...

  • NOWA CENA Dzialka budowlana 1002m2 Gagolina,40km od Warszawy
    1 / 9
    NOWA CENA Dzialka budowlana 1002m2 Gagolina,40km od Warszawy

    Gągolina

    • 189 900 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana o powierzchni 1002 m2 w ksztalcie przyblizonego kwadratu okolo 30m x 34m we wsi Gagolina kolo Siennicy,nr dzialki 214/2 w drodze media : prad,woda, kanalizacja,sw...

  • Działka budowlana Huta Kuflewska gm. Cegłów,
    1 / 4
    Działka budowlana Huta Kuflewska gm. Cegłów,

    Huta Kuflewska

    • 65 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners prezentuje: Twoje miejsce na ziemi w Hucie Kuflewskiej - 11 działek w sercu natury! Szukasz przestrzeni pod budowę domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum...

  • Działka 1022 m2 z WZ
    1 / 5
    Działka 1022 m2 z WZ

    Woźbin

    • 112 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dostępne działki : 36/12 oraz 36/8 Nowa niższa cena : 132 000 ZŁ oraz 112 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę w Wydanymi Warunkami Zabudowy Nieruchomość w malowniczej miejscowośc...

  • Obiekt biurowo-produkcyjny 930 m² ,działka 4561 m²
    Obiekt biurowo-produkcyjny 930 m² ,działka 4561 m²

    Siennica

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 561 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Obiekt biurowo-produkcyjny z dużym potencjałem inwestycyjnym 930 m² zabudowy na działce 4561 m² Na sprzedaż funkcjonalny budynek biurowo-magazynowy lub produkcyjny...

  • Działka budowlana, działki inwestycyjne Posiadały
    1 / 3
    Działka budowlana, działki inwestycyjne Posiadały

    Posiadały

    • 160 800 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 1000 m2 do 1100 m2 o regularnym ,prostokątnym kształcie, doskonałe pod budowę domu jednorodzinnego. Posiadamy na sprzedaż 16 działek...