• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Pilawą

(64)
  • Sprzedam kompleks działek rolno -budowlanych z siedliskiem
    1 / 12
    Sprzedam kompleks działek rolno -budowlanych z siedliskiem

    Wólka Iłówiecka

    • 360 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferuję do sprzedaży kompleks 9-ciu działek rolno- budowlanych z siedliskiem w tym również las, w Wólce Iłówieckiej 7 km od Mińska Mazowieckiego. Siedlisko z domem i budynkiem gosp...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 520 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą
    1 / 14
    Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą

    Kołbiel

    • 992 789 zł cena
    • 20 261 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2,0261 ha ziemi w miejscowości Kołbiel. Obszar składa się z 4 działek o różnym statusie i powierzchni. DO ZAKUPU NIE SĄ POTRZEBNE UPRAWNIENIA ROLNICZE !!! DZIAŁKA nr 13-...

  • Działka budowlana, uzbrojona STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 415 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • Stara Wieś super lokalizacja, media!

    Stara Wieś

    • 650 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 434 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Śliczna działka w sąsiedztwie Lasu Młochowskiego.Teren objęty planem zagospodarowania z mediami!Bardzo blisko do centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Świetne połączenie z Warszawą, dos...

  • Działka budowlana, Stara Wieś, 3500 m2. MPZP

    Stara Wieś

    • 910 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Okoliczna zabudowa w większości nowa. W pobliżu boiska, place z...

  • 1 / 4
    Działka w pierwszej linii zabudowy pow.1160m2

    Stara Wieś

    • 590 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Starej Wsi gmina Nadarzyn o powierzchni 1 160m2, działka w pierwszej linii zabudowy w kształcie w prostokąta, przybliżone wymiary 36x32m.Działka częściowo ogr...

  • Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.
    1 / 4
    Działka Budowlana – Goździk. Jest MPZP.

    Goździk

    • 58 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki Budowlane. Goździk gm. Górzno. Powiat Garwoliński. Początek miejscowości Gożdzik, przy przystanku PKS w stronę Garwolina. 4,5 km do Garwolina. Niecałe 2 km do szkoły pods...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola

    Lasek

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa o powierzchni 7800 m2 w miejscowości Lasek gmina Żabia Wola - na sprzedaż. Duża działka usługowo-mieszkaniowa położona w drugiej linii zabudowy...

  • Działka Przydawki

    Przydawki

    • 1 950 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękny pasek ziemi w miejscowości Przydawki w Sobieniach Jeziory. Pasek jest duży, idealnie nadaje się na siedlisko, posiadłość wypoczynkową bowiem mamy tu staw, mnóstw...

  • Działka budowlana
    1 / 4
    Działka budowlana

    Stara Wieś

    • 8 856 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działki Borowie
    1 / 3
    Sprzedam działki Borowie

    Borowie

    • 135 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam. Do sprzedania działki z wydanymi warunkami zabudowy w Borowiu przy drodze krajowej 76. 146/1-1430 m2 (135 tys) 146/2-1390m2 sprzedana 146/4-902m2 (95 tys) 146/5-896 m2...

  • 1 / 4
    Piotrowice - działka 20 arów w doskonałej cenie!

    Piotrowice

    • 95 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piotrowice - działka budowlana 20 arów w doskonałej cenie! Właściwości:Wymiary: 25 m x 75 mDziała płaska, przy drodze asfaltowejLokalizacja:- Piotrowice, gmina Nałęczów- Odległość...

  • 1 / 3
    Działka budowlana Kołbiel, powiat otwocki. Właściciel

    Kołbiel

    • 295 000 zł cena
    • 1 033 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane położone w Kołbieli pod Warszawą (Kołbiel, powiat Otwock). Świetna lokalizacja w pobliżu Warszawy, w powiecie Otwockim, w starej miejscowości Kołbiel, d...

  • 1 / 3
    Działka Borki

    Borki

    • 290 000 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Borki, gmina Radzymin, o powierzchni całkowitej 1937 m2. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfal...

  • Działka budowlana 2700m Górzno powiat garwoliński

    Górzno

    • 162 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana o powierzchni 2700m2 przeznaczona na zabudowe mieszkaniową jednorodzinną lub działalnośc komercyjną. Tel.[tel] Mail [email]

  • 1 / 4
    Działka siedliskowo - zagrodowa Bocian/Kołbiel

    Kołbiel

    • 170 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • siedliskowa

    Na sprzedaż grunt powierzchni 3200m2. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy zagrodowej. W ciągu drogi do której ma dostęp działka znajd...

  • Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa
    Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa

    Garwolin

    • 390 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pełni uzbrojona, 860m2, bezpośrednio. [url]

  • Sprzedam dzialke
    Sprzedam dzialke

    Osieck

    • 125 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam dzialke budowlana o pow. 1396 m kw w Osiecku. Dzialka polozona jest na skraju Osiecka w otoczeniu nowych, ladnych domow. Ma ksztalt trapezu. Dwoma bokami dotyka do drog, j...

  • Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku
    Sprzedam dzialke budowlana w Osiecku

    Osieck

    • 120 000 zł cena
    • 1 396 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spredam dzialke budowlana w Osiecku, z warunkami zabudowy. Dzialka ma powierzchnie 1396 m kw. ksztalt trapezu. Na dzialce znajduje sie przylacze gazu i kabel telefoniczny. W drodze...