• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Cięciwa

(4)
  • Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin
    1 / 3
    Działka łąka 9000 m pod lasem Lipka, Nadbiel Wołomin

    Cięciwa

    • 180 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja Nadbiel, Lipka na pograniczu gmin Klembów i Poświętne Działka rolna z dojazdem polnym bezpośrednio z linią brzegową rzeki Rządza, z dala od zabudowań przy ścianie lasu...

  • Działka leśna las 1150m Cięciwa Leśniakowizna Wołomin
    Działka leśna las 1150m Cięciwa Leśniakowizna Wołomin

    Cięciwa

    • 149 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urocza działka zadrzewiona sosnami, pięknie wysoko położona z pagórkowatą rzeźbą terenu Lokalizacja Cięciwa koło Zabrańca Wołomina Powierzchnia 1150m przeznaczenie l...

  • Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka
    1 / 6
    Działka od 9400m2 asfalt media gm Dąbrówka

    Cięciwa

    • 378 000 zł cena
    • 9 400 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Lokalizacja gmina Dąbrówka koło Radzymina Cena 378000zł Powierzchnia 8500m2 Wymiary szerokość 47m kształt prostokąt Media prąd, woda miejska przy działce Linia zabudowy pierw...

  • Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz
    1 / 7
    Działka 900m Miąse trasa Tłuszcz Wołomin media asfalt ogrodz

    Cięciwa

    • 290 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miąse ul Kardynała Wyszyńskiego nr ewidencyjny działki 317/10 przy drodze wojewódzkiej Wołomin Tłuszcz woj mazowieckie zabudowa jednorodzinna i usługi Na sprzedaż działka budowl...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Konik Stary

    Stary Konik

    • 4 500 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy Państwu na sprzedaż teren inwestycyjny o pow. 15 000 m2( wymiary działki( szerokość front :115m x długość: 130m) , zlokalizowany w Koniku Starym w gm. Halinów, w powiecie...

  • Działka Konik Stary

    Stary Konik

    • 7 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 280 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy Państwu na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej pow. 25 000 m2( wymiary działki( szerokość front :115m x dłuższy bok: 260m x krótszy bok: 226m) , zlokalizowany w Koniku...

  • 1 / 2
    Działka Brzeziny

    Brzeziny

    • 1 000 000 zł cena
    • 4 823 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o pow.4823m2( wymiary: szerokość ca. 90m x 44m x długość). Klasyfikacja użytków RIVb, RV. Działka położona w pobliżu autostrady A2 Węzeł Stary...

  • Działka leśna 4000m2 Sulejówek/Długa Szlachecka
    1 / 4
    Działka leśna 4000m2 Sulejówek/Długa Szlachecka

    Długa Szlachecka

    • 49 900 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę leśna w Halinowie , Długa Szlachecka , niedaleko (700m)Sulejówka ul.Zelazna W kompleksie działek leśnych .Działki nr 150,151,152 . w sumie o pow.4000m2 (około 7m x...

  • 1 / 3
    Działka Michałów

    Michałów

    • 320 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2000 m² znajdująca się przy ul. Makowej w miejscowości Michałów w powiecie wołomińskim.~~Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 185 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulica Duchnowska, każdy ją zna w Wiązownie. Na przedłużeniu właśnie tej ulicy rozciągają się rozległe pola ale pewnie niebawem pola zamienią się w osiedla domów jednorodzinnych bow...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 390 000 zł cena
    • 2 830 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wystawiamy dużą działkę, idealną pod rezydencję, siedlisko lub gęstszą zabudowę. Działka powstała wskutek podziału długiego paska ziemi, na który oczywiście były wydane...

  • Działka na sprzedaż 1 100,00 m², oferta nr 43/6624/OGS nowość
    Działka na sprzedaż 1 100,00 m², oferta nr 43/6624/OGS nowość

    Wielgolas Brzeziński » ul. Władysława Jagiełły

    • 410 000 zł cena
    • 1 075 m2 powierzchnia
    • 382 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opis oferty Działka o powierzchni 11 ar z domem do remontu. Położona w miejscowości Wielgolas Brzeziński przy ul. Jagiełły, nr działki 35/31. Działka z dostępem do wszystkich medió...

  • Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza
    1 / 5
    Pod rekreacje 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy / rzeka Żąza

    Zagórze

    • 199 000 zł cena
    • 2 376 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rolną./ rekreacyjna 2376m2 Zagórze gm.Halinów k./W-wy Działka graniczy z małą rzeką (strumyk) Żązą na długości 55m działka nr 67/1 ul.Sarnia/Kawki Zagórze ter...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 570 000 zł cena
    • 1 538 m2 powierzchnia
    • 371 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tuż przy ul. Wspólnej mamy bardzo ciekawą działkę na sprzedaż. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowanie przestrzeni. Zgodnie z nim mamy tu teren zabudowy jednorodzinn...

  • Działka Duchnów ul. Spacerowa

    Duchnów » ul. Spacerowa

    • 310 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W Duchnowie przy ul. Spacerowej mamy kilka bardzo ciekawych działek na sprzedaż. Działki powstają wskutek podziału większej nieruchomości, która przez lata była wykorzystywana jako...

  • Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów
    1 / 5
    Działka 2640m2, Zagórze, gm. Halinów

    Zagórze

    • 650 000 zł cena
    • 2 640 m2 powierzchnia
    • 247 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2640m2 położona w miejscowości Zagórze przy ul. Echa Leśnego, gm. Halinów k/Warszawy. Działka posiada kształt regularny, płaski, zbliżony do...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 790 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzycie Państwo o dużej działce z prywatnym lasem, to zapraszam do Duchnowa w okolice ulicy Pieńki. Mamy tu na sprzedaż piękną działkę. W sumie ziemi jest 3000 metrów z czego okoł...

  • Najniższa cena!

    Hipolitów

    • 955 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w malowniczym i czystym ekologicznie terenie Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.W pobliżu stadnina koni i zalew. Cztery kilometry od działki zjazd w Wiskitkach...

  • Duża działka rolna w miejscowości Hipolitów

    Hipolitów

    • 854 025 zł cena
    • 34 161 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania duża działka rolna w miejscowości Hipolitów.Powierzchnia działki to 3,65 ha. Bardzo ładnie położona przy ścianie lasu, wokół stare zabudowania jednorodzinne. Niedalek...

  • Działka Boryszew

    Boryszew

    • 330 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uwaga, uwaga!!! Działka przy ulicy Złotej z zejściem do rzeki Mieni. Wiem, że wielu z Państwa "czatuje" na tę właśnie lokalizację dlatego informuję, że mamy piękną działeczkę która...

  • Działka Długa Kościelna

    Długa Kościelna

    • 80 000 zł cena
    • 1 209 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 1200m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 40x30m, położona przy asfaltowej ulicy w miejscowości Długa Kościelna (gm.Halinów), w otoczeniu zabudowy je...

  • Działka Budziska ul. Krucza

    Budziska » ul. Krucza

    • 2 800 000 zł cena
    • 14 350 m2 powierzchnia
    • 196 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży są dwie działki bezpośrednio przylegające do siebie o łącznej powierzchni 1.42ha. Jedna z działek (powierzchnia ok.1.1ha) jest narożna, dłuższym bokiem przy...

  • Działka Duchnów

    Duchnów

    • 2 200 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka w Duchnowie z prywatnym lasem. Nieruchomość składa się z dwóch pasków, długich pasków - zwężających się po prawej stronie czyli tam gdzie są lasy. Lewa s...

  • Działka Duchnów ul. Leśny Zakątek

    Duchnów » ul. Leśny Zakątek

    • 1 950 000 zł cena
    • 8 630 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Jeśli poszukujecie Państwo działki w Wiązownie na której można postawić obiekty produkcyjne, składy, magazyny lub zabudowę usługową to zapraszam do Leśnego Zakątka w Duchnowie. Mam...

  • Działka Hipolitów

    Hipolitów

    • 451 925 zł cena
    • 18 077 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OGÓLNE WARUNKI:Cena: 180890 PLN; Powierzchnia działki: 18089; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 10 PLN; Przeznaczenie działki: Rolna; Szerokość działki (mb.): 54.52...

  • Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP
    1 / 6
    Działka budowlano usługowa 12km od Warszawy blisko PKP

    Wielgolas Brzeziński

    • 2 563 120 zł cena
    • 11 144 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działka w bardzo dobrej lokalizacji w Wielgolas Brzeziński gm. Halinów 12km od granic Warszawy, bezpośrednio od jezdni ul Piastowskiej do ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Obo...

  • gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.
    1 / 3
    gm. Halinów-pod zabudowę mieszkaniową.

    Halinów

    • 273 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 273 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    gm. Halinów - Wielgolas Duchnowski Jeszcze jedna, z dwóch działek położonych obok siebie, II linia zabudowy; w spokojnym miejscu, w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych i ter...

  • Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)
    1 / 3
    Syndyk sprzeda udział 1/8 w nieruchomości (Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 15 750 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/342/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki udziału w wysokości 1...

  • Działka budowlana Boryszew
    1 / 3
    Działka budowlana Boryszew

    Boryszew

    • 468 000 zł cena
    • 1 560 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną, w Boryszewie, Gmina Wiązowna. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w drodze. Wymiary działki 35m x 44m. Obecnie nieruchomość jest położona przy dr...

  • mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia
    1 / 5
    mpzp- zabudowa mieszkaniowa, możliwość wynajęcia

    Nowy Konik

    • 760 000 zł cena
    • 9 313 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 9 313 m2 położona w Nowym Koniku (gmina Halinów). Parcela w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 64 X 150 m. Działka objęta jest MPZP...

  • Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)
    1 / 3
    Udział w wysokości 1/8 (nieruchomość Nowy Konik)

    Nowy Konik

    • 21 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Długa Szlachecka

    Długa Szlachecka

    • 371 400 zł cena
    • 1 857 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach ok. 18.5x96m (szer.x dł.), położona przy asfaltowej i oświetlonej drodze, blisko lasu w Długiej Szlacheckiej (gm.Halinów). Sąsiednie działki...

  • Działka Krzewina

    Krzewina

    • 250 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 313 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 800 m² Krzewina, gm. Halinów Na sprzedaż ustawna działka budowlana położona w miejscowości Krzewina, w gminie Halinów. To doskonała pro...

  • Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2
    1 / 9
    Działka 1306m2 nad rzęką z domkiem 50m2

    Duchnów

    • 549 000 zł cena
    • 1 306 m2 powierzchnia
    • 421 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest malownicza działka o powierzchni 1306 m², z unikatowym dostępem do rzeki Mienia. Na terenie posesji znajduje się uroczy domek o powierzchni 50 m², uzupeł...