• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pilawą

(64)
  • Okazja! Wola starogrodzka 1,4 ha 40 min od Warszawy, PKP
    1 / 11
    Okazja! Wola starogrodzka 1,4 ha 40 min od Warszawy, PKP

    Wola Starogrodzka

    • 280 000 zł cena
    • 13 399 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoje własne siedlisko z wyjściem prosto do lasu i szybkim dojazdem do miasta. Okazja tylko 21 PLN za m2 Wola Starogrodzka! Są jeszcze miejsca, gdzie poranki pachną lasem, a dzie...

  • Działka z prawem zabudowy
    1 / 10
    Działka z prawem zabudowy

    Kołbiel

    • 210 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka rolna, a właściwie dwie działki (nie podlegają obostrzeniom wynikającym z obrotu gruntami rolnymi) z prawem zabudowy do 50 m od drogi (zgodnie z miejscowym pl...

  • sprzedam 3 działki rekreacyjne
    1 / 6
    sprzedam 3 działki rekreacyjne

    Zgórze

    • 23 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 3 działki rekreacyjne po 0,36 ha każda, porośnięte, położone przy drodze gminnej gruntowej, ok. 400m od drogi asfaltowej i od urokliwej doliny rzeki Wilgi, znakomicie nada...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 455 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • Działka Całowanie
    1 / 2
    Działka Całowanie

    Całowanie

    • 590 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m² położona przy Trasie 50. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod inwestycję l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew
    1 / 6
    Działka budowlana Kępa Skórecka gm. Magnuszew

    Kępa Skórecka

    • 326 400 zł cena
    • 5 440 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny zlokalizowana w miejscowości Kępa Skórecka, w odległości 25 km od Góry Kalwarii i 17 km od Warki. Kształtna, trapez z jednym bokie...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Działka z WZ
    1 / 4
    Działka z WZ

    Wilchta

    • 100 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi warunkami zabudowy cisza blisko las do Garwolina 7 km nr działki 304,305,306,307,308

  • Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina
    1 / 2
    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k.Garwolina

    Sławiny

    • 95 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las wraz z gruntem. Miejscowość Sławiny k. Garwolina. Las liściasto - iglasty, około 60-letni, powierzchnia 0,6 ha, kształt prostokąt, działka nr 302/2. Cena 95 tyś. do...

  • Dwie działki blisko Warszawy - gotowe pod budowę
    1 / 3
    Dwie działki blisko Warszawy - gotowe pod budowę

    Bolesławów

    • 410 000 zł cena
    • 1 765 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie działki budowlane w Bolesławowie (gm. Wiązowna) Oferujemy dwie atrakcyjne działki pod zabudowę jednorodzinną, położone w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim d...

  • NOWA CENA Dzialka budowlana 1002m2 Gagolina,40km od Warszawy
    1 / 9
    NOWA CENA Dzialka budowlana 1002m2 Gagolina,40km od Warszawy

    Gągolina

    • 189 900 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana o powierzchni 1002 m2 w ksztalcie przyblizonego kwadratu okolo 30m x 34m we wsi Gagolina kolo Siennicy,nr dzialki 214/2 w drodze media : prad,woda, kanalizacja,sw...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Garwolin

    • 168 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną położną w Sławinach. Powierzchnia działki to 2800 m kw. Dojazd drogą szutrową, dookoła las mieszany i śpiew ptaków. Media w drodze. Działka ma szerokość...

  • Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków
    1 / 5
    Duża działka z MPZP | 1 ha Rębków

    Rębków

    • 330 000 zł cena
    • 10 105 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Ponad hektar prywatnej przestrzeni z możliwością budowy – Rębków k. Garwolina Duża działka, cisza i przestrzeń – coraz trudniej znaleźć takie miejsce w rozsądnej odległości od mia...

  • Działka inwestycyjna 3,1 ha - Starogród
    1 / 2
    Działka inwestycyjna 3,1 ha - Starogród

    Starogród

    • 800 000 zł cena
    • 31 174 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 31 174 m², składająca się z numerów ewidencyjnych 361/1 oraz 363, położona w miejscowości Starogród, w gminie Siennica, powiat miński. Nie...

  • Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina
    1 / 5
    Działka 5651 m² Nowy Puznów k. Garwolina

    Nowy Puznów

    • 289 000 zł cena
    • 5 651 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 56 arów blisko S17 to miejsce, które łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację. Położona w miejscowości Nowy Puznów, w gminie Garwolin, stanowi doskonałą propozycję...

  • Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Sobienie-Jeziory, Długa

    Sobienie Biskupie

    • 179 200 zł cena
    • 1 285 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka budowlana o numerze  4/8  nieopodal centrum miejscowości. Lokalizacja: Działki znajdują się w pobliżu centrum miejscowości Sobienie-Jez...