• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Moskwa
  • Pużyce
  • Niemcza
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Mienia

(1)
  • Dom na Wsi
    1 / 15
    Dom na Wsi

    Mienia

    • 944 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Trzy piękne działki z WZ, Izabelin, 50 km od Warszawy

    Izabelin

    • 57 800 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania trzy bardzo ładne działki z wydanymi Warunkami zabudowy. Wszystkie działki są sprzedawane po 50 z ł/m2. Działka o powierzchni 1156 m2 położona jest w Izabelinie, gm...

  • 1 / 2
    Działka Nowe Osiny

    Nowe Osiny

    • 10 000 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt około 50 tys.m2 Cena za hektar 200 pln Działka znajduje się w miejscowości NOWE OSINY około 1km od granicy miasta Mińsk Mazowiecki, położona bezpośrednio przy drodze kraj...

  • 1 / 2
    Działka Nowe Osiny

    Nowe Osiny

    • 2 500 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt około 10tys.m2 z możliwością powiększenia do 50tys.m2 Cena za hektar 250zł/m2 przy zakupie 5hektarów Działka znajduje się w miejscowości NOWE OSINY około 1km od granicy m...

  • DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ, KICZKI PIERWSZE

    Kiczki Pierwsze

    • 75 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość rolną o powierzchni 1,86 ha, zlokalizowaną w miejscowości Kiczki Pierwsze, gm.Cegłów.

  • Działka w Piasecznie

    Piaseczno

    • 250 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno - budowlaną z dostępem do drogi asfaltowej w miejscowości Piaseczno (gmina Cegłów). Działka jest uzbrojona, doprowadzony jest wodociąg, oraz podziemne łacze...

  • działka budowlana

    Nowe Osiny

    • 247 500 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną położoną w odległości 2,5 km od Minska Mazowieckiego a 45 km od Warszawy. Możliwość doprowadzenia mediów tj: gazu, prądu, wodociągu i Kanalizacj...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Barczącej koło Mińska Mazowieckiego

    Barcząca

    • 290 000 zł cena
    • 2 666 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 2666 m2 położona w Barczącej przy ul. Jasnej, granicząca z rz. Mienią. Działka w spadku podłużnym idealna do zagospodarowania ogrodu w formie tarasów

  • Działki z wydanymi WZ, Aleksandrów, gm. Jakubów, powiat miński

    Jakubów

    • 133 200 zł cena
    • 1 480 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania pięć działek budowlanych z uzyskanymi warunkami zabudowy! Działka nr 8/2, o powierzchni 1480m2, obręb: Aleksandrów, gmina Jakubów, powiat miński. Szerokość działki...

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Jakubów

    • 1 350 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 6 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Place4you Biuro Sprzedaży Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Cegłowie
    1 / 7
    Dom w Cegłowie

    Cegłów

    • 985 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 5 727 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Cegłowie
    1 / 10
    Dom w Cegłowie

    Cegłów

    • 790 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam Dom z Piękną Działką
    1 / 5
    Sprzedam Dom z Piękną Działką

    Jakubów

    • 750 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    W zasadzie większość danych jest zawarta w Fotografiach i Formularzu ogłoszenia. Dodam, że już są podłączone media typu: Woda. Centralne ogrzewanie. Podłogi na parterze. W całym...

  • MROZY dom z lokalem użytkowym.Okazja !
    1 / 15
    MROZY dom z lokalem użytkowym.Okazja !

    Mrozy

    • 1 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, zabudowaną domem jednorodzinnym w miejscowości Mrozy oraz lokalem użytkowym. Działka o powierzchni 1208m2, dom o powierzchni 150m2. Lo...

  • NOWA CENA Wyjątkowa działka z domkiem i stawem – Ryczołek
    1 / 11
    NOWA CENA Wyjątkowa działka z domkiem i stawem – Ryczołek

    Ryczołek

    • 190 000 zł cena
    • 6 242 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzysz o własnym azylu z dala od zgiełku miasta? Ta nieruchomość to idealne miejsce na odpoczynek, relaks i kontakt z naturą. Na sprzedaż działka o powierzchni 6242 m², położona...

  • Barcząca, 4900m2, 46m x 107m
    1 / 4
    Barcząca, 4900m2, 46m x 107m

    Wiciejów

    • 249 000 zł cena
    • 4 900 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowaną w miejscowości Wiciejów, na granicy z Barczącą, o pow. 4900m2. Wymiary ok....

  • Dom 170 m2 z dużą działką. Barcząca
    1 / 16
    Dom 170 m2 z dużą działką. Barcząca

    Barcząca

    • 599 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 992 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję Na sprzedaż dom w miejscowości Barcząca k. Mińska Mazowieckiego. Powierzchnia i układ pomieszczeń: - dom 120 m2 parter: 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, kotłownia, b...

  • Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8
    1 / 2
    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach – ul. Spokojna 8

    Mrozy

    • 999 999 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 18 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Mieszkania Bezczynszowe w Mrozach to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Spokojnej 8, w spokojnej, zielonej części Mrozów, w powiecie mińskim. Projekt obejmuje zaledwie czt...

  • Super działka budowlana
    1 / 4
    Super działka budowlana

    Mrozy

    • 169 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Mrozy Dąbrowa.numer działki 182 działka ma 2400m2 szerokości 12 m ( możliwość dokupienia od Gminy paska około 7 metrów Przetarg już niebawem za bard...

  • Działka rekreacyjna na granicy Targówka I Ząbek
    1 / 15
    Działka rekreacyjna na granicy Targówka I Ząbek

    Targówka

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • Działka budowlana pow. 1977 m2
    1 / 7
    Działka budowlana pow. 1977 m2

    Woźbin

    • 200 000 zł cena
    • 1 977 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w miejscowości Woźbin gm. Cegłów. Powierzchnia: 1977 m2 Cena: 200 000 zł Lokalizacja: - PKP Cegłów - ok 2 km (trasa Warszawa - Siedlce) - Mińsk Mazowiecki -...

  • Działka 1063 m2 z WZ Jakubów
    1 / 8
    Działka 1063 m2 z WZ Jakubów

    Jakubów

    • 110 000 zł cena
    • 1 063 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NOWA CENA Na sprzedaż działka w miejscowości Jakubów powiat miński Dostępne dwie działki: - powierzchnia 1063 m2 - 110 000 zł - powierzchnia 889 m2 - 99 500 zł Lokalizacja: - Mi...

  • Działka 2000m2 Aleksandrów gm. Jakubów pow. miński
    1 / 6
    Działka 2000m2 Aleksandrów gm. Jakubów pow. miński

    Jakubów

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NA SPRZEDAŻ wyjątkowa działka w spokojnej okolicy. Działka w miejscowości Aleksandrów, gmina Jakubów w powiecie mińskim. Nieruchomość ze względu na swoją lokalizację spełni oczeki...

  • Działka Wola paprotnia
    1 / 2
    Działka Wola paprotnia

    Wola Paprotnia

    • 170 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1000 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wola Paprotnia, niedaleko Mrozów (powiat miński). Działka...

  • Działka inwestycyjna na sprzedaż. Magazyn, hala, kurnik.
    1 / 7
    Działka inwestycyjna na sprzedaż. Magazyn, hala, kurnik.

    Posiadały

    • 1 750 000 zł cena
    • 16 400 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam zabudowaną nieruchomość znajdująca się w miejscowości Posiadały gm. Cegłów powiat miński województwo mazowieckie ( działki nr 640 i 642/1 ). Teren z przeznaczeniem pod spe...

  • Działka 1300 m2 Targówka
    1 / 2
    Działka 1300 m2 Targówka

    Targówka

    • 90 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka w miejscowości Targówka k. Mińska Mazowieckiego. Powierzchnia: 1300 m2 Cena: 90 000 zł Lokalizacja: - Mińsk Mazowiecki - ok 2 km - Warszawa - ok 45 minut Prz...

  • Działka budowlana Huta Kuflewska gm. Cegłów,
    1 / 4
    Działka budowlana Huta Kuflewska gm. Cegłów,

    Huta Kuflewska

    • 65 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MDP Partners prezentuje: Twoje miejsce na ziemi w Hucie Kuflewskiej - 11 działek w sercu natury! Szukasz przestrzeni pod budowę domu, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum...

  • Działka rolno-leśna  – idealna pod dom letniskowy
    1 / 3
    Działka rolno-leśna – idealna pod dom letniskowy

    Mrozy

    • 55 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka rolno-leśna Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i cichej okolicy miasta Mrozy ,otoczona piękną zielenią i bliskością lasu co czyni działkę jeszcze bardzie...

  • Działka 1022 m2 z WZ
    1 / 5
    Działka 1022 m2 z WZ

    Woźbin

    • 112 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dostępne działki : 36/12 oraz 36/8 Nowa niższa cena : 132 000 ZŁ oraz 112 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę w Wydanymi Warunkami Zabudowy Nieruchomość w malowniczej miejscowośc...

  • Obiekt biurowo-produkcyjny 930 m² ,działka 4561 m²
    Obiekt biurowo-produkcyjny 930 m² ,działka 4561 m²

    Siennica

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 561 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż: Obiekt biurowo-produkcyjny z dużym potencjałem inwestycyjnym 930 m² zabudowy na działce 4561 m² Na sprzedaż funkcjonalny budynek biurowo-magazynowy lub produkcyjny...

  • Działka budowlana, działki inwestycyjne Posiadały
    1 / 3
    Działka budowlana, działki inwestycyjne Posiadały

    Posiadały

    • 160 800 zł cena
    • 1 072 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni od 1000 m2 do 1100 m2 o regularnym ,prostokątnym kształcie, doskonałe pod budowę domu jednorodzinnego. Posiadamy na sprzedaż 16 działek...